Odpowiedz na ten temat

Grzech Fatmagül 13

• gość 2018.06.13 [02:12]
    P!
    To kiepsko z tą gwarancją :/
    Co byśmy zrobili bez komputerów i smartfonów?
    Gołębie i Wróble pocztowe? oczko.gif
    A jakby tak nagle zniknęła cała kafe? Gdzie byśmy się odnaleźli?
    Musimy (jako Gromadka) znaleźć jakieś awaryjne miejsce kontaktu...
    Ma Ktoś jakieś pomysły?
    M.
  • Pani KO 2018.06.13 [02:39]
    Misiu!
    Chyba zjemy już tą „zieleninę” na Dobranoc? oczko.gif
    P.
  • Pani KO 2018.06.13 [02:40]
    Strona!
    Tej to nigdy nie dość!
  • Pani KO 2018.06.13 [02:40]
    Strona!
    Wiem, wiem ...
  • Pani KO 2018.06.13 [02:41]
    Strona!
    Ile jeszcze ???
  • Pani KO 2018.06.13 [02:42]
    Strona!
    Offff....
    >>>
    Edytuję!
    To kiepski żart!!!
    17 strona i szósty wpis dopiero widać pechowiec.gif
    edytowano 2018.06.13 [02:44]
  • Pani KO 2018.06.13 [02:51]
    M!
    Bez gwarancji niestety smutas.gif
    Ale laptop potrzenby oczko.gif
    Od syna nie pożyczę oczko.gif
    Poradzę sobie, będę tylko mniej pisać oczko.gif
    Teraz bez komputera ciężko!
    >
    Miejsce awaryjne zamiast Kafe?
    Kiedyś szukałam, ale znalazłam tylko takie z koniecznością rejestracji.
    Tu na Kafe te zawieszone strony psują przyjemność pisania. Niegdy nie wiem, czy to już! Wtedy liczę wpisy, 30 jest na stronie!
    P.
    edytowano 2018.06.13 [02:58]
  • Pani KO 2018.06.13 [03:10]
    M.isiu!
    U mnie za oknem ptaszki ćwierkają....
    Dobranoc M! usmiech.gif
    Śpi spokojnie!
    >
    Spokojnej reszty nocy...
    Dobranoc Wszystkim usmiech.gif
  • gość 2018.06.13 [03:10]
    P!
    6 wpis...
    Musimy znaleźć koło ratunkowe!
    Dobrej nocy Wróbelku! oczko.gif
    Dobranoc Ekipo!
    Pozdrawiam serdecznie!
    M.
  • gość 2018.06.13 [07:45]
    Dzień dobryusmiech.gif
    http://e-kartki.net.pl/kartki/52/1/d/16124.jp g
    Pogodnego dnia życzę jasmiech.gif
    Aa
  • Pani KO 2018.06.13 [08:35]
    Dzień dobry usmiech.gif
    Cześć Aa usmiech.giflapka.gif
    Cześć Kasiu usmiech.giflapka.gif
    Już środa?
    Już się cieszę! smiech.gif
    https://media2.giphy.com/media/10UeedrT5MIfPG /giphy.gif
    >
    Dziś 61 urodziny obchodzi Michał Bajor !!! usmiech.gifusmiech.gif
    Z tej okazji przesyłam dla Niego najlepsze życzenia, jeszcze wielu, wielu lat na scenie w zdrowiu i z wieloma przebojami oraz powodzenia w życiu prywatnym!!!
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    serduszko.gifusmiech.gifusta.gifusmiech.gif
    Piosenka;
    Michał Bajor
    „Ja jestem bliźniak”
    https://youtu.be/FHZcRmvBKwg
    >
    Wesołej i udanej środy! smiech.gif
  • Pani KO 2018.06.13 [08:48]
    Cześć M.isiu! usmiech.gif
    https://thumb9.shutterstock.com/display_pic_w ith_logo/4331857/545978485/stock-vector-i-love-birds-bear-wi th-little-bird-545978485.jpg
    >
    Na Dzień dobry,
    napij się wody! usmiech.gif
    Gdy pomyślisz o mnie,
    sięgnij po wodę! jezyk.gif
    Zanim zjesz swoje „przysmaki”
    napij się wody ze szklanki! oczko.gifoczko.gif
    Po ciężkiej pracy,
    też wody się napij!!! oczko.gif
    Zawsze miej przy sobie tak banalną,
    czystą .... wodę mineralną!!!! smiech.gifoczko.gif
    >
    Spokojnej i przyjemnej środy!
    Napij się wody dla ochłody! oczko.gif
    WZ.P! usmiech.gif
    edytowano 2018.06.13 [08:59]
  • Pani KO 2018.06.13 [09:12]
    M.isiu!
    Mam pytanie o sól.
    Wiem, masz zalecenia lekarza.
    Każdy powinien jeść sól, tylko nie każdy w tej samej ilości. Sól jest w wielu produktach spożywczych, więc każdy ją codziennie spożywa oczko.gif
    Pytanie:
    - Jakiej soli używasz?
    Czy dla Ciebie jej rodzaj jest bez znaczenia?
    Na pewno wiesz, że są jej różne rodzaje oczko.gif
    P. (Dietetyczka amatorka smiech.gif )
    edytowano 2018.06.13 [09:14]
  • Basia54 2018.06.13 [11:04]
    Dzień dobry Ekipo GF usmiech.gif .
    Przepraszam, że tak zniknęłam bez zapowiedzi, ale dla mnie samej było to dość niespodziewane. Musiałam się na kilka dni przeprowadzić do córki, no a tam to wiadomo inny świat.
    Paulinko, przypadkowo i szczątkowo jest mi znany odcinek 25 CP a po przeczytaniu Twojego streszczenia wszystko mi się rozjaśniło usmiech.gif .
    Ten fragment nieustannie wywołuje mój uśmiech smiech.gif :
    „Poszedł już dumny bałwan morski,
    to Kenan, co ma do góry ma uczesane włoski!
    Mocno się trzyma jego grzywa!
    Nie straszna jej burza straszliwa!
    Wiatr, wicher, czy huragan!
    Jego grzywa będzie stała!
    Zawartość głowy jest słaba,
    za to grzywa, za wszystko nadrabia!
    Liczy się On, żel i grzywa!
    inaczej się Kenan zwycięzca nie nazywa!”
    I następny:
    „Gapi się tak bez celu w wodę!
    A może on podziwia w nim swą urodę?!
    Przygląda się i obserwuje,
    czy ta grzywa dobrze się prezentuje?!
    Czy może warto zmienić uczesanie?!
    Co będzie, jeśli kiedyś żelu w sklepie nie dostanie?!
    Jakie ciężkie ma życie nudny rybak,
    który codziennie zamiast rozumu, żelu używa?!”
    Pokładam się wprost ze śmiechu smiech.gifsmiech.gif
    Masz rację – Kenan jest zbyt gogusiowaty. I skąd to się wzięło u biednego rybaka? Mustafa z GF zmienił się na modela dopiero po przyjeździe do Stambułu a Kenan to chyba ma już taką wrodzoną przypadłość dbania o fryzurę, bo już w Ildirze taki był smiech.gif .
    A tak marginesie, to nie rozumiem dlaczego Hazal nie może się dowiedzieć, że jest córką Aziza. Czy ona nie wie, że jest panieńskim dzieckiem Melek i Halil nie jest jej ojcem?
    Trzeci odcinek Yabanci jeszcze przede mną, więc i streszczenie pozostawiam bez czytania . Na deser usmiech.gif . Oj nazbierało mi się zaległości smutas.gif . Nie wiem czy dam radę nadrobić dzisiaj, bo idę na „Zimną wojnę” do kina.
    Paulinko, mam nadzieję, że streszczenia trzech seriali i i inne najcenniejsze treści masz skopiowane jeszcze na innym nośniku niż laptop i smart fon.
    Michale, troszkę się zdziwiłam, że masz pozwolenie od lekarza spożywania soli z uwagi na nerki. Zawsze myślałam, że wtedy należy ją ograniczać.
    Ostatni wpis od Barnaby z 2 czerwca, po spotkaniu z licealnymi przyjaciółkami. To rzeczywiście niepokojące, że się nie odzywa smutas.gif .
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za wszystkie muzyczne klipy usmiech.gif .
  • Pani KO 2018.06.13 [11:28]
    Misiu!
    Mam coś dla Ciebie do przeczytania. Osobiście nie potrzebuję guarany, ale z moją szwagierką, nie tą od wygłupów, mamy bzika na punkcie herbat, yerba mate, zdrowego jedzenia i różnych ciekawostek z tym związanych. Już jakiś czas temu rozmawiałam z nią właśnie o guaranie, zamiast zielonej kawy i zielonej herbaty. Jej znajomym pomaga i mi szczerze polecała.
    >
    Coś co mnie rozbawiło smiech.gif
    (Źródło: Wikipedia)
    Guarana:
    Rodzaj - paulinia
    Gatunek - paulinia guarana
    >
    Przesyłam Ci link o guaranie. Nie wiem, czy ufasz takim specyfikom, ale dlaczego nie spróbować? Może przyda się na przebudzenie i w ciągu dnia również oczko.gif
    https://arturtopolski.pl/guarana-zalety-pobud zenie/
    >
    Nigdy nie próbowałam, ale z ciekawości w końcu kupię i zobaczę efekty oczko.gif
    Pozdrawiam!!!
    P.
  • Pani KO 2018.06.13 [11:40]
    Cześć Basiu usmiech.giflapka.gif
    Bardzo mi miło, że rozjaśniłam Ci odcinek CP streszczeniem i wywołam uśmiech smiech.gif
    Ja też się śmiałam z tego co pisałam o tym nażelowanym nudziarzu smiech.gif
    Może styl i gogusiowatość wciągnął razem z morskim powietrzem? smiech.gif
    Hazal też szybko się ogarnęła, jak na biedną, skromną dziewczynę!
    Ja na jej miejscu, rzuciłabym Vuralowi pieniędzmi w twarz i chodziła w swoich wiejskich sukienkach i sweterkach! Ciekawe czy zmusiłby ją do przebrania się?
    Basiu oczko.gif
    Wszystkie streszczenia mam na oddzielnej pamięci!
    Jedno USB z odcinkami zawsze mam w torebce oczko.gif
    Pozdawiam serdecznie!
    P. S.
    Dlaczego Hazal nie może dowiedzieć się, że jest córką Aziza?
    Drama musi być!
    Coś musi się dziać!
    Ta wiadomość zniszczyłaby przecież Hazal życie! oczko.gif Po tym już by się nie podniosła, jest taka młoda i delikatna! Znienawidziłaby matkę! Halila kocha nad życie, on jest taki dobry i kochany. No i najważniejsze. Melek nie chce niszczyć swojej idealnej rodziny!
    Już sama nie wiem, co jest główną przyczyną smiech.gifoczko.gif
    edytowano 2018.06.13 [11:51]
  • Pani KO 2018.06.13 [11:42]
    M!
    OK???
    P.
  • Elfik_ 2018.06.13 [11:46]
    Dzień dobry oczko.gif
    Witaj Aa oczko.gif , Kasiu oczko.gif , KO oczko.gif , Basiu oczko.giflapka.gif .
    Dziewczyny dzięki za świetne obrazki oczko.gif .
    KO usmiech.gif
    Podziwiam Twoją pracowitość usmiech.gifoczko.gif . Dodałaś dwa streszczenia ( CP i YD) i przygotowałaś Dobranockę usmiech.gifoczko.gif . Dziękuję kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif .
    CP przeczytałam, dobranocki wysłuchałam oczko.gifkwiatek.gif .
    YD, podobnie jak Kasia i Basia, zastawiam na później, bo trochę wypadłam z tematu, czyli muszę wrócić do serialu.
    Biedny Kenanusmiech.gif . Obrywa mu się coraz bardziej oczko.gif , oczko.gif , cyt.:
    >”Na pewno którąś złowi,
    pochwali się jak pływa na łodzi!”
    >”Liczy się On, żel i grzywa!
    inaczej się Kenan zwycięzca nie nazywa!”
    Hazal nie chce mieć nic wspólnego z mężem. Jednak chyba coś ich łączy. To karta bankowa oczko.gifoczko.gif . Stać ją na fryzjera, modne ciuchy, taksówki oczko.gif .
    Czy wierzycie w taki układ, że facet daje nieograniczoną kasę, a w zamian dostaje figę? oczko.gif . I tak do końca życia? Przecież on nawet na jej uśmiech czy sympatię nie może liczyć.
    >>>
    Dobrego dnia Wam życzę oczko.gifoczko.gifusmiech.gif .
  • Pani KO 2018.06.13 [12:03]
    Cześć Elfi usmiech.giflapka.gif
    Dzięki! usmiech.gifusmiech.gif
    Przez awarię laptopa musiałam się pospieszyć ze streszczeniami - CP i YD, nie wiem ile potrwa wymiana baterii? oczko.gif
    CP streszczam dla rozrywki, co chyba widać oczko.gifoczko.gif
    Vural jest bardzo ustępliwy. Wystarczy mu, że Hazal na jego widok nie krzyczy, nie pluje mu w twarz i jest zadowolony oczko.gif
    A jak już sama się do niego odezwie, to czegoż mu do szczęścia jeszcze potrzeba? Wytrzyma wszystko jezyk.gif
    Słabo wyszło z tymi przemianami głównych bohaterów i przez to serial nie jest wiarygodny.
    Vural stał się mało stanowczy, Hazal go nienawidzi, ale bez oporów wykonuje jego polecenia. Po tym co jej zrobił, powinna go codziennie upokarzać przy wszystkich. Ale ona poświęca się dla rybaka i rodziny. Jakoś bez przykrości siada z nim do stołu i stroi się przed lustrem.
    Rybak!
    Zdolniacha z wrodzonym stylem i klasą. Zaginione dziecko jakiegoś geniusza!
    Amant z przypadku! Cóż biedak, raczej nudziarz poradzi, że się w nim te ślepe baby kochają? No nic nie poradzi! Musi z tym żyć! A przy okazji zemści się na Hazal. Chociaż po trzech miesiącach coś już mu nie pasuje, bo ona jednak nie jest z Vuralem dla kasy! Jakieś przebłyski logiki! Za mało jednak znal Hazal przed planowanym ślubem!
    edytowano 2018.06.13 [12:12]
  • gość 2018.06.13 [12:19]
    Dzień dobry Gromadko!
    Pogodnego dnia!
    M.
    P. S.
    P.
    Ok, ok.
    Poodpowiadam pewnie wieczorem.
  • gość 2018.06.13 [12:50]
    Czesc, nie mozliwe, ze watek jeszcze zyje smiech.gif Pisalam jak jeszcze puszczali Fatmagul w tv. Ostatnio znalazlam na yout tube przetlumaczone odcinki Czarnej perly i ogladam, jestem na 8 odcinku tureckim, patrze a on leci teraz w naszej tv smiech.gif Ktory to odcinek u nas teraz?
    Serial taki sobie, ogladam dla zabicia czasu, troche przewijam niektore sceny. Fatmagul byla bardziej hmm autentyczna? Chyba wzorowali sie duzo na Fatmagul bo i wioska podobna na poczatku, watek z gwaltem, slub pod przymusem, moze chcieli powtorzyc sukces po Fatmagul ... troche tylko zmienili watek milosny, ale jak dla mnie troche to zbyt "telenowelowe". Hale tez sie szybko "pozbierala" po tym niby gwalcie. Kenan strasznie gogusiowaty, taki mdły. Najciekawszy chyba tam Vural haha smiech.gif aktor dobrze gra jego postac.
  • gość 2018.06.13 [12:56]
    A sluchajcie co to za umowe zawarla Hazal z Vuralem? Wtedy w szpitalu, ona miala udawac szczesliwa zone a mial spelnic jeden warunek. Jaki? Chyba cos mi umknelo
  • gość 2018.06.13 [13:16]
    * a on mial spelnic jeden warunek
  • Pani KO 2018.06.13 [15:58]
    Cześć Gościu usmiech.gif
    Została w temacie mała Gromadka Fascynatów usmiech.gif
    Ja oglądam CP od początku tylko dla Vurala. Serial, jak dla mnie bez rewelacji, raczej nuda!
    Jeśli CP miało być wzorowane na GF, to ktoś bardzo nieprzygotował się z tematu. Zgadzam się, Hazal szybko „pozbierała” się po gwałcie. No właśnie, Vural zaprzecza, że ją skrzywdził, ona choć mało pamięta jest tego pewna. I tu powinno to być bardziej wiarygodne. Trauma, rozpacz, pustka w oczach, zrujnowane życie, ogromne cierpienie, strach przed jakimkolwiek kontaktem z mężczyzną, życie wtedy traci sens, u Hazal tego nie było. Fatmagul/ Beren potrafiła to pokazać. Hazal miała moment załamania, kiedy chciała powiesić się na cienkim kablu lampy, ale pewnie by spadła, pobiła tyłek i narobiła hałasu. Potem jakoś ten ból się rozszedł. Vural zabrał ją do Stambułu i zaczęła się rewia mody, fryzur i mocnych makijaży!
    To nie tak powinno wyglądać. Dlatego ta historia nie jest „przekonująca” i nie każdego widza to przekona.
    CP nie ma dużo odcinków i to jest najlepszy dowód, że ktoś bardzo nie przygotował się z tematu.
    Kenan. O nim już się wcześniej wypowiadałam oczko.gif
    Ulizany, nudny, goguś! Nikt by nie powiedział, że jeszcze trzy miesiące temu, był biednym rybakiem, bez szans na szybką poprawę finansową.
    Co do pytania o umowę Hazal i Vurala, to mogę się mylić. Chodziło chyba o to, że ona będzie udawać szczęśliwą żonę, a Vural zostawi Kenana w spokoju, tzn. pozwoli mu żyć. Ale mogę się mylić, nie słucham wszystkiego w CP uważnie oczko.gif
    Pozdrawiam!
    Zaglądaj częściej Gościu oczko.gif
    P. S.
    Zgadzamy się co do Vurala smiech.gifoczko.gif
  • Pani KO 2018.06.13 [16:00]
    M!
    Ok.
    P.
  • gość 2018.06.13 [16:18]
    P!
    Ok oczko.gif
    M.
    P. S.
    Witam Gościa!
  • gość 2018.06.13 [18:14]
    Pani Ko, będe zagladac czesciej usmiech.gif
    Będe ogladac w tv i komentowac na bierzaco, serial tez ogladam ze wzgledu na Vurala haha
    Własnie nie wyobrazam sobie zeby Fatmagul po 3 miesiacach sie tak malowala i ubierala, ona dopiero zaczela rozpuszczac wlosy w 2 sezonie oczko.gif Kerima tez dlugi czas traktowala bardzo zle, nawet nie chciala jesc z nim przy jednym stole, nie chciala zeby cos jej kupil a tu Hazal sobie na zakupy chodzi po butikach. Niby jej ta sytuacja przeszkadza a niby nie, takie sprawia wrazenie jakby ja to malo obeszlo. Moze tez dlatego, ze nic nie pamieta z tamtego wydarzenia albo Stambuł tak kojaco na nia wplynąl haha smiech.gif
  • Pani KO 2018.06.13 [18:43]
    M!
    Ok. oczko.gif
    Zamknij już lodówkę! oczko.gifoczko.gif
    P.
  • Pani KO 2018.06.13 [19:07]
    Gościu usmiech.gif
    Po GF jesteśmy wybrednymi widzami oczko.gif
    O CP nic ciekawego chyba nie można napisać, co najwyżej pomarudzić, albo się pośmiać oczko.gifoczko.gif
    Chętnie poczytam/y Twoje komentarze usmiech.gif
    Dziś też obejrzałam CP, ale nie do końca oczko.gif Nie wiem, jak oni dzielą oryginalne odcinki?
    Jesteś na bierząco z odcinkami w TV?
    Nie chce spojlerować w komentarzu oczko.gif
    Pod koniec czerwca w TV na być „Kara Sevda” (KS) już są chętni do oglądania i komentowania. Ma być ciekawsze od CP.
    Będziesz oglądać i komentować z Nami? oczko.gif
    edytowano 2018.06.13 [19:15]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...