Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Olene Kadar

Polecane posty

Gość gość

spróbujemy od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to na dobry początek jeszcze raz piękna muzyka :Daghan & Selvi: fire and ice https://youtu.be/3pzmjH2LaNk ... a najbardziej szkoda streszczeń Pani KO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zrobił się z D(aghana) uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). Odnalazłam Was :). Ale co to się stało? Tego jeszcze nie było, żeby tak wątek znikał. Rzeczywiście bardzo szkoda streszczeń Pani KO. Może ma Pani to gdzieś zapisane w komputerze i udałoby się ponownie wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Jest 10 odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Ojojoj... Znowu oskarżyli o coś Dağhana? I co za świnia go uderzyła? Naprawdę tak szybko przebaczył Selvi? Jedno zdanie wypowiedziane do Mehmeta mnie zaniepokoiło. Beril albo wydaje Selvi w ręce Tekina, albo pogrążają go obie dzięki dokumentom z prokuratury. Ciocia Zakire zrobiła dobrą dywrrsję. Zemsta jest rozkoszą bogów - Dağhan nigdy nie wyglądał tak pięknie, jak wtedy, gdy patrzył na Endera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dağhan i Ender w jednej celi. On z rozpieszczonymi draniami dobrze sobie radzi. Ender o Tekinie "wariat" :D. Lekarzu, lecz się sam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle w tym odcinku Daghan wyglądał pięknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani prokurator i ten komisarz (chyba) proponują Daghanowi współpracę, chcą dopaść Tekina... Daghan ma wybór: albo współpraca albo więzienie, chyba dożywocie mu grozi ( padło olene kadar)... a z Beril żmija wylazła... nie lubię jej, tak jak Mustafy z GF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Selvi:....nie wybaczaj mi tak szybko. Ukradłam twoje życie! Dağhan :...Ja nie wybaczyłem i nie wybaczę ale jak mam wyrzucić Cię ze swego serca ? .....Zerdan podstępem chce się zbliżyć do Selvi i oglądając jej zdjęcie gdy siedzą z Beril w jej salonie , zwraca uwagę, że Selvi jest szykowną i interesujacą kobietą. Ucieszył się, gdy Beril mu wówczs zaproponowala, że ich ze sobą pozna. Nie wiem , czy taki był jej zamysł , ale odebrałam to tak , jakby chciała odsunąć ją od Dağhana przedstawiając ją Zerdanowi -mężczyźnie. ......Ciocia/mama Selvi rozmawia z mamą Dağhana i obie pod niebiosa wychwalają zalety swoich dzieci... Ona umie to , on jest taki...Swaty !!! :D na całego , a miny Daghana i Selvi mówią wszystko :D :D ....Pani prokurator w pokoju przesłuchań w obecności policjanta , który uderzył w twarz Dağhana,mówi mu , że oni wiedzą , że to nie on zabił Ridvana i że ma alibi . Mówi , że od dawna próbują się dobrać do Zerdana ale póki co nic nie mogą zrobić i potrzebują jego pomocy. Wiedzą , że Ridvan był skorumpowanym policjantem.Szukali haków. Dağhan spytał więc , dlaczego , jeśli wiedzą , że jest niewinny , to został tak potraktowany i uderzony w twarz.? Policjant powiedział , że to miało mu tylko pokazać, że to nie zabawa i lekko go nastraszyć(?) Proponują (?) mu współpracę : Pomożesz nam.... Jeśli nie... koniec odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, jesteś wspaniała :). Dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Barnaby. Nie wiem , o które zdanie chodzi ale myślę , że o to , co powiedział mu w tej hali . ....Dağhan powiedział Mehmetowi , że Selvi jest siostrą Yilmaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, wydaje mi się, że to zrozumiałam, ale chyba chodziło o coś jeszcze. Albo tak mi się wydaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy gdzies mozna zobaczyc juz 10 odc z np. napisami hiszpanskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
....Mehmet i Daghan w hali.... Przyprowadzają do nich Fahriego i Yilmaza (z związanymi oczami) -D: ...nie muszę wam opowiadać swojej historii a wy też jesteście związani z tą sprawą. Tak , wiem , że Sezaia zabił Ender i to , że wy mu pomogliście.. nie wiem czy rozumiecie ale wy dla Endera jesteście tylko kukłami lub chłopcami na posýlki. Ale dla mnie też . Ale mój problem to tylko Ender. -Yilmaz :...dlatego nas chroniłes przed Tekinem Zerdanem i teraz trzymasz w garści ? -D :... tak.żeby dobrać się do Endera. Niestety nie bardzo mogę pozwolić sobie na spacerki i dlatego wy mi pomożecie.. Przywieziecie Endera pod adres , który wam podam. -Fahri :....a co będzie jeśli przywieziemy ? -D: ...zostawię Was w spokoju. Jeśli go przywieziecie !! -Y:...dlaczego mamy Ci wierzyć ? -D:..Yilmaz, myślę , że nasza ostatnia umowa była dobrą rekomendacją. Mówiłem , że opuszczę Selvi i to zrobiłem. Tyś wypełnił swój dług to i ja otrzymałem słowa. -Y:.. dokąd mamy go przywieźć ? ...Daghan podaje adres... Zostają sami z Mehmetem. -M: ...oni mogą Ci przy prowadzić Endera ? -D: ...nie wierzę Fahriemu ale Yilmaz przyprowadzi , dlatego , że ma kogoś kogo kocha ponad swoje życie. Osobę , którą chroni przede mną. -M: ...kto to jest?..kogo ? -D:... Selvi.....Yilmaz to Selvi brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie ma... najpierw zawsze jest rosyjski, potem angielski... hiszpański chyba pojawia się później i chyba w częściach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Jak powiedziała kilka odcinków wcześniej Selvi, kto ich (DiS) ochroni przed nimi samymi :). Jakieś chętne do ochrony przed doktorem? Nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na EAPF jest już streszczenie 10 odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze hiszpański tłumaczą na końcu, ale dziś powinno pojawić się po polsku na grupie na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:41 To zależy w której grupie: w "mojej" będzie w pn./wt. :) co do hiszpańskiego: można sprawdzać na amara.org ( najlepiej wpisać w google olene kadar amara.org )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu cicho. Czyżby to odległe miejsce w rankinu tak zniechęciło do pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Gość wczoraj 20:32 :) Może i nie jestem obiektywna ale co mi tam:) :) W moim rankingu i tak jest na pierwszym miejscu :) .....Jutro kolejny odcinek OK i ktoś się na pewno odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
Czyżby te zdjęcia z 11.odcinka (EAPF)sugerowały , że Dağhan poszedł na współpracę ? Prawdę mówiąc nie bardzo miał wybór ;) ale coś za szybko poszło z tą trójcą za kratami...Enderek nie ma już pleców tatusia/-siów ?? ...jak tu wytrwać do jutra ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×