Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liszaj.

Jakie seriale pamiętacie z lat 90? :)

Polecane posty

Nie wiem,czy taki temat był. Pamiętacie seriale z lat 90 :)?: Ja wymienię kilka,ale jak Wam się jakiś przypomni to piszcie :) - Pełna Chata - Domek na prerii - Grace w opałach - Dzień za dniem - Cudowne lata - Alf - Świat według Bundych - Słoneczny Patrol - Beverly Hills - Mc Gywer - Drużyna A - Nieustraszony - Strażnik Teksasu - Sabrina nastoletnia czarownica - Czy boisz się ciemności? - Przystanek Alaska - Dynastia To tyle :) jak to wypisałam,to mi się czasy z dzieciństwa przypomniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenekonopnicka
Żar tropików :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. quinn i renegat kłerwa. te jego długie pety w słońcu gdy tak popiertalłał na motórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek99
A gdzie Zbuntowany Anioł albo luz maria? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
...i "Moda na sukces"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbuntowanego to ja kocham. jak tylko skończe ostatni sezon charmed , biorę się za zbuntowanego. a po Milagros wszystkie odcinki ''sailor moon''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenekonopnicka
Grom w raju tez pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Słuchajcie a był taki serial co palcami wskazującymi zatrzymywała czas. To był : dwa światy ? Taką kulę koło łóżka miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tych wenezuelskich pamiętam: - PAULINA o tych bliźniaczkach - ROSALINDA - CHRISTINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liszaj. Ty ćpiesz? bo w kwestii seriali to ja jestem dobra, ale czegoś takiego to za bum cyk nie kojarzę. aaa no isłynny Herkules und Xena, ktora wskazującym robiła cuś tam i słynny tekst ''mów albo za 30s umrzesz'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenekonopnicka
no pamietam, chyba Dwa światy, nie miała kuli tylko taki kryształowy romb i i przez niego kontaktowała sie z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek99
liszaj - po polsku to sie nazywało 'nie z tego swiata' :D pamietam leciało wówczas na rtl 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenekonopnicka
a pamietacie taki z lekka nawiedzony polski serial Plecak pełen przygód? dziwny był, albo przygody wesołego diabła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
To prawda, "Moda na sukces" jeszcze będzie jak już nas nie będzie...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liszaj, ja za chuj nie wiem o co chodzi:D ale mój chłopak pamięta i nawet mi teraz opowiada, że jak klasnęła to się odtrxzymywał:P ten czas itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek,Kurde no właśnie to NIE Z TEGO ŚWIATA!! :D kciukiem kurcze jak mogłam o herkulesie zapomnieć haha :D a xena to taka wojowniczka była że hej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herkules leci na tvp2:) ale jak bylam maluchem, to obowiązkowo (chyba w niedziele) z siostrą i bratem oglądaliśmy najpierw czaka, a zaś dr quinn no i xena leciała chyba zmianę z herkulesem, też musieliśmy widzieć każdy odcinek. a za nastolatki to juz tylko muneca brava, luz maria no i teraz fascynacja charmed:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenekonopnicka
Sunset Beach też było fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajjssssb
Był też serial o gościu ktoremu kot przynosił gazete z wydarzeniami, które dopiero sie zdarzą :D i on musiał temu zapobiec. Pamitacie to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajjssssb kurcze nie pamiętam :D moze jakbym zobaczyła urywek to bym sobie przypomniała Jeszcze pamiętam POWER RANGERS ta początkowa wersja właśnie nadawana w latach 90 na polsacie to leciało,zawsze chciałam być taka zwinna jak ta w różowym kostiumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajjssssb
tia... "Pterodaktyl... Tygrys szablozebny" :D haha i megazord :D do dzisiaj mamy polew ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze może któraś z Was pamięta i kojarzy taki serial kilkuodcinkowy, że dzieci przychodziły do takiego stworka on w piasku żył i on je przenosił do przyszlości jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajjssssb
to chyba nie to :) tamten był produkcji amerykańskiej :) ale 7 życzeń kojarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajjssssb
tzn na 100 % ni to ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×