Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko#34

LISTY DO M -co sądzicie

Polecane posty

Gość koko#34

bo dla mnie rewelacja film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam dzisiaj...
fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam, więc nie wypowiem się na temat tego filmu, ale zwiastun z nieznającym słów kolędy Karolakiem, przebranym za Św. Mikołaja jakoś mnie nie zachwycił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm jak mikołaj
LISTY DO M.... http://serialix.pl/bez-kategorii/filmy/listy-do-m/ Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! Obsada: Maciej Stuhr,Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life dont come easy
słaby film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam.
bardzo fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiiviii
bardzo fajny i klimatyczny film. Mam ochote ogladnac go jeszcze raz w okolicy swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listy do M. (2011) online
Listy do M. (2011) online bez limitu, pobierz bez ograniczeń Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania: http://megavideo-bezlimitu.pl/Mw/listy_do_m_2011 Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film "Listy do M.", w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma... Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo, VideoBB, VideoZer, VideoWeed, Putlocker: http://megavideo-bezlimitu.pl/Mw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pie.przeni oszuści!!
Wysłałam smsa za kod aktywacyjny. Nie dość, że nie dostałam odpowiedzi, to jeszcze sms kosztował ponad 30 zł, zamiast 2,50. Niech was szlag trafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladaj-za -darmo
kinomaniak.tv -wystarczy sie zarejestrowac za darmo bez zadnych sms-ow ogladasz bez limitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pie.przeni oszuści!!
Dzięki... Niestety zapłaciłam już za naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko#34
co chwilę wlepiają linki z megavideo, shit jakis piepszony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny film :)
spoko aktorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian z usa
POLSKIE FILMY SA POPIERDOLONE, ZAWSZE TO SAMO W KAZDYM, NIC SIE NIEDZIEJE, WIECZNIE TE POJEBANE KOMEDIE ROMANTYCZNE KRECA, JA PIERDOEL CHUJNIA I TYLE KURWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UTRwgibeDbXYl
kurtlar visadi pusu diyor ki:En iyisi Facebook kullanmamak.Iciniz rahatrahat uyumak Boyle seylerle ugrasmak yerine eksik olsun daha iyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listy do m???
film nie porywa niestety.jedno wiem że do kina na polski film szkoda kasy.w każdym filmie ta sama obsada.ileż można patrzeć na te same papy?a i nie zapominajmy o 14letnie Juli wróblewskiej która po raz setny gra małą sierotkę!!!!!!!!!!!!!!miało być fajnie wyszło jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ws
nie lubie polskich filmow i polskich aktorow, dla mnie szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stas i nel
powiem wam, ze nie wiem skad caly ten szum wokol tego filmu... tvn musial sobie $ nabic i trąbić ze to najlepsza komedia wszech czasow... gówno prawda, wynudzilam sie jak na zadnym innym filmie w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
rzygac mi sie chce jak patrze na ta J. Wroblewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×