Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seriale dostępne na Netflixie

Polecane posty

Gość gość

Ratuuunku! ;) Poszukuję jakiegoś oglądajła na Netflix. Nie musi być jakiś turbo wysilający mózg. Właśnie skończylismy Grimma, który urzekł nas swoją prostotą i humorystycznymi wątkami. Seriale obejrzane: - Alrered Carbon - Happy! - Grimm -Stranger Things - Dark - Zagubieni w kosmosie (dobry Boże, co za szit) Polecicie coś jeszcze w tym stylu? Tylko raczej bez młodzieżowych klimatów jak Pretty Little Liars czy 13 Powodów. Podzielcie sie opiniami co myślicie o Netflixie? Oglądacie, lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... Mieszkam w UK i fajnie mi sie ogladalo the Crown ze wzgledu na historie (wiem, ze to serial ale troche faktow historycznych zawiera). Ogladam Dom z papieru, ale o ile na poczatku byl ciekawy to potem flaki z olejem sie z tego zrobily. Nigdy nie bylam fanka seriali rodem z Am. Pld jak i o tej czesci swiata. Kolega zachecal mnie dlugo do obejrzenia Narcos. Stwierdzilam ze obejrze 1 max 2 odcinki. I powiem Ci ze dwie pierwsze serie do momentu smierci Escobara wciagnely bardzo. Zwlaszcza ze znow troche historii sie tam przewija, ale sporo smiechu tez jest. Mindhunter moze Ci sie spodobac. Ale ciezko mi tez cos fajnego znalezc do ogladania ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orange the new black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klimacie OITNB - australijski Wenthworth. Breaking Bad. Black Mirror Kazdy z innej parafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposob na morderstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×