Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PannaMi

m jak miłość a jutrzejsza żałoba narodowa?

Polecane posty

Gość PannaMi

Orientuje się ktoś z Was czy jutro będą jakieś seriale np. m jak miłość skoro jutro i we wtorek żałoba narodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinika w krojantach
ja pierdole, odrobine wyczucia tępa krowo!!!! a jak nie bedzie to co? rzucisz sie w przepasc z rozpaczy? no trzeba byc niezłym zjebem zeby taki topik zalozyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMi
co to trzeba być za pok**wieńcem żeby nie umieć normalnie odpowiedzieć na pytanie. Ciekawe jakie ty zj*ebie pytania zadajesz?! Skoro cię to nie interesuje to po c*uj odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best quality
O kurva, a jak nie bedzie to co? Odmozdzony serialowy polglówku, troche przerwy od przygłupawego serialiku ci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abradabrakadabra
bez komentarza.i dla zalozyciela topku i dla komentujących!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsacfd
bez komentarza tylko i wyłacznie dla komentujących juz nawet pytania nie mozna zadac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMi
jak ktoś się pyta mam ubrać białe czy czarne majtki? to większość odpowiedzi jest poważnych na takie banalne pytanie. a jak pytam o coś konkretnego to zaraz jestem debilką :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsacfd
noo bo niektórzy np klinika w krojantach są po prostu zwyczajnie poje.bani i nie umieja odpowiadac normalnie na pytania tylko pierd.ol.ą bez sensu byleby tylko pier.dolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×