Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fani meksykańskich telenowel.

Polecane posty

Gość gość

Są tutaj tacy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam Rebelde-Zbuntowani Idiotki nie idą do nieba Nie igraj z aniołem Mi Pecado-Mój grzech Triumf miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś z nowszych? Może ktoś ogląda Por Amar Sin Ley? Świetna nowa telenowela, w roli głównej Ana Brenda Contreras, David Zepeda i Julian Gil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowszych nie ma gdzie oglądać bo w tv juz dawno przestali puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma gdzie? Por Amar Sin Ley jest dodawany codziennie nie bieżąco na youtube... W Meksyku leci o 21.30 a u nas jest już rano. Polecam również Lo Imperdonable <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ich oglądałam: -Labirynt namiętności -Angela -Biały welon -Zaklęte serce -Przyjaciółki i rywalki -Córka przeznaczenia -Grzesznica -Ścieżki miłości -Zdradzona miłość -Cena marzeń(Rubi) -Prawo pożądania -Nie igraj z Aniołem -Morze miłości -Triumf miłości -Teresa -Zakazane uczucie -Zaklęta miłość -Ja, ona i Eva -Otchłań namiętności -Dzikie serca -Włoska narzeczona -Kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWilliama
Ja uwielbiam Williama Levy i wiadomo , że wszystkie telenowele z Nim w obsadzie .....a zaczęło się od Nie igraj z aniołem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rebelde !!! Only !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę obejrzeć Rebelde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ipla lub CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otchłań namiętności Grzesznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię dawida zapedy, a ane brende lubię a to moje ulubione telenowele: Przyjaciółki i rywalki Paula i paola Esmeralda Rubi Tajemnica pocalunku Dziki księżyc Morze milosci Sortilegio Moj grzech Kiedy sie zakocham Otchłań namiętności Zaklęta milosc Osaczona Sciezki milosci Serce z kamienia Nigdy cie nie zapomne Eva luna Zakazane uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukryta milosc W niewoli uczuc Sidla namiętności Zakleta milosc Gorzka zemsta Barwy grzechu Brzydula beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w lustrze Milosny nokaut Prawo pozadania Amor Latino Barwy milosci Tak jak w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieposkromiona milosc A słuchajcie kojarzy ktos telenowele, było miasteczko, pojawila sie tam kobieta, a taki facet jechal kabrioletem i okazalo sie, ze znali sie z czasow szkolnych. On sie w niej zakochal, ona w nim nie, on mial wielka wille, z basenem potem jakas dziewczyne zastrzelil i wpadla do tego basenu. Nie pamiętam głównych aktorow ani tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to burza ze znanych gra tam Levy A jeszcze Dzikie serce i nieposkromiona milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu miłość. Świetny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o serialu Po prostu miłość i zapomniałam,że on nie jest meksykański tylko brazylijski. Ale wtopa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×