Odpowiedz na ten temat

NAJGŁUPSZE REKLAMY

• gość 2017.09.11 [14:02]
    Ten Wieczorkowski w reklamie Karmi to gra jakiegoś tępaka. I z czego on tak rży? Goście byli zmotoryzowani, więc to oczywiste, że nie będą pić alkoholu.
    Wkurza mnie reklama Apapu:
    -,,Biorę Apap - przestaje mnie boleć głowa'' - poważnie??? To taki lek istnieje???
    -''Apap.... doprowadza... człowieka... do... normalności.'' - szkoda, że jeszcze ta baba nie przeliterowała tego zdania.
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.12 [13:54]
    Ta baba co gada, że Apap doprowadza człowieka do normalności, mówi to w taki sposób jakby była nienormalna. Więc ją Apap doprowadził do nienormalności
  • Edziaaaaaaaa 2017.09.12 [15:51]
    Allle mmmaammmo ttto nnnie jjjesst ttak jjakk mysslllisz mmmyyy ttttylko...
    Szlag mnie trafia jak to słyszę
  • gość 2017.09.12 [15:59]
    Maaaaaaamo, Zuzia (czy inna cholera) była z rodzicami w Pałacowej Bawialni! - jak słyszę ten marudny krzyk tej małej dziewuchy to dostaję palpitacji serca, masakra!
  • gość 2017.09.13 [17:33]
    A mnie najbardziej denerwuje reklama wrażliwych zębów jak pokazują tych krzywiących się ludzi, masakra
  • gość 2017.09.13 [17:48]
    A widziałyście reklamę nowych perfum Paco Rabanne Pure XS? smiech.gif Trochę irytująca i bez sensu, ale mnie śmieszy.
  • gość 2017.09.13 [23:42]
    Haha, mnie tez smieszy, gdy te laski padaja jak sciete, bo sie chlopak popsikal perfumami. Swoja droga, koles ma idiotyczna fryze, ale bardzo ladna twarz, w sensie, ze nadaje sie na modela usmiech.gif .
    Wracajac do tematu - czy do roku 2050 bedziemy ogladac Majewskiego w reklamach?No ilez mozna?pechowiec.gif
  • gość 2017.09.14 [14:04]
    Mnie też mega w*****a Majewski w reklamach, coraz to inna. Byłam przez kilka lat w tym dziadostwie plusie i wiem, że to oszuści. Teraz jestem w Orange i jestem zadowolona, a Orange nie katuje tak reklamami jak Plus.
  • gość 2017.09.14 [17:09]
    Reklama pizzy, dwie dziewczyny kłócą , która ma lepszą: moja ma chrupiące brzegi, później wchodzą w spółkę i jaka zgoda między nimi zapanuj*****asta!
  • Liliaaan 2017.09.15 [16:35]
    Reklamy plusa mnie irytują i to bardzo - już zdzierżyć ich w telewizji nie mogę, chociaż chyba są niczym w porównaniu do radia i reklamy środków na uspokojenie - w pracy mam wtedy ochotę rzucić radiem przez okno byleby to babsko z reklamy się zamknęło.
  • gość 2017.09.15 [17:58]
    Witaminki witaminki k***a jak mnie to w*****a!
  • gość 2017.09.15 [22:52]
    Nokia: nie bądź selfie, bądź bothie. Boszszszsz...pechowiec.gif . I jeszcze ten pacjent żrący skorpiona na patyku. Bueeeeee!
  • gość 2017.09.15 [22:59]
    Reklama kropli do oczu z takim wielkim okiem. O-brzyd-li-we!
  • gość 2017.09.15 [23:58]
    Wróciła reklama Biedronki zachwalająca mega słodkie winogrona, w której występują dwie dziewuchy i ta ich okropna rymowanka "ciasto nie, baton - fe"? Coś takiego.
    X
    Jeszcze do szału doprowadza mnie reklama "gdy potrzeba w domu siana, zadzwoń szybko do bociana" i te dwie smarkule które tą frazę recytują, wisząc na trzepaku łbami w dół. Aż ma się ochotę wziąć zamach nogą i skierować w te irytujące twarze.
  • Edziaaaaaaaa 2017.09.16 [10:06]
    Reklama winogron może głupia, ale trzeba przyznać, że są przepyszne, i chyba lepiej że dzieciaki zajadają się owocami niż batonami i ciastkami.
  • spragniona GO 2017.09.16 [15:50]
    Hej Amigo podaruj mi GO! cool.gif
  • dzika żmija 2017.09.17 [12:34]
    Reklamy Rossmana z aktorkami z serialu Przyjaciółki. Irytujące tak samo jak to tasiemniszcze, w którym grają. Sama koncepcja tych reklam przygłupiasta, aż się odechciewa chodzić do tej drogerii.
    x
    Nokia i bothie bardzo mnie śmieszy, jak to puścili pierwszy raz, to myślałam, że się przesłyszałam. Mieli chociaż jakiś pomysł. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    x
    Najbardziej irytująca reklama ostatnich tygodni to plusowska małolata, która chce sobie podładować telefon opaską usb Majewskiego. Od razu mi się przypomniała ich dawna reklama również z Majewskim i również z małolatą, niby jego córką. Reklamowali telefon z aparatem z niby innowacyjną funkcją wyzwalacza (funkcją znaną od co najmniej 2005 roku). Gdy ta stara maleńka wymawiała jakieś dziwne "ŻEEERUJE" to nie wiedziałam co to za slang, dopiero później dowiedziałam się, że chodziło o opcję "SHARE". To jest dopiero głupie.
  • gość 2017.09.17 [19:18]
    Reklama Pana Tadeusza
    Litwo wychodzi mi bokiem
  • gość 2017.09.19 [09:37]
    O tak!
    Stare lampucery z Przyjaciolek muszą odejśćsmiech.giflapka.gif
    Szczególnie Socha-jakoś tak zbrzydła w ogole.W rekamie mebli wyglada jeszcze gorzej.
  • gość 2017.09.19 [14:24]
    Cholery można dostać jak się ogląda te baby z Przyjaciółek w reklamie Rossmanna.
  • BJETKA 2017.09.19 [15:32]
    empik - nie mamy globusia mamy tylko maapyyy -__-
    TIPSY MI OBGRYŹ
  • dzika żmija 2017.09.19 [16:32]
    Nie lubię reklam drogich przysmaków dla kotów (nazwy nie pamiętam), gdzie kot ma taki chamski głos czterdziestoletniego erotomana i leni się po całym mieszkaniu.
  • gość 2017.09.19 [17:08]
    Dla mnie reklama pikopilu przebija wszystko...irytuje mnie jak jeszcze nigdy żadna. Laska ''nie może się wypróżnić'' nno ja p*****le, wyrazy współczucia.
    I jeszcze te przygłupy przy stole rozprawiają na temat krwawienia dziąseł i paradontozy. MASAKRA.
  • gość 2017.09.19 [17:27]
    Babcia skacze jak kangur cool.gif
  • gość 2017.09.20 [13:42]
    Reklama społeczna o pieszych i kierowcach
  • gość 2017.09.20 [23:33]
    Rosół z kostki rosolowej, domowa zupa, za którą stoi kochająca mama pechowiec.gif dajcie żyć
  • gość 2017.09.21 [13:44]
    Autorzy reklamy z Bystrzyca Klodzka chyba czytaja temat i wycieli fragment o zamku smiech.gif
  • gość 2017.09.21 [13:49]
    Ludzie z tej reklamy o kierowcach i pieszych są tak irytujący, że szok. Najbardziej ten dziadek, starsza babka i taka jedna kobieta jeszcze, w średnio długich, ciemnych włosach. Gadają z taką wyższością, jakby oczekiwali, że z ulic znikną samochody, by oni mogli sobie ulicą chodnik zastąpić.
  • gość 2017.09.21 [14:21]
    Reklama z Rozenek i Majdanem - brawo my ! Nie cierpię.
  • Makaron Czakaron 2017.09.23 [08:52]
    Zapomniamy że nie każdy makaron jest z jajkami. Jak to słyszę to mi się flaki na drugą stronę wywracają.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...