Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Diagnoza

Polecane posty

Gość gość

Wydaje sie ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Czy ta kobieta jest żoną doktora? Co on ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze on zrobił z niej wariatkę i zabrał dzieci. Dzieci musiały byc małe skoro jej nie pamiętają a do tej drugiej mówią mamo. Opiekunka pewnie od lat ta sama skoro miały konkat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ostrzegł nianię przed nią pokazując np stare zdjęcie.. podobno cala historia nie jest taka jaka my ja widzimy i koniec sezonu ma byc zaskoczeniem.. anna sni o krwi na rekach - moze to ona jest tą zlą? Na pewno wysiadając z samolotu miala ze soba wyniki swoich badan, czyli musiała udowadniać swój stan zdrowia, moze miala chorobe psych i chciała zabić dzieci, albo on upozorował jej chorobe i musiala uciekac z psychiatryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanakana
A mi sie ten serial nie podoba!!! Duzo fajniejszy moim zdaniem jest na Pulsie Lekarze na start - też niedawno zaczęli puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten doktor nie jest mężem bohaterki, może był jej kochankiem , porwał dzieci, bo ojcem jest ktoś inny, dziwne jest ,że pielęgniarka nie poznała dzieci ze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie okaże ze o nie ta Anna Nowak i yo niej dzieci ci chłopcy. Artman bedzie nalegał by dali ja do psychiatryka zeby nic sie nie wydało. Wg mnie artman miał kochankę. Wrobił swoją zonę w chorobę psychiczna i zabrał jej dzieci , tylko dziwne ze nowa żona nigdy nie natknęła sie na jej zdjęcie?!! A skąd niania miała jej nowy nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie bo to super film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie oglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi sie coraz ciekawiej. Czemu nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to kicha. Fabuła może i ciekawa, ale Ostaszewska jest tak beznadziejną aktorką, że żal to oglądać. I już widzę, jak trzymają kogoś w szpitalu bo pacjent tak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że zabrano jej tożsamość, była truta lekami, czuła się się jak w więzieniu, uciekała przez las poddana hipnozie przypomni sobie niektóre zdarzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super film. A ostaszewska lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie. Coraz ciekawiej sie robi, za tydz dowiemy sie dużo więcej z tego zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy myśli ze dzieci artmana to jej dzieci ale wg mnie nie bo instynkt matki by wyczuł a w ost odc ona sie z nimi widziała. Moze on w czasie małżeństwa z panią psycholog miał romans z Anna n i ona zaszła w ciąże i potem on oddał dzieci do adopcji a ja do psychiatryka?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Wu na to ? A skąd ten facet co gadał na końcu z artmanem znalazł sie w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artman jest mężem Anny, tamten facet pewnie dla niego pracował, podejrzany typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla artmana tylko dla Anny. Ona pewnie zamówiła sobie lewe papiery by wrócić do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie ze to jednak Anna jest ta zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet to detektyw z pierwszego odc ktory dla Anny zalatwial papiery do sadu, a ona ukiekla bez placenia i chowala sie miedzy autami na parkingu.. W kolejnym odc Anna spotka sie ze swoja siostra i dowie sie o sobie bardzo zlych rzeczy.. Anna pewnie w to uwierzy, ale wydaje mi sie, ze to juz bedzie element spisku kiedy ja umiescili w zakladzie psych.. A moze to nie chodzi o to, ze ona jest matka tych dzieci.. moze jako lekarze przeprowadzali na nich jakis eksperyment i Artman chcial ja z niego wyrzucic robiac z niej wariatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecie na ktorym jest Anna i Artman zostalo zrobione 2 lata wczesniej i z rozmow miedzy Artmanem i jego żona psycholog wynika, ze byli juz wtedy razem? Dzieci też sa juz w takim wieku, że gdyby nawet matki nie widzialy 2 lata, mysle, ze nadal by Anne pamietaly.. moze zona Artmana poronila i Anna pomogla mu uprowadzic dzieci z innej porodowki? Nadal sie kontaktowali, ale Anna poczula wyrzuty sumienia i chciala wszystko powiedziec, dlatego Artman sie jej pozbyl.. bo gdyby 2 lata wczesniej oni byliby jeszcze razem, dzieciaki byly juz spore i dopiero pozniej on sie zszedl z psycholozka, to ona by chyba tez chciala cos wiedziec o matce jego dzieci itp a wychowuje je przeciez jak swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Anna urodzila ale nie chciala dzieci i koledze "ostapila".. zona Artmana moze nawet nie wiedziec, ze to nie sa jej wlasne.. anna spotkala artmana w szwecji i zdecydowala, ze chce poznac dzieci itp i on ja nacpal i wsadzil do psychiatryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żona Artmana może nie wiedzieć, czy to są jej dzieci?? Trochę Cię poniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mąż zadrościł jej, że jest dobrym doktorem, chciała pracować w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×