Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość K

Nowy wątek GF. Zapraszam do komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu! Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Mimo panicznego pośpiechu, z jakim zakładałam słuchawki do " Kimse bilmez", zdążyłam się poryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! Melduję się na nowym posterunku! ;-) Kasiu - dziękuję! Miłego dnia Wszystkim życzę! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też jestem :) Zakończyłam w GF6 swoje myśli z wczorajszego wieczoru i cieszę się, że tu mamy więcej przestrzeni, dzięki Kasi :) Mustafa Bulut godnie otworzył nam nowy temat i dzień! :) W Dobranocce Kerim na czarno też był wspaniały! :D Miłego dnia jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Dzień dobry :). Nie wiedziałam, gdzie mamy dzisiaj pisać, ale na wszelki wypadek już się przeniosłam :). GRA, z przyjemnością obejrzałam wczorajszą dobranockę na powitanie dnia. Pierwszy klip ze wspaniale dobraną piosenką od fanów, wyrażającą nasze uczucia :P. No i przepiękne zdjęcia, aż się oczy śmieją. Drugi klip – Engin/Kerim w czerni. Już kiedyś pisałam, że bardzo podoba mi się ten chudy Kerim z początkowych odcinków i właściwie to nie mogę się zdecydować, którą wersję Kerima wolę czy tę chudszą czy tę troszkę pełniejszą :P. Trzeci klip – nie wiem czy to się kiedykolwiek zmieni. Kerim chyba już zawsze będzie moim ukochanym bohaterem w dorobku Engina. Czwarty klip – ależ Engin ma kreatywnych fanów :D. GRA, dziękuję :). Miłego dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam o tym już w GF6, ale jeszcze raz pozwolę sobie tutaj zacytować ;) ;) > "Może znów namieszam, ale po propozycji GRA, zastanawiam się nad przeniesieniem KPA za tydzień, a w piątek będzie tylko 80 GF. Zachowamy pełne dwa odcinki tureckie na tydzień :) Za dwa tygodnie wypadnie nam środa - 1.11 - wtedy można też przesunąć GF na piątek, a w sobotę 4 listopada zrobić KPA, a niedzielę zrobić wolną od oglądania. BBO już zakończymy, niestety. Mamy trochę czasu, pomyślcie :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, wolę Mustafę z drugiego klipu. Takiego Mustafy jest mi naprawdę żal. Dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 79 "Na cmentarzu chowają Vurala. Leman rozpacza, Semsi w złości atakuje Mustafę nazywając go mordercą swojego syna! A on, wymierza z broni i strzela! Najpierw do Selima, a następnie do Erdogana!" to jest scena z koszmaru, który budzi Mustafę ... W tym samym czasie, dzwoni do niego Asu ... Jest noc, godz. 3:20 .... Asu wróciła do Stambułu .... Jest w hotelu i nie może spać .... Chce od niego telefon do Rahmiego, musi porozmawiać z Fatmagul ... Wie, że to nie Kerim zabił Vurala!!! ..... Ona tam była!!!! ... Mustafa na te słowa zerwał się z łóżka! .... Z przerażeniem zapytał gdzie on teraz jest! ... Wpadł w panikę, może jego też widziała?! ... Szybko chce się z nią spotkać! ... Asu chce tylko numer pod którym może porozmawiać z Fatmagul .... Jest przejęta i płacze ... Mustafa ją uspokaja, już do niej jedzie!!!! .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ >>>>> Cofamy się dzień wcześniej .... Fatmagul i Meryem jadą ciężarówką, przewożą meble do domu Kadira .... On, razem z Rahmim i Mukaddes malują domek przy drewnianej willi .... Już czekają na nich .... Za ich ciężarówką jedzie Mustafa, śledzi ich!!!!!!! ... Fatmagul go zauważyła! ... Chce porozmawiać na poboczu z natrętem!!! ...... Fatmagul jasno mu powiedziała, że nie może liczyć na jej wdzięczność, bo złożył zeznania na jej korzyść! .... On twierdzi, że nie jest już po stronie Yasaranów! .... Chce teraz chronić Fatmagul i jej bliskich przed nimi, bo oni nadal mogą im zagrażać!!!! .... Fatmagul nic od niego nie chce! .... Da sobie radę bez niego, jak zawsze do tej pory! ;) ... (Czy on chce swoją marną opieką zastąpić im Kerima????!!!!! Tandetna podróbka!!!! ) ... Mustafa bezczelnie wspomniał, że wie, że zamieszkają w domu ich adwokata, a on będzie spokojniejszy!!!!! ... (No rzesz!!!! Nie odczepi się od nich ten natręt!!!!) ... On śledzi Fatmagul, wie co robi!!!! ... Meryem dobrze mu zagroziła, że pójdą na policję jeśli nie przestanie ich nękać!!! ... (Co policja?! Mustafa już się wycofuje! :D ) .... Mustafa obiecuje, że nie będzie się narzucał, ale służy pomocą, gdyby kiedyś, czegoś potrzebowała !!!! .... (Tak, oczywiście może przyjechać, gdyby kiedyś Fatmagul chciała dać komuś w twarz!!!! ) ..... Skruszony, zmartwiony, jeszcze niegolony powiedział do Fatmagul -"Czasem człowiek ucieka przed nieszczęściem i pakuje się w większe tarapaty. Pamiętaj, że oddam za ciebie swoje życie" ... (Aż mnie zatkało przez ten ciężkostrawny romantyzm! ;) ) .... To jeszcze nie koniec mądrych słów Mustafy!!! ... Jest przy głosie, więc skorzysta i dokończy swoje myśl złote !!! -"Mam nadzieję, że nie będziesz żałować, że zaufałaś Kerimowi" .... (Co za kretyn!!! On nie widzi, że Fatmagul żałuje tylko tego, że mu kiedyś zaufała???!!!! Z zazdrości obraża przy niej Kerima!!!! On chce być dla niej wsparciem???!!! Meryem przyniosła za mały kamień by go przegonić!!!! ;) ) .... Meryem miała rację, że Mustafa powiedział kilka słów w sądzie, a teraz im to wykrzykuje w twarz! .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kerim przebywa w więzieniu w Izmirze :( .... To oczywiste, że jest przygnębiony ... Pisze list, pewnie do ukochanej Fatmagul :( ... Niestety na spotkaniu z Omerem nie dostał dobrych wiadomości :( .... Wyniki autopsji nie są dobre :( ... Do domu Kadira przyjechała Fatmagul i Meryem .... Widok machającej Mukaddes na powitanie wcale ich nie cieszy :( .... Nie tak chciała mieszkać Fatmagul ... Nie na wspólnym podwórku z nią! :( ... Czas się rozpakować .... Ciężarówka pomieściła wszystkie ich meble ... Kadir jest zadowolony, że ma takich lokatorów :) ... Proponuje im zajęcie piętra w willi :) ... Mukaddes szuka sposobu by przymilić się do Fatmagul .... Podziękowała jej, że nie zostawiła ich samych ;) ... (Mukaddes, aż się poci z nerwów by wydobyć z siebie miłe słowo dla Fatmagul :D Teraz nie tylko Meryem, ale i Kadir są dla niej wsparciem, musi łajdaczka uważać :D ) .... Jak sęp, Mustafa nadal krąży blisko Fatmagul!!!! ... Przyjechał pod dom Kadira i schowany za krzakami przygląda się, czy już dojechała!!! ... Dom Kadira jest ciepły, jasny, przestronny, w którym są piękne stare meble .... Każdy będzie miał swój pokój ... On będzie mieszkał na dole :) .... Pokój dla Fatmagul jest jasny, przytulny, a z okien ma piękny widok na Bosfor :) .... Pokój dla Meryem jest na tym samym piętrze, będą miały też wspólną kuchnię na górze :) .... (Podczas poznawania domu, Mukaddes jak ciekawska, nieproszona sąsiadka, kręciła się za nimi i podsłuchiwała!!! Zapomniała, że ma swój mały, biały domek?! ;) ) ... (Pewnie jej ego, nie zmieści się do niego! :D ) .... Rahmi jest zadowolony z przeprowadzki, nadal mogą mieszkać blisko siebie :) ... Wspomina ich przeprowadzkę z zeszłego roku ..... Kochany Rahmi, żałuje, że nie ma z nimi Kerima :( ... Fatmagul próbuje też się cieszyć, ale kiedy Rahmi wspomniał o Kerime, posmutniała :( .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kerim zapoznał się z wynikami autopsji .... "Vural zmarł na skutek uderzenia głową o kamień, a szkło z butelki przecięło tętnicę" ... Kerim jest pewny, że gdy odjeżdżał z plaży Vural jeszcze żył! ... Podejrzewa, że to sprawka Yasaranów, oni go zabili by nie wygadał się! .. Omer nie ma dowodów i nie może udowodnić niewinności Kerima :( ... Kerim jest wściekły! ... Uważa, że Kadir mu nie wierzy! :( .... Wspomniał moment po zatrzymaniu i rozmowę z Kadirem na policji-"Kadir nalegał by powiedział mu prawdę. A on przysięgał na swoją miłość do Fatmagul, że nie zabił Vurala. Była tam też Fatmagul, na chwilę zajrzała przez drzwi, by wiedział, że ona jest przy nim" :( ... Kerim traci nadzieję, wszystko sprzysięgło przeciw niemu, nie może udowodnić swojej niewinności :( .... Martwi się o Fatmagul, bo Mustafa lub Yasaranowie mogą ja skrzywdzić! :( ... Omer go pocieszył, że dziś Fatmagul i jej bliscy wprowadzili się do domu Kadira .... Rahmi z rodziną zamieszkają obok w małym domku ... Zapewnia Kerima, że kiedy wyjdzie na wolność, on i Fatmagul sami urządzą się w swoim domu :) :) ..... On i Kadir zrobią wszystko, by był wolny! :) ... (Kerim! My też tutaj czekamy, aż będziesz wolny! ;) ) ... Meryem jest bardzo wdzięczna Kadirowi za gościnność :) .... Jest wspaniałomyślny, że ich przygarnął :) .... A Mukaddes też musi się pokazać, że ona też tutaj jest! ... Ciąża i dolegliwości z nią związane, to doskonała wymówka by nic nie robić u siebie w domku! ... Tak też można zwrócić na siebie uwagę domowników, że ona bardzo cierpi i należy się jej specjalne traktowanie! ... (Ja bym pokazała jej specjalne traktowanie, ale teraz jest w okresie ochronnym! ;) ) .... Tylko kochany Rahmi dał się nabrać na jej symulację! ... (Polecam jej leżenie, najlepiej u siebie w domku, na swoim łóżku i nie chodzić po schodach piętowej willi za wszystkimi! Powinno jej pomóc, inni też poczują ulgę! :D ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mustafa upewnił się, że Fatmagul jest w domu Kadira, więc może odjechać .... (Biznesmen-rybak, pojechał szukać nowej pracy, chyba! ) ... Erdogan i Selim szybko pozbierali się po śmierci Vurala .... Teraz są wsparciem dla jego rodziców .... Semsi trzyma się całkiem nieźle, ale Leman jest w szpitalu ... Meltem i Ender też chcą ją wspierać w żałobie po synu ... Spotkanie byłych małżonków, skończyło się kłótnią! ... Selim wie o Mustafie i że pracuje u ojca Meltem ... Ender chyba nie o wszystkim wiedziała?! ... Dopiero teraz rozumie, dlaczego Mustafa kręci się blisko nich, to ze względu na jej córkę! ;) ... Selim jest dogłębnie urażony zdradą Meltem!!! ... On przecież był wobec niej uczciwy i nie dał jej powodów do rozwodu!!!!! ... Erdogan świetnie go nazwał "przekupka na bazarze" :D :D ... (Wsparcie i motywacja od przyjaciela zawsze mile widziane :D ) .... Leman źle wygląda i zachowuje się jak obłąkana ... Płacze, wzywa Vurala, po chwili chce odwiedzić go na cmentarzu, wróci do domu i będzie spać w jego łóżku ... Na prawdę z nią źle ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kerim wrócił do celi .... Nie ma dobrych wiadomości .... Ma za to nowy adres do Fatmagul, może dokończyć list i jej wysłać, ona na pewno czeka :( .... Fatmagul rozpakowuje się swoim pokoju .... Chciała zostać sama by w spokoju popatrzeć na suknię ślubną od Kerima .... To wtedy Kerim się jej oświadczył ... Widać, że tęskni a nim :( .... Suknia przypomina jej o nim, że razem mieli wyzdrowieć, a teraz są rozdzieleni :( ... Meryem przeszkodziła jej we wspomnieniach ... Weszła do jej pokoju i zauważyła, że są w nim też rzeczy Kerima .... To żaden problem dla Fatmagul, zmieszczą się w jej szafie :) :) ... Meryem widziała smutek i tęsknotę Fatmagul ... Zapytała Kadira, kiedy Fatmagul i Kerim będą mogli się spotkać -"Już w przyszłym tygodniu, ale to nic pewnego, lepiej nie mówić jeszcze Fatmagul" ;) ... Fatmagul rozpakowuje ubrania Kerim i wiesza w szafie obok swoich :) ... W jej myślach jest Kerim na posterunku, który zapewnia ją, że on tego nie zrobił! ... Fatmagul mu wierzy, nawet na chwile nie zwątpiła w niego :) ... Jego ubrania obok jej sprawią, że choć tak będzie miała Kerima blisko siebie :( ... Ciężarówka rozpakowana, przeprowadzka już prawie skończona ... Fatmagul też kończy układać swoje rzeczy .... Rzeczy Kerima już leżą poukładane .... Ten widok zdziwił Meryem, przyszła jej pomóc, a ona już skończyła ... To nie skończone porządki ją zdziwiły, ale poukładane ubrania Kerima obok ubrań Fatmagul .... Fatamgul chyba nie zastanawiała się nad innym miejscem dla jego rzeczy ... To było tak naturalne, spontaniczne, aż zadziwiające, że dzieli z nim wspólną szafę :) ... Fatmagul powiedziała Meryem -"Jakoś się wszystko zmieściło. Dopóki Kerim nie wyjdzie, jakoś damy sobie radę. Potem i tak się przeprowadzimy, wtedy będzie miał własny pokój" .... (Czyli Fatmagul nadal zamierza przeprowadzić się z Kerimem i Meryem, gdy on wyjdzie na wolność. Oddzielny pokój dla Kerima, bo jeszcze nie są małżeństwem ;) ) .... Kolejne pudło do rozpakowania ... A w nim rzeczy Kerima, Fatmagul uśmiecha się gdy ogląda zdjęcia jego i Meryem :) .... Znalazła też swoją robótkę, która teraz budzi miłe wspomnienia i uśmiech :) ... Fatmagul czułe ją pocałowała, jakby chciała przesłać pocałunek Kerimowi :) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mukaddes jak stróż pilnuje pudeł do rozpakowania, chyba każde liczy, bo widzi, że pudła znikają ;) ... Chciała coś ugotować, ale lodówka jest pusta ... Rozwiązaniem są oczywiściei zakupy ... Mukaddes ich nie zrobi, ale Meryem chętnie pojedzie do sklepu :) ... Nie, tak nie wypada! Kadir chce jechać po zakupy, dziś oni są jego gośćmi :) .... Podział wydatków i obowiązków, będzie dopiero od jutra :) .... Mukades na nic się nie skarży, jakby mogła! ... Ale u nich w domku jest wilgoć, gdyby ktoś chciał wiedzieć! :D ... Jak widać, nikt nie chce wiedzieć :D ... Fatmagul i Meryem są zajęte kolejnymi pudłami, chyba nawet jej nie słuchają ... Nie zwracanie uwagi na Mukaddes, jest najlepszym sposobem by się jej pozbyć! :D .... Sama stwierdziła, że pójdzie i zajmie się swoją robotą! :D ... (To jest najlepsza informacja tego dnia, oznajmiona przez Mukaddes!!!!! Dziękujemy, na chwilę może od niej odpoczniemy! :D ) ... Meryem zauważyła zdjęcia zmarłej żony Kadira .... Spojrzała na siebie w lustrze, czuje, że nie może się z nią porównywać .... Zajrzała też to jego pokoju, jest ciekawa jak on żyje ;) .... W tym czasie pojawiła się w drzwiach Mukaddes!!!! .... (Czy ona nie miła zająć się swoją robotą?! No tak, szpiegowanie, plotkowanie, to jej robota!!!! ) .... Szybko skojarzyła fakty i z szelmowskim uśmieszkiem powiedziała, że przyniosła wiadro! .... (Niech je sobie na głowę wsadzi, nie będzie wszystkiego widzieć! ;) ) ... Meryem speszyła się, bo akurat ona musiała ją zobaczyć!!!! ... Dla Mukaddes to nowe powody by dokuczać Meryem, już nazwała ją "niezłe ziółko" ... (A jak ją można nazwać? - Uciążliwym chwastem!!! ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Leman będzie teraz pod opieką Perihan i Hilmiye .... Semsi sam sobie z nią nie poradzi! ..... Teraz ona go obwinia, że to przez niego Vural nie żyje, bo nie pozwolił jej zajrzeć do jego pokoju! ... Mogła coś jeszcze zrobić! .... Semsi też stracił dziecko, on też cierpi, chce po swojemu przeżyć żałobę po dziecku!!! ... Nie może jej dłużej słuchać! .... Na lotnisku Sami czeka na Asu ... Ucieszył się na jej widok, ona nie spodziewała się go na lotnisku .... Sami teraz jest kierowcą taksówki, wynajmuje małe mieszkanie, to wszystko za pieniądze od niej :) ... Jest też szczerze zachwycony jej zmianą, zrobiła na nim duże wrażenie ;) ... (To prawda, niezła z niej laska! :) ) ... Asu nie wiedziała, że Vural nie żyje! ... "Za jego śmierć obwinili Kerima, bo pobił go, a teraz siedzi w więzieniu!"-powiedział jej Sami ...... Asu była zaskoczona i nie mogła uwierzyć, że to prawda .... Pomyślała, że Vural popełnił samobójstwo, ale to było zabójstwo! .... Kadir przywiózł ciepłe jedzenie dla wszystkich ... Mukaddes zje u siebie w domku, chyba czuje, że nie jest mile widziana przy wspólnym stole ;) ... Rahmi też z nią zje, więc i Murat musi, nie może być inaczej! ... Mukaddes już zaczęła krzyczeć i dąsać się!!!! ... Długo nie trwała jej "pokora" ;) ... Zadzwonił Omer z dobrą wiadomością! ... Fatmagul będzie miała widzenie z Kerimem!!! :) ... Tylko ona, bo jest jego żoną, Meryem pojedzie innym razem ... To co dzieje się z dala uszu Mukaddes bardzo ją interesuje! ... Jest ciekawa co sprawiło, że przy drugim stole, gdzie jej nie chcą, jest tak wesoło! :D ... Szczęście Fatmagul nie jest przez nią mile widziane!!! ... (Podła jędza, już dochodzi do siebie po wygnaniu!!!!!) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ U Yasaranów w firmie trwa narada! ... Obliczają ile, komu, kiedy zapłacić wypada! :D .... A w skarbcu pusto, może jest w nim dziura?! ... Coś trzeba sprzedać, wtedy się uda?! :D ... Erdogan się myli, dom nie należy do niego! :D .... Jest własnością firmy Resata Wielkiego! ... Może go odkupić, wtedy go zatrzyma ... Ale on też dużo forsy nie ma! :D ..... Zrobiło się nerwowo, jeśli bardziej może być ... Widoczne może i nie powinniśmy się temu dziwić! :D ... Selim jak nowy w pracy, siedzi cicho i o niczym pojęcia nie ma :D -"Co mogę zrobić?!" :D Zapytał ze zdziwienia :D ..... A Wielki Resat, aż poczerwieniał :D .... Bo takiej ofermy w firmie nigdy nie miał! :D ..... Selim o Meltem i swojej hańbie myśli ... Munir próbuje go uspokoić, może coś wymyśli ... Ze względu na proces, nie popełnij błędu! ... Namawia Selima, do powstrzymania zapędów ... Co z tego, że jest na wolności! On chce się na Meltem i Mustafie zemścić! ... Myśli też o Vuralu, Swoim zmarłym przyjacielu .... Żałuje, że do Stambułu bez niego wrócili ... A może powinni zostać z nim, teraz by razem byli?... Jeszcze Erdogan spóźniony dołączył .... Ma szczęście, bo wujek Munir jeszcze nauki nie skończył ;) ... - "Obaj mieli szczęście, że razem z Vuralem nie byli .... Bo gdyby dorwał ich Kerim, zbierali by ich teraz z ziemi! :D .... Powinni cieszyć się, że on trafił za kraty... A nie użalać się nad sobą i innych martwić!" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO, wpis Barnaby o Vuralu robi duże wrażenie, ale Twój niemniejsze. Bardzo trafna i piękna analiza :). Ukłony dla Was obu :). Właśnie skończyłam oglądać 79 odcinek – pierwszy z drugiego sezonu. W Turcji był emitowany we czwartek 8 września 2011, a więc zdjęcia musiały się zapewne zacząć w końcówce sierpnia. Kerim wspomina podczas spotkania ze swoim adwokatem, że mija już trzeci tydzień odkąd go aresztowano czyli akcja toczy się w pierwszych dniach lipca. Znowu wychodzi moja mania ustalania: gdzie, co i kiedy :D. Wybaczcie, nic na to nie poradzę :D. Nasi bohaterowie troszkę się zmienili. Kerim jakby wbrew logice wydaje mi się "większy" a może jest to tylko wrażenie spowodowane jego zarośnięciem. Wiadomo, w więzieniu nie można się golić i przystrzyc włosów kiedy się chce. Fatmagul nieco zmodyfikowała fryzurę, w moim mniemaniu na mniej korzystną. Bardzo lubię kręcone włosy, nawet w młodości zazdrościłam niektórym koleżankom, ale Fatmagul niepotrzebnie je prostuje na końcówkach i wyglądają przez to jak „strąki”. Nareszcie zauważyłam wpadkę realizatorów, która była już wiele razy opisywana przez innych. Chodzi o to, że Fatmagul w scenie kręconej na drodze podczas rozmowy z Mustafą w sposób niczym nieuzasadniony „zmienia” buty. W jednym ujęciu ma baleriny, w drugim klapki :D. I tak nigdy nie dorówna w tym Elif, która wpadek z obuwiem miała bez liku :D. KO, zamieściła już streszczenie. Dziękuję :). Zaraz zacznę czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO, przeszłaś samą siebie w dzisiejszym streszczeniu :). „Pamiętaj, że oddam za ciebie swoje życie" ... (Aż mnie zatkało przez ten ciężkostrawny romantyzm! ) ....” „To jeszcze nie koniec mądrych słów Mustafy!!! ... Jest przy głosie, więc skorzysta i dokończy swoje myśl złote !!! -"Mam nadzieję, że nie będziesz żałować, że zaufałaś Kerimowi" ....” Dodał jeszcze „ Jak wyrok się uprawomocni, przestaniesz mu wierzyć”. To świadczy jak nisko upadł. Wygląda na to, że z niecierpliwością czeka na uprawomocnienie wyroku. Wtedy stanie się bezpieczny. Może i tak. Nie wie jednak jak bardzo się myli, że uprawomocnienie wyroku mogłoby zachwiać wiarą Fatmagul w Kerima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Jego ubrania obok jej sprawią, że choć tak będzie miała Kerima blisko siebie ...” – cudnie to napisałaś :). Bardzo lubię tę scenę, gdy Fatmagul rozpakowuje rzeczy swoje i Kerima i z taką czułością ogląda pudło z jego pamiątkami. „Znalazła też swoją robótkę, która teraz budzi miłe wspomnienia i uśmiech ... Fatmagul czułe ją pocałowała, jakby chciała przesłać pocałunek Kerimowi ....” i znowu się uśmiecham do Fatmagul i Ciebie KO, :D :D. „Leman będzie teraz pod opieką Perihan i Hilmiye .... Semsi sam sobie z nią nie poradzi! ..... Teraz ona go obwinia, że to przez niego Vural nie żyje, bo nie pozwolił jej zajrzeć do jego pokoju! ... Mogła coś jeszcze zrobić! ....” Scena, gdy Leman zarzuca Semsiemu, że nieszczęście stało się przez niego jest w moim odczuciu rewelacyjnie zagrana. Końcówka streszczenia znakomita! „A Wielki Resat, aż poczerwieniał .... Bo takiej ofermy w firmie nigdy nie miał! .....” Tak jak pisałam wcześniej, przeszłaś samą siebie! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry ;). Ja też melduję się na GF7. Kasiu dzięki! Nowa GF 7 wita nas pięknymi klipami ;). Niestety dzisiaj nie będę aktywna na naszym forum. „11”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) Fantastyczne streszczenie!! I romantyczne...i zabawne... ...a rymowane zakończenie -kapitalne!!! :D:D (to na pewno były zwykłe rzodkiewki ?) ..Dziękuję!! >> Cyt.:"(Czy on(Mustafa)chce swoją marną opieką zastąpić im Kerima????!!!!! Tandetna podróbka!!!! ) Cyt.:"(Pewnie jej(Mukaddes)ego, nie zmieści się do niego!)" Cyt.:"Fatmagul czułe ją(robótkę:) ) pocałowała, jakby chciała przesłać pocałunek Kerimowi" Cyt.:"niezłe ziółko" ... (A jak ją można nazwać? - Uciążliwym chwastem!!! )" >>> Piękny odcinek!....(a który nie jest ;)?!) Śliczna Fatmagül oglądająca z czułością skarby Kerima i jego talizman/jej robótkę , bez lęku dotykająca i układająca w swojej ! szafie jego ubrania , i piękny , trochę smutny Kerim... (Kerim podoba mi się zawsze ♡ ale najbardziej ! właśnie w tej fryzurze i z takim zarostem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO, odcinek obejrzałam wczoraj, a przed chwilą przeczytałam Twoje streszczenie. Szkoda, że nie mam czasu, aby wyłowić te wszystkie Twoje wspaniałe perełki ( a jest ich w tym streszczeniu bardzo dużo). Już brakuje mi słów, aby określić, jak bardzo podobało mi się Mistrzu Twoje streszczenie ;) ;). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, a ja wolę Kerima z mniejszym zarostem :). >> Już w nocy na EAPF pojawiły się 2 zdjęcia Engina z nakręcanego nowego filmu, a dziś pojawiła się informacja, że filmowcy jadą teraz na 10 dni za granicę (gdzie? - nie wiem). Film na ekranach ma pojawić się w marcu. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu to cudownie, że jesteś takim naszym Sherlockiem Holmesem, dzięki temu nasza wiedza o serialu jest jeszcze bardziej szczegółowa;). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
11, Basiu, Kasiu, dziękuję, dziękuję, dziękuję! :) :) :) Tak wiele miłych słów, że nie sposób się nie uśmiechać :D > Basiu, bardzo lubię Twoją "manię do ustalania: co, gdzie, kiedy" :D Ja nie mam do tego głowy, dlatego podziwiam i proszę nie krępuj się, pisz, analizuj, obliczaj ;) :) A ja, gapa nie patrzyłam Fatmagul na buty, a właśnie na włosy i że trochę schudła. Dobrze wiedzieć i o takim szczególe, jak zmiana butów ;) > Kasiu, Kolejny raz zadziwiłam samą siebie, bo tym razem było bez rzodkiewek :) Jutro będą do oglądania BBO ;) ;) > 11, zajrzę na EAPF na nowego Engina, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Przeszła mi cała złość na Leman. Teraz jest tylko zrozpaczoną matką, oszalałą z bólu po stracie jedynego dziecka. Oskarża Şemsiego, że przez niego Vural nie żyje, bo nie mogła sprawdzić, czy syn śpi. To wynika nie tylko z jej postępującej choroby umysłowej. On pragnie podzielić się z mężem odpowiedzialnością za śmierć dziecka. Zdaje sobie sprawę ze swojego wkładu w degradację stanu psychicznego Vurala - do jego depresji przyczyniła się jej zdrada. W trudnym okresie swojego życia Vural stracił w niej oparcie. Wcześniej miała swoją karierę zawodową, była najbardziej wyemancypowaną z trzech matek, zarozumiałą, skoncentrowaną na sobie, najbardziej cyniczną i bezwzględną wobec Fatmagül. Kiedy Vural najbardziej potrzebował matki, stracił ją. Gdyby położyć na szali uczynki Leman i Vurala, po jednej stronie jest banalna zdrada małżeńska kobiety znudzonej mężem, tkwiącej z przyzwyczajenia w nieprzynoszącym satysfakcji związku. Po drugiej stronie brutalny, zbiorowy gwałt. To jednak Leman wspiera syna, a syn odwraca się od niej. Może po tym, co się stało, po totalnej destrukcji swojego życia, Vural potrzebował elementarnego porządku, świadomości, że dom i rodzina są czyste. My home is my castle - Vural nie miał gdzie się schronić. Leman i Şemsi zbliżyli się do siebie podczas rekonwalescencji syna, jednak rodzina nie była już funkcjonalna, nie zapewniała nikomu poczucia bezpieczeństwa. Przejmująca była radość Leman, gdy zobaczyła wchodzących do pokoju szpitalnego Erdoğana i Selima, myślała przez sekundę, że za nimi wejdzie Vural – ostatnio przez wydarzeniach poprzedniego lata byli nierozłączni. Jej myśli koncentrują się wyłącznie wokół syna, krążą jak w oszalałym kołowrotku. Szuka winnego, żeby ulżyć swoim wyrzutom sumienia i dlatego oskarża Şemsiego. Jest nieskończenie nieszczęśliwą, osieroconą matką, nie przyjmuje do wiadomości, że Vural jeśli nie tamtej nocy po rozprawie, to wcześniej czy później znalazłby moment na ucieczkę od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GF Przeprowadzka do Kadira najlepiej pokazuje, jak zmieniło się nastawienie Fatmagul do Kerima. Pamiętamy, jak przebiegała ich pierwsza do domku nad rzekę Goksu. Jak negatywnie nastawiona była do niej Fatma, jak broniła swojej skrzyni z posagiem przed brudnym dotykiem tego „jednego z nich”. Teraz, choć jest jej smutno i martwi się, uśmiecha się. Ubrania Kerima umieściła w swojej szafie, tuż obok jej rzeczy. Z sentymentem ogląda jego pamiątki. Widać, jak bardzo brakuje jej teraz obecności zawsze troszczącego się o wszystkich Kerima. I jeszcze czegoś jej brakuje ( i nam), tego oka w kuchni przez które zawsze obserwowała Kerima ;). „11”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Mustafa-łajza był dumny z siebie i niezwykle zadowolony, gdy powiedział Fatmagül, że wie, że ona zamieszka w domu Kadira. Sprawiło mu satysfakcję jej zaniepokojenie tą inwigilacją i ucieszył się z tego, że ona wie, że jest osaczana. Podjechał do domu Kadira i wiadomości nie były dobre – dom otoczony porządnie ogrodzonym ogrodem, gospodarzem jest mężczyzna mogący zapewnić bezpieczeństwo Fatmagül - już nie będzie mógł tak łatwo krążyć jak sęp i podrzucać świstki. Podważanie jej wiary w Kerima jest tak samo bezsensowne, jak obrzydliwe do mdłości – on już widzi prawomocny wyrok, a jeszcze postępowanie dowodowe nie jest zakończone. Niewinny człowiek siedzi przez niego w areszcie, a łajza chce ukraść mu jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×