Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meandry uczuć

Polecane posty

Gość gość

Ogląda ktoś turecki serial Meandry uczuć? Zastąpił on Nadzieję i Miłość. Serial opisuje historię Cesura Alemdaroglu, który powraca do swojej rodzinnej posiadłości w niewielkim miasteczku niedaleko Stambułu, aby wyjaśnić i dowiedzieć się, w jakich okolicznościach zginął jego ojciec oraz zemścić się na Tahsinie, z powodu dzielącego ich rodziny konfliktu. Mężczyzna nie przewiduje tylko jednego. Wkrótce na horyzoncie niespodziewanie zjawia się piękna kobieta Sühan Korludağ – córka Tahsina, którego podejrzewa i obarcza odpowiedzialnością ze śmierć swego ojca. Cesur i Suhan zostają zaangażowani w długi historyczny spór rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Spodobał mi się ten serial, a jeszcze bardziej Cesur i jego ślicznie niebieskie oczy 😍 Polubiłam tę postać w przeciwieństwie do Suhan. Moją sympatię zyskali jeszcze Mihriban, Sirin i Kemal. Suhan sprawia wrażenie wyniosłej, Korhan to podpierducha, a Banu za bardzo nie ufam. Pozostali to mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogląam podoba mi się główna bohaterka w krótkich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Suhan to chyba przed wejściem do urzędu nakręciła sobie grzywkę na palcach, skoro miała taki ładny loczek, a minutę wcześniej, wysiadając z samochodu włosy były całkiem proste. Korhan zabawnie wyglądał z różowym bukiecikiem kwiatów :D Najlepsze jednak byłe reakcje na wieść o ślubie Cesura i Suhan. Cahide w szpileczkach biegła, jak połamany pajacyk na szczudłach, matka Cesura wpadła w euforię, jakby trafiła 6 w lotka, a Tahsin o mało co nie wyciągnął kopyt i nie pociągnął za sobą Adalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam zbyt często tego serialu,więc się nie orientuję.Suhan i Cesur wzięli ślub na złość Korludagowi,ale noc poślubna była naprawdę. Po co jeżeli małżeństwo ma być na niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Suhan i Cesur naprawdę się kochają, tylko nie chcą tego przyznać. Cesur miał w planie zemstę na Korludagu, odbierając mu córkę, ale się w niej zakochał, więc teraz może połączyć przyjemne z pożytecznym ;) Suhan też go kocha, nawet chwilę przed ślubem powiedziała do Korhana, że łączy dwie sprawy - zemstę i miłość, chociaż później wyparła się, że kocha Cesura. Wkurzyła się na niego, że ją okłamał, zabierając jej dowód, a poza tym jest między młotem, a kowadłem. Ale z tego Korhana pierdoła. Drugi raz Hulya mu zwiała, a był tak blisko. Chociaż z drugiej strony i tak nie powiedziałaby prawdy. Cahide ma z głowy męża, po tym jak wrobiła go w zdradę i ma spokój do końca ciąży - nie pozwoli mu dotknąć brzucha. Ciekawe co jednak zrobi, jak Tahsin będzie chciał sprawdzić, czy ,,wnuk'' kopie. Tego chyba nie przewidziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cahide sie wkopała z tą ciążą. coś mi się wydaje, że Hulya tak łatwo nie odda dziecka,albo będzie chciała więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam streszczenie,ale takiego przebiegu wydarzeń sie nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Ja również się nie spodziewałam takiego przebiegu wydarzeń. Co do ostatnich odcinków - ten kalendarz, który Cesur podarował Suhan, był świetny. Sama chciałabym taki dostać ;) Korhan rżał, jak osioł, gdy Bulent ściemnił, że Hulya jego też oszukała. Tekst Cesura ,,Co jest Korludag?'' skojarzył mi się z królikiem Bugsem ,,Co jest, doktorku?'' :D Hulya w budynku prokuratury zachowywała się, jakby była na haju, ale przynajmniej zgodnie z prawdą nazwała Tahsina starym dziadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaanita
fanko tureckich seriali !!!!! ogladasz ''Ty powiedz, Morze Czarne" i '' Grzech mojego ojca" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
@Anita - Nie, nie oglądam tych seriali. Nadają je w tv, czy są dostępne tylko w internecie? Co do MU - ciekawe, co teraz zrobi Cahide. Przecież ona udaje, że jest teraz w 6 miesiącu ciąży, a okazuje się, że teraz naprawdę jest w 2 miesiącu, więc co teraz planuje? Wmówi wszystkim, że poród jej się opóźnił o 4 miesiące, czy może skłamie, że zaszła w drugą ciążę, gdy była w pierwszej? Może Korhan by w to uwierzył, ale nie sądzę, by reszta rodziny w to uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaanita
eeeej... teraz na ciebie pokrzycze!!!! co z ciebie za fanka tureckich seriali jak ty nie wiesz co sie dzieje na turcjatv.pl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam jak Cahide z tego wybrnie.Pewnie będzie musiała się do wszystkiego przyznać.Wyobrażam sobie reakcje Tashina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Anita - Lubię tureckie seriale, ale nie mam całego dnia na oglądanie seriali. Przyznaję się bez bicia, że nie słyszałam o stronie turcjatv.pl dziś Tahsin na pewno się wkurzy, ale z drugiej strony, Cahide naprawdę urodzi mu wnuka/wnuczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaanita
ja tez nie mam aby ogladac cokolwiek w telewizji ,w internecie przegladam tylko wiadomosci i tyle. pracuje , potem wracam do domu- wiadomo obowiazki - gotowanie, sprzatanie itd, itp itak zleci caly dzien. za to w sobote wieczorem, wykapana, wypachniona w wygodnym szlafroczku siadam sobie wygodnie i ogladam w spokoju to co chce. domownicy wiedza ze to czas tylko i wylacznie dla mnie. tak, ze seriale ogladam tylko w weekend. meandrow nie ogladam bo nie mam wolnej chwili , moze przypadkiem rzucem okiem kilka kadrow ale kompletnie nie wiem co sie tam dzieje. fanko znajdz sobie chwile wolne i obejrzyj koniecznie "Ty opopwiedz. Morze Czarne" - przejmujacy serial, nowosc, cos w styli a'la fatmagul, o przemocy psychicznej i fizycznej, aktorka ktora odtwarza tę role jest swietna. odwaze sie powiedziec ze powinna dostac za nia oskara. serial bije rekordy ogladalnosci , na yuotube obejrzalo go ponad 6 milionow widzow a to dopiero 3 odcinki. czekam z niecierpliwosci na 4 ktory bedzie mial premiere w tę srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ! Ja oglądam ten serial o Morzu Czarnym. Oglądam go z zapartym tchem. Naprawdę jest niesamowity. Jeśli ktoś go jeszcze nie zna to szczerze polecam ale wiadomo każdy ma swoje gusta i komuś taka tematyka może się nie podobać. Pozdrwiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial,który tak polecacie ma polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAM ZE NIE NA TEMAT
Anita orientujesz sie\ę ile będzie odcinków? Co teraz bedzie, zabiją Nefes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaanita
nie mam pojecia ile bedzie odcinkow.premiera 1 odc. odbyla sie w tureckiej tv 24 stycnia nie wiem rowniez czy Vedat zabije Nsfes, wprawdzie przylozyl jej bron do glowy . powiedzial zegnaj i slychac bylo strzal ale co tam sie naprawde wydarzulo to niestety nie wiadono. ale Tahir wie,ze dziewczyna jest w rekach tego psychopaty i bedzie jej szukac - martwa czy zywa ale odbierze ja Vedatowi. tak yeraz tak mowi a co powiedzial do nefes- "nie oddam cie "a potem :"wynos sie z mojego zycia, na 4 czesc przygotujcie cale pudelko chusteczek . emocjonalna tresc filmu do tego piekna rownie emocjonalna muzyka . nie da sie tego ogladac i nie plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interwencja
Aaaaanita wczoraj Twoja stylistyka, gramatyka i interpunkcja woła o pomstę do nieba. Tego nie da się czytać !!! Lepiej będzie dla ciebie, jeśli już nic nie napiszesz. Poza tym to jest temat o Cesur&Sühan !!! Załóż sobie, debilko nowy wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaanita Mam nadzieję,że nie przejełaś się tym chamskim komentarzem.Koleżance po prostu zabrakło kultury i jeżeli już ktoś zaśmieca ten wątek to właśnie osoba o nicku interwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy można tutaj pisać o odcinkach,ktòre będą,ale będzie się działo.Zawsze kiedy myślę,że ten serial niczym mnie już nie zaskoczy,okazuje się,że wydarzy się coś niespodziewanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto płakał na 4 odcinku "sen anlat karadeniz " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY ,interwencja! Właśnie widać, jak bardzo jesteś zaangażowana w dodawanie komentarzy na temat Meandrów. Dziś 52 odcinek serialu a tu nie ma nawet jednej, pełnej strony . Dziewczyny, przenieście się na Sen Anlat Karadeniz ATV 2018 - Telenowele. fora Hayde, Hayde,Hayde Vira! Siya,Siya!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Ten serial opiera się głównie na wątku miłosnym.Może i fajnie sobie popatrzeć na Cesura i Suhan,ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
wczoraj A jaki serial nie opiera się na wątku miłosnym? W Tylko z Tobą Nur i Yigit na zmianę kłócili się i godzili, rozstawali i wracali do siebie przez cały serial. Podobnie było w Nadziei i miłości, tyle że serial był o wiele krótszy, więc rozstań i powrotów było mniej. Nawet serial Grzech Fatmagul opierał się na wątkach miłosnych. Co prawda nie był to temat przewodni, ale jednak się pojawiał. Nie miałam czasu wczoraj wejść na forum, więc skomentuję też wczorajszy odcinek. Kemal i Cesur prowadzili się po pijaku, jak dwie pijaczyny. Kemal jaki zaskoczony, że doszli do placu z festiwalem. Tak, na pewno przez przypadek zaciągnął tam Cesura, tym bardziej, że wiedział, iż jego żona będzie tam występować. Sirin powiedziała, że śpiewała tylko w kuchni. To ja się nie dziwię, że nikt nie żałował, gdy wyprowadzała się z posiadłości Korludagów ;) Ciekawe kto strzelał do Tahsina. Czy dobrze mi się wydawało, że była to kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×