Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoszka16

Nowa serial "Szkoła" na TVN

Polecane posty

Gość antoszka16

Widzieliście zajawki nowego serialu Szkoła co ma być na tvnie? Będziecie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bieda umysłowa wymyśliła kolejny serialik dla upośledzonych. Widziałam reklamę, chcą doszczętnie upodlić tych biednych gimnazjalistów i wmówić całej Polsce, że gimnazjum to tylko ćpanie, seks i bójki. Nie obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szkoła", "Szpital", "W11", jeszcze brakuje serialu pt. "Zakon" :o może TVN w końcu na to wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh dokladnie , zakon , kosciol i staz pozarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka dawno po szkole
Na pewno wszystko będzie przejaskrawione jak we wszystkich programach tego typu. A młodzi jeszcze teraz mówią "melanż" ? Bo coś mi się zdaje że to bardziej za moich młodych lat było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawa987
Przez wakacje moja siora zamulała Szpital. Ten nowy serial bardziej mi leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara 87
Obejrzałam pierwszy odcinek. Nawet spoko był . Tylko nie leży mi ta Julka . Która dziewczyna głodzi się dla chłopaka. Pod kopułą ma poprzestawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha54
Film O.K. My też taką Asię mamy w klasie a raczej mieliśmy. Zaufaliśmy jej jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabcia17
Widziałam dziś odcinek tego serialu o 15 i widzę, że pokazują tu sytuacje z życia szkolnego. U nas w szkole też była sytuacja, że dodali numer pewnej dziewczyny na portalu randkowym i była mała afera z tym związana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam się podoba. Wiem, że u mnie w szkole też dziewczyny oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może akurat było w miarę realne, ale większość sytuacji jest kompletnie oderwana od rzeczywistości lub pokazane cos coi wałkują w mediach opd dawna i naprawdę wyłącznie totalni idioci coś takiego robią. szczerze powiedziawszy myślałam, źe to będzie telenowela i przedstawionych kilka klas a tu co odci9nek nowi bohaterowie, niedługo im, chyba zabraknie :P. No i ta stronniczość uczniowie głupi, naiwni, źli za to nauczyciele mądrzy, dobrzy, wspaniali, no litości. Niech pokażą coś odwrotnego, złego nauczyciela, mądrego ucznia itp bo już nie mogę patrzeć na tych "herosów" którzy non stop ratują głupszym uczniom d*py i tak się przejmują ich losem(myślałby kto), większość licealistów/gimnazjalistów nie ma IQ ameby, potem się tworzą stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkoda wam czasu na te pseudo g****a? Społeczeństwo naprawdę głupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam tylko urywki, przecież te seriale nie dośc, ze są głupie to są denne, wystarczy obejrzeć pierwsze 2 minuty i 2 ostatnie żeby znać całą fabułę xD. Czasem przełączam akurat to usłyszę jakie będą problemy z odcinku i z tego komentuję. W całości obejrzałam chyba tylko 1 odc. Nie mówiąc o tym, że w TV pozostały prawie same paradokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam tą szkołę parę razy. Błagam powiedzcie, że to są tematy oderwane od życia i takie rzeczy nie dzieją się w szkołach na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadrabiam zaległosci i ogladam po kolei na tvn playerze wszytskie odcinki, teraz jestem pryz kłopotach tej laski z trądzikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
o straży juz jest JPG w akcji ,nie wiem na czym ,natomiast teraz jest nowy serial "sekrety sąsiadów" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni odcinek był niezły o tej zakochanej w starszym facecie lasce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesza18
Fajny serial, szkoda że dopiero w czwartek go zaczęłam oglądać. Super, że jest w końcu serial o życiu szkolnym nas nastolatków. Ale teraz nadrobię i obejrzę sobie wszystko w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na jakimś kanale też serial ale o policjantach. Beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuu
Moja siostra została właśnie fanką tego serialu. Przed telewizorem niby nie ogląda, tak niby w tle leci, a i tak przyłapałam ją na oglądaniu na tvn playerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka2
Też oglądam "Szkołę" i u mnie w klasie też sporo osób go ogląda. Fajnie wiedzieć, co może dziać się w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
looknijcie na ten odcinek o wyborach miss gimnazjum :D niezły był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w klasie to chyba wszystkie dziewczyny go oglądają, ostatnio jakoś chyba w piątek był fajny odcinek jak laska rozgadywała po całej szkole że się przespała ze starszym chłopakiem, on później miał nieźle przechlapane. Fajnyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniy
Szkolne życie i tyle. Nic ująć nic dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się - szkolne życie jak pewnie w wielu szkołach w kraju. Oglądam od początku i bardzo podoba mi się ten serial. Myślicie, że na wiosnę będzie następna seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn to największa hujnia jaką znam a zresztą cała ta telewizja to g***o, na zachodzi edawno wypieprzyli ten debilne seriale a w polsce szkolniaki tego typu programy często oglądaja z matkami i babciami, szczerzez to żygać mi sę chce jak na to wszystko patrzę cenzuro wróć!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zydo pisior juz szczeka hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie seriale tego typu są tak głupie, denne i bezsensowne, że chyba nawet nie ma sensu dyskusja na ich temat... Ale widocznie zapotrzebowanie jest spore jeżeli jeden goni drugi i coraz więcej w naszej rodzimej telewizji tego typu bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debil wymyśla scenariusze do tego pożal się Boże serialiku? Jak nie dziewczynka przykleja sobie klejem uszy, to druga zaczyna wierzyć, że kosmici chcą zgładzić ziemię :D ja pier... zaczynam wątpić w ludzkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×