Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Animka12

Seriale

Polecane posty

Gość Animka12

Witam jakie seriale polecacie takie zeby byly najlepsze bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam seriale polityczne, bo takie lubię :) Na początek może: www.jcmag.pl/2015/5-seriali-politycznych-ktore-warto-zobaczyc, znajdziesz tu naprawdę fajne tytuły seriali politycznych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Ja na Pulsie2 co wieczór katuję ostatnio NCIS i potem CSI. Jakoś tak sporo tych wolnych wieczorów ostatnio na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylFikkk
Na Puls2 co niedziele o 20 oglądam premierowe odcinki CSI Kryminalne zagadki Las Vegas. Są po dwa odcinki więc wieczór super zaplanowany! I za tydzień nawet w Lany Poniedziałek będą też, więc dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CSI Las Vegas oglądałam kiedyś i chyba wrócę do tego serialu bo lubie tego typu filmy czy seriale! I fajnie, że na Puls 2 jest i nawet w Lany poniedziałek to super info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką lubicie tematykę. Jeśli akcję, to polecam The Walking Dead, a jak fantastykę to może Once Upon a Time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fkk
Ja właśnie CSI Las vegas oglądam, bardzo lubię tego typu seriale i fajnie że po dwa odcinki lecą na Puls 2 i że w drugi dzień świąt tez byl to się w sumie zdziwiłam, ale dla mnie fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwaz87
Ja bym ci polecał seriale HBO. Zawsze myślałem, że te wszystkie nagrody to trochę na wyrost, ale odkąd mam wykupiony pakiet w https://telewizjaswiatlowodowa.pl to zupełnie zmieniłem zdanie. Seriale tej stacji są super! Na pewno spodoba ci się „Tabu” z Tomem Hardym. Fajna jest też „Gra o tron” i „Six” (to akurat o amerykańskich komandosach walczących w Afganistanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikkk
No właśnie ale tam trzeba wykupować dostęp... dlatego ja wolę coniedzielne sense i CSI na Pulsie 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swojen strony polecam House of Cards, Wikingów oraz Dextera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Belfra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam 'Political Animals' i 'Sposób na Morderstwo'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Nie znam tych seriali. A tym bardziej nie widziałam, żeby gdzieś w tv były dostępne. Na Puls 2 leci ostatnio sporo fajnych filmów, czy seriali CSI dawno nie oglądałam ale co niedziela jak sa to sobie nadrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_FIKK
A Gwiazdy Lombardu - lubiecie?? Oglądacie?? 3 maja na Pulsie 2 właśnie będzie ten program o 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakaa
Ja w niedziele 14 maja na pulsie 2 znów CSI Las Vegas będę oglądać, to jedyny serial który mnie tak wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam serial "Seks w wielkim mieście". Leci codziennie o 21 na Comedy Central Family. Można oglądać "od środka" i tak będzie się zorientowanym w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zainteresowałam się takim serialem "Opowieść podręcznej". Słyszeliście coś o tym? Polecacie do obejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakaa
w niedziele ja znów siadam o 20 przed tv i odpalam Puls 2 i CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - będą dwa odcinki 12 sezonu już 21 i 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo to już daleko, ale fajnie o bardzo lubię CSI I właśnie LAs Vegas jeszcze nie oglądałam, ale jak puszczają na Pulsie 2 to super, w niedzielę o 20 po dwa odcinki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię oglądać Agentów NCIS i na Pulsie 2 teraz 7 sezon leci tego serialu, nawet w Boże Ciało o 20 będą puszczać kolejny odcinek więc będzie co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za serialami raczej nie przepadam. Ale za to uwielbiam filmy animowane :) Na Puls2 w sobotę o 19.45 będzie emitowany WALL-e :) Moje dzieciaki już nie mogą się doczekać :) Oglądaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×