Odpowiedz na ten temat

Łzy Cennet

• gość 2018.08.30 [00:08]
    Jak wam się spodobał pierwszy odcinek? Przyznam się, że początek mroczny ale wciągnął mnie. Jak to bywa na początku nie wiemy zbyt wiele o bohaterach i nurtuje nas ich postępowanie.No bo dlaczego ta dziewczyna nie chciała nowonarodzonego dziecka i jakim cudem uciekająca w połogu, boso w jednej przemoczonej sukieneczce i jednej parze majtek na tyłku znajduje potem takiego bogatego męża. Okazuje sie że ma na imię Arzu, ktore nie jest jej prawdziwym imieniem i ma nową córkę. Co ciekawe Cennet i Melisa są z tego samego rocznika jeśli chodzi o studia ale przecież nie mogą być w tym samym wieku. Myślę, że co najmniej 1,5-2 lata musi być między nimi różnicy. Kim jest babcia? Czy to matka Arzu(Cavidan) i gdzie jest ojciec Cennet? Może zostawił Arzu gdy dowiedział się o ciąży a może chodzi o coś innego np. o gwałt i dlatego potem ona jej nie chciała. Nie wiem jak wam ale aktorka grająca Cennet bardzo jest podobna do Milagros (Zbuntowany anioł). No i oczywiście przystajniak jako główny bohater też musi być. Na moje oko Selim zakochał się już w Cennet od pierwszego wejrzenia. Melisa zazdrośnica nie pojechała na wakacje bo wyczuwa swoim snobistycznym noskiem ,że może zostać z ręką w nocniku ale zobaczymy jak się akcja potoczy.
  • fanka tureckich seriali 2018.08.30 [12:31]
    Ja mam podobne odczucia co do pierwszego odcinka - mroczny, ale wciągnął mnie. Coś mi się wydaje, ze ten serial nie będzie łatwy i przydadzą się silne nerwy.
    W opisie serialu jest napisane, że Cennet i Selim byli przyjaciółmi, ale rozdzielił ich wypadek. Ona jednak wspomina najlepszego przyjaciela o imieniu Ali. Czy Selim został adoptowany i zmieniono mu imię?
    Też mnie zastanawiało, że Cennet i Melisa kończą szkołę w tym samym czasie i były na tym samym roku. Chyba, że ich matka urodziła Cennet na początku roku, w jednej sukience i jednych majtkach poznała bogacza, wyszła za niego, zaszła w ciążę i urodziła Melisę w grudniu, ale bardziej prawdopodobne jest to, że Melisa rok, lub 2 lata później zaczęła studiować, bo np. nie miała pieniędzy i musiała trochę zarobić.
    Rzeczywiście, aktorka grająca Cennet przypomina Milagros ze Zbuntowanego Anioła, a sam serial przypomina mi południowoamerykańską telenowelę - ona biedna, nie zna rodziców, on bogaty i ta trzecia - zainteresowana głównym bohaterem, zazdrosna i przeprowadzająca intrygi.
  • gość 2018.08.30 [13:03]
    Nie chciała córki, bo została zgwałcona.lapka.gif
  • gość 2018.08.30 [14:12]
    Ciekawe czy w ogóle te majtki miała skoro wkrótce urodziła nastepne.
    A kto ją zgwałcil?
  • gość 2018.08.30 [18:45]
    Nie mam pojęcia kto ale dziś dowiedzieliśmy się ze ojciec Cenet nie żyje. Zmarł przed jej narodzinami. Cenet nosi nazwisko babki co by sugerowało ze babka jest matką ojca. Arzu była wdową.Resztę dowiemy się w kolejnych odcinkach
  • gość 2018.08.30 [19:02]
    ksiezniczka melisa zachowywala sie na budowie jak typowa blondynka z dowcipów
    aktorka wyglada jak nasza Marcelina Zawadzka
  • gość 2018.08.30 [19:05]
    selim to niezle ciasteczko do schrupania. te oczy i szeroki usmiech. widac ze chodzi na silownie. zbudowany proporcjonalnie. seksi fryzura z opadajaca grzywka
  • gość 2018.08.30 [19:19]
    Tak atrakcyjnie wygląda bo to najprzystojniejszy model świata chyba z 2012
  • gość 2018.08.30 [19:48]
    selim po turecku znaczy powodz
    a cennet - niebo
    serial powinien sie nazywac - lzy nieba
    juz z imion mozna wywnioskowac ze bedzie placz , placz i jescze raz placz
  • gość 2018.08.31 [18:07]
    Arzu ma tak napompowaną gębę, że mało nie eksploduje pechowiec.gif .
  • gość 2018.08.31 [19:16]
    dziś [18:07] Aż dziwne, że nie eksplodowała pod wpływem ciśnienia, gdy wyrzucała Cennet z pracy.
  • gość 2018.08.31 [19:30]
    Masz rację, też myślałam że eksploduje. Co za małpa z niej. Z mordą na niczego nieświadomą dziewczynę. Aż sama się jej przestraszyłam. Wariatka to bardzo delikatne określenie.
  • gość 2018.08.31 [19:36]
    Nawet mąż ma jej dość. Widać,że jest nieszczęśliwy, bo ma kochankę. Teściowa też za nią nie przepada. W ogole oni wszyscy jacyś tacy dziwni. Matka Selima kolejna psychiczna.
  • fanka tureckich seriali 2018.08.31 [20:36]
    Może Arzu podczas pompowania sobie ust zaraziła się chorobą wściekłych krów, albo wścieklizną?
  • gość 2018.08.31 [21:01]
    czy arzu jest ladna? figure ma nienaganna, szczuplutka, zgrabniutka ale z twarzy to mi sie nie podoba
    selim jak prawdziwy rycerz poswieca zycie i zdrowie dla swojej ukochanej
    i co sie okazuje? nie jest chlopakiem princessy tak jak myslalam wczesniej. to ich rodziny sobie to ubzduraly
  • fanka tureckich seriali 2018.09.01 [12:07]
    A to Selim jest małym chłopcem, że nie umie się przeciwstawić swojej rodzinie i rodzinie princessy? Zresztą jaka z niej księżniczka. Chyba księżniczka ropuch, jak jej serialowa matka.
  • gość 2018.09.01 [14:32]
    W 2 chyba odcinku było ze Cennet przerwała studia na 2 lata
  • gość 2018.09.01 [18:29]
    Tak, opiekowała się chorą babcią przez 2 lata. Nie miały pieniędzy na życie więc musiała pracować aby mieć co jeść. Wtedy to było ważniejsze niż nauka. Dwie siostry : jedna musi staczać bój o każdy kolejny dzień aby przeżyć a druga wystarczy,że kiwnie malutkim paluszkiem i ma wszystko co zechce. Jeśli chodzi o Selima to myślę, że on nie wie, że uważają go za chłopaka Melisy. Od lat obie rodziny są sobie bliskie, wzajemne spotkania, uroczystości i rzeczą normalną jest dla niego fakt, iż Melisa jest zawsze koło niego. Było tak od dzieciństwa i jest teraz.
  • gość 2018.09.01 [20:31]
    Witam wszystkich! Też należę do wielbicielek tureckich seriali. Przystojni aktorzy, piękne aktorki,urokliwe krajobrazy i rewelacyjna muzyka. Oglądam ten i Wieczną miłość. I właśnie zaczynam mieć już dość. Nihan od pierwszego odcinka płacze. Ktoś napisał,że w tym serialu też będzie powódź łez. Turcy uwielbiają, gdy komuś dzieje się gorzej od nich, gdzie radości i szczęścia jest jak na lekarstwo a tragedii całe mnóstwo ale bez przesady, ile można płakać!!!
  • gość 2018.09.01 [22:26]
    zawsze mozna nie ogladac ale wiem jak ciezko jest rozstac sie z bohaterami nawet jak nas wkurzaja tym swoim wiecznym ryczeniem. lzy cennet - tytul zobowiazuje wiec sie przygotuj
  • gość 2018.09.01 [22:34]
    jeszcze chcialam dodac ze smieszy mnie dobor aktorow.
    aktor grajacy meza arzu(mahir) jest w tym sam wieku co aktorka grajaca jego matke(sema)
  • gość 2018.09.03 [18:18]
    Tureckie babcie też noszą podkolanówki do spódnicy. Niezbyt przyjemny widok gdy usiądą.
  • gość 2018.09.03 [18:22]
    Z jakiej racji Selim to Ali? Przecież pamiętałby Cennet, pobyt w sierocińcu, rozstanie z nią. To traumatyczne przeżycia a oni nie byli niemowlakami,tylko już rozumnymi kilkulatkami. Tymbardziej, że Ali wyrył ich imiona na drzewie.
  • gość 2018.09.03 [21:02]
    wkrotce sie dowiesz-cierpliwosci
  • gość 2018.09.04 [18:55]
    zle tłumacza ! cennet nie mowi do selima na "ty" tylko na "pan". wyraznie slysze "selim bey"
  • gość 2018.09.06 [18:21]
    beste nie jest siostra omera? te spojrzenia miedzy nimi ...
  • gość 2018.09.06 [18:36]
    wypadek samochodowy byl 20 lat temu a matka selima przezywa go jakby to bylo wczoraj. to jest nieprawdopodobne, tym bardziej ze w miejsce zmarlego synka wychowuja nowe dziecko
  • gość 2018.09.06 [18:58]
    selim po powrocie do domu pyta sie" gdzie moja mama?". od dziecinstwa mieszka w tym domu i nie wie ze maja pokoj na dole w ktorym skrywa sie jego matka. o wystroju pokoju pelnym zabawek i ubran zmarlego chlopca tez nie wie? taaa.... kto z nas nie zna najskrytszych zakamarkow w naszym domu. to nie realne ukryc cos takiego.
  • gość 2018.09.06 [19:04]
    melisa po oijaku wyznala milosc selimowi a selim ma to gdzies. nie zbyt sie przejal. wazniejsza dla niego jest uczucie do cennet
  • gość 2018.09.06 [19:09]
    mahir ewidentnie nie kocha arzu. zlekcewazyl propzycje wspolnego wyjazdu. zamiast tego spotka sie napewno z kochanka. jeszcze nie widzialam go usmiechnietego . widac zgorzknienie, bol
  • gość 2018.09.06 [19:10]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...