Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudliszek z puszki

Dlaczego ja? oraz Trudne sprawy

Polecane posty

Gość pudliszek z puszki

oglądacie? ja nie mogę czasem sie przestać śmiać z absurdów i plastikowej gry "aktorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwwxwxwxwxxw
no ja czasami obejrze ale czy to sa aktorzy??? Chyba nie co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Baska znajdzie
dla mnie to patologia, co oni tam pokazuja. To chyba film dla patologii aby postraszyc ich policjantami i wiezieniem ktorzy sa w kazdym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjanka z wenus
Pewnie że to są aktorzy. Nie raz widziałam te sama osobę w kilku odcinkach zawsze jako kto inny ciekawe tylko skąd biorą tematy. Ale jeśli o mnie chodzi to osobiście wolę wesołowska i sąd rodzinny. Przynajmniej można się czegoś dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olere
tam nie grają profesjonalni aktorzy tylko zwykli ludzie z castingow(moja kolezanka tez sie zglosila) a tematy sa prawdziwe, z zycia wziete tylko imiona i miasta pozmieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Cyganka Anka
Marsjanka tak z ciekawości zapytam, czego dowiadujesz się z tych sądowych programów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMamba212121
ja ogladam i fakt ciagle te same osoby graja,miejsca tzn. mieszkania itp tez te same.Ogladam bo lubie sie smiac z tych programow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjanka z wenus
Czego się mogę dowiedzieć? Ciekawostek prawnych, czyli kto ma prawo itp bo tylko to mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Cyganka Anka
No akutat Anna Maria Wesołowska czy ten Sąd rodzinny to z prawem niewiele mają wspólnego :) Może tylko to, że prowadzący są sędziami i jest sala rozpraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjanka z wenus
Tak ale wymieniane przepisy prawne są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziorno zi
Dziś Dlaczego ja o uciązliwej sąsadce bylo bardzo ostre. prawie popuściłem ze śmiechu. kto nie oglądał niech żałuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnadia
no czasmi jest dobre ;D zayebiscie sie kloca mozna sie poplakac ze smiechu z tych pseudo aktorow ;D ale ogolnie lubie ;D wesolowskiej nienawidze masakra jakas sztuczne to jakies jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan małysza i ahonena
ktoś mi może streścicco robiła ta uciażliwa sąsiadka? wczoraj nie mogłem obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfefjhrfhri
po co zrobili dwa oddzielne programy z inna nazwa?? dla mnie niczym sie to nie rozni, nawet narrator jest ten sam/:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja luubie
a ja bardzo lubie en program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebrowski to ja nie jestem
wczorajszy odcinek o trzech bezrobotnych legatach mnie rozwalił. tu pokazują prawdziwe rodziny a nie w m jak miłość czy barwach szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio dalas za te kurtke
ktos mi powie jak sie skkonczyl odcinek wczorajszy chyba o zazdrosnym mezu, ona byla asystentka w gabinecie lekarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukc
dziś dlaczego ja? było o puszczalskiej lasce która nie wiedziała kto z trzech facetów jest tatusiem dziecka bo spała w tym okresie z trzema. a pewnie wczorajszy odcinek TS skończył się seksem na biurku lekarza :D sprawdź w necie, ściągnij ten odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiedzcie
W tym odcinku o puszczalskiej mieli na nią jakieś specjalne określenie, nie mogę sobie przypomnieć jakie. Może wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik walczący z ateuszami
haha ostro nawet rzucają w tym serialu butami w siebie :D i smarują miodem skrzynki na listy sąsiada + dzieci babki dały do gazety zdjęcie nielubianego sąsiada wraz z anonsem towarzyskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość replika piłki nike
świtny serial - w poniedziałem było o bitym przez żonę facecie, który od 18 lat prowadził dom i nie pracował a jak poszedł do pracy to dostał fangę od żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildegarda to ja
"by trudne sprawy zniknęły gdiześ, niech Twoje serce rozwiąże je" hit roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momia
zjebany program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są aktorzy
Tylko ludzie, którzy są wybierani z castingów. Np. taki ludwik napisał na innym forum: ludwik Śro Kwi 07, 2010 11:48 am Też zagrałem w tym serialu główną rolę w jednym z odcinków i myślę że jak na spontan i brak scenariusza wyszło nieźle aczkolwiek jak się oglądam to włączam krytykę,przy większym obyciu z kamerami już pewne sceny zagrałbym zupełnie inaczej,bo przecież w ciągu trzech dni nikt nie stanie się zawodowym aktorem na to trzeba latami pracować,tak że wszystkim krytykującym proponuję nagrać się chociażby telefonem komórkowym i obejrzeć jakim jest się kozakiem a potem oceniać innych głownie krytykować?Polacy mają bardzo naturalną mentalność i dla mediów nie jest to takie show-meńskie jak np.w USA gdzie kręcą reportaż o człowieku któremu spadł orzech z drzewa na głowę a w godzinnym programie opowiada że ważył 5kg, miał paraliż i dwa lata bał się wyjść z domu,i oni w to wierzą bo tak tam jest,byłem parę lat na Florydzie i coś o tym wiem.Tak że serial jest nie najgorszy i trzeba podziwiać ludzi że się odważyli i zagrali.A jak ktoś pragnie prawdziwego chłamu i ocen to niech oglądnie Springera albo coś w tym rodzaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdbhfdskbdsjg
oglada ktos dzisiejszy odcinek??? chora sytuacja,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
jezu , ogladałam... co to było...;/ a teraz dlaczego ja :D ciekawe co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te trudne sprawy
melodia "Truuudne spraaawy'' doprowadza mnie do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh jak goracooo
haha no masakra z ta melodia :DDDD o co chodzilo wczoraj z ta zakupoholiczka czy cos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozwiazac umowe z cyfra
Ja ogladam TRUDNE SPRAWY.Zajebisty serial,duzo lepszy od chlamu typu:Klan,M jak milosc etc. I jak dla mnie Ci amatorzy lepiej graja od profesjonalnych aktorow z Klanu,Plebanii,Barw szczescia,Na wspolnej itd.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×