Odpowiedz na ten temat

Grzech Fatmagul 6

• gość 2017.10.12 [23:48]
    Kasia 23:11 - piękny komentarz. Mustafa od samego początku najbardziej nienawidzi Kerima, bo wie, że mu nigdy nie dorówna. Mustafa jest jak szakal, który krąży w koło i tylko drażni naszego lwa.
    KO, GRA - dzięki za podpowiedź.
    To ma sens, że Kerim usiadł obok swojego obrońcy.
    "11"
  • gość 2017.10.12 [23:51]
    Dobranoc oczko.gif .
    "11"
  • gość 2017.10.12 [23:55]
    Dzień dobry wieczór!
    Droga Kasiu! Dziękuję bardzo za przemiłe słowa! Cieszę się, że nieświadomie umiliłem Ci dzień Twoich urodzin! Wszystkiego, wszystkiego dobrego z całego serca Ci życzę!!! A Enginowi też złożę życzenia: Wszystkiego najlepszego i jeszcze więcej okazji do zaprezentowania Twojego wielkiego talentu, dzięki któremu dane mi było poznać na forum GF tyle fantastycznych osób! Sto lat, drodzy Jubilaci! Uff, zdążyłem! oczko.gif
    Michał.
  • Pani KO 2017.10.12 [23:55]
    GF
    Pytanie z kategorii "Nie pamietam" oczko.gif
    Czy Perihan, Hilmiye i Leman, widziały wcześniej Fatmagul, niż przed pierwszą sprawą sądową?
    Gdy Kerim został zwolniony z aresztu, a tamci wychodzili gęsiego z sądu, one patrzyły się w ich stronę.
    Na zaręczynach Selima chyba jej nie widziały, później chyba też nie?
    W dzisiejszym odcinku patrzyly się na Fatmagul, gdy szła na rozprawę, jakby chciały się jej dobrze przyjrzeć - "Jak wyglada " ta dziewczyna"
    Mam takie wrażenie oczko.gif
  • Basia54 2017.10.13 [00:03]
    „11” – nikt nie napisał, że Kerim cudnie wyglądał w czarnej koszulce oprócz Ciebie, ale wszyscy tak myśleli (myślę, że Michał też) usmiech.gif .
    Co do usadzenia oskarżonych sadzę, że właśnie taki był zamysł scenarzystów – Kerim najdalej od Fatmagul, żeby było jej trudniej, Vural najbliżej, bo on jest najsłabszym ogniwem w pozostałej trójce, wszyscy czekają czy powie prawdę. I czy po swoim kłamstwie będzie potrafił spojrzeć z bliska w oczy Fatmagul.
    Kerim nie miał wyboru, gdzie usiądzie. Dla niego było przygotowane specjalne krzesło jako odpowiadającego z wolnej stopy. Pozostali byli aresztantami.
  • Pani KO 2017.10.13 [00:08]
    Strona!
    GF
    Przed wejściem do sądu, Kerim słowami wspiera zdenerwowaną, bladą Fatmagul.
    Z tylu, przy "swoim " samochodzie stoi nieruchomo, nadęty Mustafa.
    Pewnie słyszał co mówił Kerim i bardzo dobrze! Łajza, by takich zdań nawet z rozsypanki słów nie ułożył! oczko.gif
    Spojrzenie Fatmagul, pełne żalu i pogardy dla niego, nie wzruszyło go!
  • Basia54 2017.10.13 [00:15]
    GRA, przegapiłam Twoją wypowiedź i dlatego napisałam to samo o Kerimie jako odpowiadającym z wolnej stopy smutas.gif .
    Przepraszam.
    Cieszę się, że jesteś na forum bardziej aktywna i powodem tego jest zapewne Twoje lepsze samopoczucie i tym samym martwię się, że Barnaby zamilkła.
  • gość 2017.10.13 [00:18]
    Strona!
    Postscriptum:
    Kasiu - czy pamiętasz, że byłaś jedną z pierwszych osób, które odpisały na mój premierowy wpis z 05.01.2017 r.?
    Barnaby - mimo, że Wszyscy bardzo się staramy, to bardzo, ale to bardzo Ciebie brakuje!!!
    GRA - miło Cię widzieć! Mam nadzieję, że ze zdrowiem też już lepiej!
    Dziękuję Wszystkim za miłe słowa! Niestety, dziś nie dałem rady obejrzeć GF76, nadrobię to w weekend i postaram się coś ciekawego napisać...
    Serdecznie pozdrawiam!
    Michał.
  • Basia54 2017.10.13 [00:19]
    Kasiu 22:55.
    Też zauważyłam, że z okna kuchennego raczej niemożliwe jest wypatrzenie Kerima siedzącego w altanie i to na dodatek w takim zbliżeniu usmiech.gif . To chyba tzw. „skrót myślowy” smiech.gif .
  • Pani KO 2017.10.13 [00:23]
    GF
    Jak już ustaliliśmy, w GF nie ma przypadków, no prawie oczko.gif
    Czyż nie jest przyjemnie zajrzeć do domu w Goksu i nie natknąć się ma Sukaddes i jej mocno odsłoniętą klatkę piersiową?' smiech.gif
    Ile przyjemnych momentów wydarzyło się bez niej, z nią by nie było miło!
    Wyjazd do Izmiru bez niej, od strony sprawy Fatmagul to minus, ale plus dla Meryem i Kadira usmiech.gif
    Nawet nie chce myśleć, jakby skomentowała suknię ślubną i tłumaczenie Kerima Muratowi!
    Tort dla Fatmagul.
    Przyjęcie urodzinowe, fajerwerki, wyniki egzaminu Fatmagul.
    A Meryem i Kadir sami w samochodzie?
    Omera pewnie później wzięli oczko.gif
  • Pani KO 2017.10.13 [00:27]
    11, właśnie!
    Kerim w czarnej koszulce, piękny uśmiech, bo ukochana z niego zażartowała usmiech.gifusmiech.gif
    Racja, pięknie wyglądał!
    Fatmagul powinna żałować, że go wtedy nie widziała oczko.gif
  • Basia54 2017.10.13 [00:37]
    Cyt. „Uważam,że te dzisiejsze fajerwerki wcale nie były dla niej!”
    Kasiu masz zupełną rację. Urodziny Fatmagul są dla Mustafy pretekstem i te czerwone serca na niebie nie są dla niej. Może śmiesznie to zabrzmi, ale one są dla Kerima, po to żeby go sprowokować do niekontrolowanego zachowania. Kerim w rozmowie z Fatmagul stwierdził, że Mustafa fajerwerkami chciał zrobić na niej wrażenie. Nic z tych rzeczy! On chciał zrobić wrażenie na sobie samym, dowartościować się w ten sposób. Żałosne!
  • Pani KO 2017.10.13 [00:45]
    Dobranocka usmiech.gif
    Trzecia, coś dla mnie na sen usmiech.gif
    Ostatnia piosenka w sam raz na pobudkę oczko.gif
  • Pani KO 2017.10.13 [00:58]
    Basiu, 00:03
    Trafnie opisałaś usadzenie trójki za barierką, na Kerima krzesło już czekało.
    Na sali, zaraz po wejściu to Vural pierwszy spojrzał na Fatmagul.
    Do tej pory widywał ją w koszmarach.
  • Pani KO 2017.10.13 [01:09]
    Michale, na komentarz do GF zawsze poczekamy usmiech.gif
    >
    Barnaby, mam nadzieję, że Twoja nieobecność jest tylko chwilowa i jutro będziesz z nami usmiech.gif
    Dużo zdrowia i siły, by przetrwać trudne chwile usmiech.gif Trzymaj się! oczko.gif
    >>>
    Dobranoc usmiech.gif
    edytowano 2017.10.13 [01:10]
  • Basia54 2017.10.13 [01:11]
    KO, Perihan widziała Fatmagul na zaręczynach Selima (2 odcinek). Przyszła do „personelu kuchennego” i powiedziała, że pani Meltem zgłodniała. Zachowywała się przy tym bardzo wyniośle, żadnego uśmiechu, żadnej prośby, tylko suche polecenie.
    Jutro pewno nie wstanę. Dobranoc usmiech.gif .
  • gość 2017.10.13 [01:41]
    I jeszcze jeden klip dla Engina.
    Pani Margarita przygotowała w klipie polską wersję standardu " My way " ( Moja droga ), który kiedyś śpiewał Frank Sinatra.
    W tym klipie piosenkę " Idź swoją drogą " śpiewa Jerzy Połomski.
    Polskie słowa - Wojciech Młynarski.
    https://youtu.be/kFce5igL7-Y
    GRA
  • gość 2017.10.13 [01:44]
    A teraz już Dobranoc wszystkim.
    Może przyśni się Engin ?????
    GRA
  • barnaby 2017.10.13 [09:08]
    Dzień dobry usmiech.gif .
    Byłam mało aktywna, bo we wtorek miała trzy małe zabiegi chirurgiczne, konieczne ze względu na moje obciążenie dziedziczne. Nie było to bolesne (jakie doskonałe znieczulenia ludzie wymyślają!), ale wykończyło mnie psychicznie.
    Kasiu, coś dla Ciebie w ramach dodatku do urodzin:
    https://www.youtube.com/watch?v=62syjVNkWzA
    przyznam się, że w wolnej chwili zajrzałam do Twoich prezentów od dziewczyn jak Fatmagül do pudełka z tortem od Kerima usmiech.gif .
    Dobrego dnia wszystkim, dzisiaj 13 piątek, ale ja w takie rzeczy nie bardzo wierzę usmiech.gif .
  • Pani KO 2017.10.13 [09:09]
    Witajcie!
    Basiu, trochę się zasiedziałaś na forum usmiech.gif
    Dziękuję za przypomnienie o Perihan, uciekło mi to.
    Sprawdziłam, to było na chwilę, nawet jej imienia nie usłyszała. Może później skojarzyła po rozmowach, która to "ta dziewczyna"
    >
    Michale, 23:55
    Pięknie wczoraj w życzeniach dla Engina wspomniałeś o Nas! usmiech.gif
    Dziękuję usmiech.gif
    >
    GRA! usmiech.gif
    Dzięki za kolejne klipy urodzinowe z Enginem, ten ostatni, na prawdę cudny! usmiech.gifusmiech.gif
    >
    Dziś 37 KPA, muszę go dokończyć, bo w tym tygodniu miałam mniej czasu dla Omera oczko.gif
    >
    Barnaby, co u Ciebie? Choć ręką do Nas pomachaj, że dajesz radę usmiech.gifusmiech.gif
    >
    U mnie wieje wiatr, aż strach okno otworzyć, oby nie było gorzej oczko.gif
    Spokojnego, miłego dnia! usmiech.gif
  • Pani KO 2017.10.13 [09:17]
    Barnaby, witaj! usmiech.gif
    Dobrze, że jesteś już z nami, od razu weselej się zrobiło usmiech.gif
    Podejrzałam do klipu dla Kasi oczko.gif
    Tygrysek, na biało, sam w łóżeczku!
    I trochę niegrzeczny!
    Taki beztroski!
    Boski! oczko.gif
  • gość 2017.10.13 [10:39]
    Dzień dobryusmiech.gif .
    Witam Wszystkich i życzę dobrego dnia i uśmiechu oczko.gif .
    >Basiu dziękuję za odpowiedź z 00:03
    >KO, ja też mam nadzieję, że Mustafa usłyszał słowa wsparcia Kerima wypowiedziane do Fatmagul przed rozprawą. Pewnie znów zabolało go porównanie z Kerimem, bo wiadomo jak Łajza "wspierał" narzeczoną. Mustafa kolejny raz może zobaczyć, że Fatmagul w tak ważnym dniu nie jest sama. Ma wsparcie troskliwego męża i kochającej ją rodziny. To zupełnie odmiennie niż kiedyś, kiedy on i jego rodzina odwrócili się od tej biednej i skrzywdzonej dziewczyny.
    >Barnaby, każdy kiedyś ma swój gorszy dzień. Niech ten dzisiejszy i kolejne będą już tylko lepsze. Pozdrawiam usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif .
    Przyznam Ci się, że nie lubię "13" .
    >Kasiu, jak się czujesz po wczorajszym świętowaniu? Sądząc po wspaniałym komentarzu z 23:11 to świetnie.
    >GRA mam nadzieję, że u Ciebie z każdym dniem też jest lepiej usmiech.gifusmiech.gif .
    "11"
  • gość 2017.10.13 [10:49]
    Na dobre rozpoczęcie piątkowego trzynastego.
    Kolejny urodzinowy klip dla Engina.
    Tym razem przygotowany przez hiszpańskich fanów .
    Hiszpańska piosenka i ładne zdjęcia Engina :
    https://youtu.be/lYutDDP-tTo
    GRA
  • barnaby 2017.10.13 [11:08]
    GRA, piękny klip, w 2:23 słońce jaśniej zaświeciło!
  • gość Kasia 2017.10.13 [11:28]
    Dzień dobryusmiech.gif
    >Michałusmiech.gif
    wczoraj [23:55] -Bardzo dziękuję za życzeniausmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    ...A mnie,a zapewne również nam wszystkim jest miło,że na naszym forum GF miałyśmy(liśmy)okazję poznać Ciebieusmiech.gif .Pozdrawiam!
    (Nie potrafiłam sobie odmówić ponownego przeczytania tego wiersza!! )
    dziś [00:18] Oczywiście,że pamiętam!
  • gość Kasia 2017.10.13 [11:30]
    Basiuusmiech.gif
    dziś [00:19]
    Murowane,że„skrót myślowy”oczko.gif
    dziś [00:37]
    Dokładnie to miałam na myśli ! usmiech.gifsmiech.gif
    >>
    GRA usmiech.gif -Bardzo! dziękuję za link z "My way"!!!!!. usmiech.gifusmiech.gif
  • gość Kasia 2017.10.13 [11:31]
    KO usmiech.gif
    cyt.:"Czyż nie jest przyjemnie zajrzeć do domu w Goksu i nie natknąć się ma Sukaddes i jej mocno odsłoniętą klatkę piersiową?' smiech.gif
    Ile przyjemnych momentów wydarzyło się bez niej, z nią by nie było miło!"-nawet nie wiesz ile razy chciałam coś w tym rodzaju napisaćsmiech.gif
    >Dziękuję za dobranocko-poranek!
  • gość Kasia 2017.10.13 [11:37]
    Barnabyusmiech.gif
    Ślicznie dziękuję za ŚLICZNY dodatek do urodzin oczko.gif ...mraaau..
    Ojojoj.Przykre,co zrobić, widać trzeba było ale..zapominamy już o wtorkuusmiech.gif
    Dziś jest piątek,piąteczek,piątunio i do tego trzynastego;
    Dla mnie dzień jak każdy inny chyba że...smiech.gifoczko.gif
    >"11"
    Dzięki usmiech.gif
    Jest ok....Chyba?!
    Przesyłam Wam trochę słoneczka☺ i życzę udanego dnia!
    P.S.
    Na tej stronie to już 28.post.Czyli zostały tylko 2 okiena do otwierania nowej, 140.strony usmiech.gif
  • barnaby 2017.10.13 [12:08]
    Kasiu, dzięki za słoneczko. U mnie świeci wściekle, od GRA w 2:23 było drugie, od Ciebie trzecie. Czuję się nasłoneczniona usmiech.gif . Zwłaszcza przez to drugie! Dzisiaj rano nalałam wody do kolby na kawę (czyli do sitka - głupi Grześ idzie przez wieś), zamiast do zbiornika na wodę w ekspresie i chciałam kotkę nakarmić widelcem. Czy ten Mustafa nie mógłby mi odpuścić na chwilę?! Ha, ha, kto kogo mógłby sobie odpuścić? Ja jego nigdy, jamas, jamais, never, asla!
  • Pani KO 2017.10.13 [13:39]
    GRA, dzięki za piękną piosenkę z pięknym Enginem usmiech.gif
    >
    Kasiu, czasem trudno dobrać odpowiednie słowa, gdy trzeba napisać o Sukaddes oczko.gif
    >
    11, Może i słowa Kerima dotarły do uszu Łajzy, ale dalej już chyba nie oczko.gif
    >
    Barnaby, nie masz lekko z Ukochanym Szaleńcem oczko.gifusmiech.gif
    Zazdroszczę słońca, niech świeci Ci na zdrowie, każde! usmiech.gifusmiech.gif
    U mnie, pochmurno i wietrznie smutas.gif
    >
    Skończyłam już KPA, ale jeszcze mnie dokumenty wygoniły z domu! smutas.gif
    Piątek 13? Mój mąż urodził się 13, czyli dla mnie szczęśliwy usmiech.gif
    Za to w piątki są większe korki, szczególnie w stolicy! pechowiec.gifsmutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...