Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość ja tyle
tik tak, pankracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran z bratkiem-
-latający cholender -zwierzyniec -niewidzialna ręka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollga
SONDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windom earle
teleranek i 5-10-15. kwant, sonda (moze nie aż tak dla dzieci) ;) domowe przedszkole (lubiłam oglądać jak byłam chora:)), rambit,, czasem laboratorium, zając poziomka i pan tik tak, ciotka klotka, fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windom earle
a z seriali to przypomniał mi się karino:) i nikogo nie ma w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był czeski serial
a wałsciwie czechosłowacki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, że kiedyś chciałam sobie kupic takie specjalne okulary trójwymiarowe do oglądania Tik Taka - podobno miał byc lepszy efekt - tak to reklamowali:P niestety ich nie dostała już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macia
a filmy typu DZIEWCZYNA I CHLOPAK czy SZALEŃSTWA MAJKI SKOWRON? gdzie są te filmy? przecież to typowe na wakacje seriale dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIA
przecież Jankę teraz wyświetlają aż tak stary to ten serial nie jest! Krukówna nie jest jeszcze sędziwą staruszką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiłam Jankę. pamięta ktoś taki niby teatr dla dzieci \"Moje pomarańczowe drzewko\"? leciał kiedyś w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
występował tam taki ok10letni chłopiec, brunet. Wydaje mi się, że niedawno widiałam go w jakimś serialu (bodajże w \"Plebanii\") no i jeszcze \"TATA, A MARCIN POWIEDZIAŁ\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatka
Klub Myszki Miki, Gaska Balbinka, wszycy tez czekali na Znak Zorro - w czarnobialym TV oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A diabła Piszczałke, pamiętacie?? tytuł był chyba Przyjaciele wesołego diabła czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psestrasona
aaaa ja kudłaty durnowaty nie wiedziałem co to taty albo ja kudłaty durnowaty nie czytaty nie pisaty (czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowy music box,truskawkowe studio i oczywiście te które wymieniłyscie.A kzyzówki 13 latków to chyba ani jednego odcinka nie przegapiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej połowie lat 90 na polsacie był emitowany program z piosenkami śpiewanymi przez dzieci i nastolatków. Były do nich teledyski. wydaje mi się, że śpiewała w nim Karolina Borkowska (teledysk na jakimś jachcie) prowadziło go dwóch mężczyzn - tych od Hugo i kilku polsatowskich teleturniejów (zawsze nierozłączni :P ) pamiętacie tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma w domu najmilej wspominam tik tak też był świetny i te piosenki: \"na dmuchanym materacu aaa będę czul się jak w pałacu aa będę pływał tak jak ryyba mama mnie nie pozna.... chyba\" albo Porzeczki znad rzeczki, czerwone w kropeczki........ mam jeszcze płytę z dzieciństwa - znałam wszystko na pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie iwedziałam, że arabelle powtarzają :) mam nadzieję, że w godzinach popołudniowych. Ale bym z chęcią po pracy obejrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazduniusuiniunia
byl taki program na tvp2 lecial w sobote chyba wieczorkiem, teleturniej matematyczny prowadzila to Dusia (daria Trafankowska ktora juz zmarla) ale nie pamietam z kim i nie pamietam tytulu tego teleturnieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to były
"szalone liczby";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×