Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Won z filmu

najbardziej wkurzająca serialowa postać

Polecane posty

Gość Won z filmu

-morderca serialu. Mój typ ciocia Stasia z Klanu. Wkurza mnie jej zaśpiew i to ciągłe cytowanie przysłów, powiedzonek. Bardziej zorientowana w powiedzonkach ludowych jak kOLBERG, CHOLERA JEDNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaassa
moim zdaniem najbardziej wkur***jąca to była ta baba z barw szczęscia, ktora nie chciala dać rozwodu swojemu męzowi :D ale głupie babsko, ale teraz juz sie ponoć zmienila i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555555
ridż z mody na sukces i nienaidze też ryśka z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze wynoha
te nowe dzieciaki z Rodziny Zastępczej, odkąd się pojawiły przestałam oglądać. Nawet nie znam imion , taki wypłoszowaty cwaniaczek i dziewuszka z warkoczykami, moim zdaniem zabili ten sympatyczny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuupia
absolutnie wszyscy z serialu Pierwsza Miłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje zdanie..............
i jeszcze wynocha - zgadzam się w stu procentach:O też odechciało mi się oglądać jak te nowe dzieci wzięli, a ta co gra Elizkę taka damulka się zrobiła i też jest beznadziejna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banditqueen
marysia z pierwszej milosci ;/ w sumie to tego nie ogladam ale mam i kumpela tak i czasem cos podlapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie jest ...
a mnie wkurwia ta dziewczynka z M jak milosc mieszkajaca u Gosi i jej mena ;/ gdy sie pojawila przestalam to ogladac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
Beata - ta mała z Brzyduli. Co za beznadzieje, wkurwiające dziecko. Serial bardzo lubię, ale nienawidzę scen z nią :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała obsada mody na sukces na czele z latino lover-Rydżem poza tym to Mariusz z Pierwszej miłości i Jaś z Małgosią z Klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
Małgosia z Klanu!!! - gra tragicznie, swoja droga, dialogi które dla niej piszą są równie sztuczne jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duppek
lamacz meskich serc calego swiata-marta z m jak milosc oraz jej rownie urzekajaca siostra gosia-myszka, marysia z pierwszej milosci, bracia mroczek,gwiazda serialu samo zycie niesamowita i slawna edytka herbus, natalia lesz w tancerzykach, niezwykle uzdolniona i uduchowiona ola z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nieznosze ryska z klanu!wrrrrrrr=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka40tka
Małgosia Mostowiak- Joanna Koroniewska Marta Mostowiak-Dominika Ostałowska PATRZEĆ SIĘ NIE DA> A niby dobre aktorki... a już cierpietnica Ostałowska którz od dziesięciu lat gra tak samo na tej samej emocji. NIE DO WY TRZY MA NIA!!!!!MNiammniam mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
kuba i olga z mjm, choć obiektywnie może nie są najgorsi, ale ja ich po prostu nie znoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z M - jak
milość. Swoją cierpiętniczą miną kasuje wszystkie - lepsza niż Ostałowska :o masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie Magda M
z Magdy M i Teresa z M jak Miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda że ciocia stasia
z klanu powiedziała kiedyś do tego starego przy stole "podaj mi śmietanki z LASKI swojej" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tak zaciąga
i specyficznie wymawia niektóre głoski. Więc jeśli w ogóle wypowiedziała takie zdanie to na pewno wyszło jej coś podobnego do laski. Swoją drogą ta postać pewnie miała być miła, ciepła itd a mnie drażni okropnie. A wracając do tematu: bardzo nie lubię zarówno postaci Moniki z Klanu jak samej aktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuś z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham Rydża
ale poza tym nienawidzę wszystkich tych których wymieniły/ściie i wielu innych,dlatego nie oglądam polskch seriali. A już całą onsadę PM i MJM wystrzeliłabym w kosmos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham Rydża
obsade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z Klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadzczenie jako
EMILKA z Pierwszej... nie dość, że grą głupią, to w rzeczywistości taka jest. Kilka razy była w rest. w której pracuje...bezczelna, wredna. Ona gra samą siebie!! Wysadziłabym też Majke. Klne jak ją gdzieś zobaczę...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocherowe gacie
niecierpię Maji z Na Wspolnej ,przestałam oglądać ten serial przez jej mdłe minki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslem ze czeska
zklanu, bo przypomina mi taka glupia pinde iwoncie, na widok ktorej mnie jakby mgli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×