Odpowiedz na ten temat

streszczenie Następnych Odc.NA WSPOLNEJ dla ciekawskich...

• gość 2017.10.06 [15:40]
    Anastazja w rozpuszczonych włosach przepięknieusmiech.gif
  • Zobacz także:

• gość 2017.10.06 [15:42]
    Anastazja w rozpuszczonych włosach przepięknieusmiech.gif
  • gość 2017.10.06 [15:43]
    No tak szkoda ze ta pindzia popsuje jej najwazniejszy dzien w zyciu.
  • gość 2017.10.06 [22:04]
    Halinka to jedno, ale dwójka podstarzałych szefów śliniący się na widok Natalii :/ obrzydliwi są. Szef kuchni ma trochę przygłupią żonkę, ale Mareczek ma świetną Dankę a napalił się jak pies na gówniarę w wieku swojej córki, ostoja moralności smiech.gif do tej pory. Szkoda Danki, fajna babka a okazało się, że ma męża ch**a
  • gość 2017.10.07 [07:26]
    Marek sam jeszcze nie wie co sie z nim dzieje. Albo tak glupi ze nie widzi ze sie zakochał albo sie przed tym uczuciem broni. On sie Natalii nie narzuca jest taki przy niej niepewny skrepowany.
  • gość 2017.10.07 [13:57]
    W wątku tego Kajtka i dzielnicowego najgorsze jest to ze jakby oni mu ten pierniczony tablet kupili to by nie bylo tego calego zamieszania. A tak to Niebieska Karta. Masakra.
  • gość 2017.10.07 [19:56]
    Ale mnie denerwuje glos natalii...!
  • gość 2017.10.08 [17:59]
    Ostrowski pozna mamę swojej szefowej( Sylwia Wysocka) będzie jego pacjentkąlapka.gif , kobieta myśli o swoim wyglądzie
    i podrywa doktora, zachowuje się jak matka Nikoli, ten sam typ, Natalia kiedyś grała lesbijkę w Rozlewisku, zajmowała się końmi, też podobała się mężczyznom, aktorka chorowała ciężko, była w śpiączce dwa lata temu, ma córkę, spotykała się z Królikowskim
  • gość 2017.10.08 [18:17]
    Przepraszam za pomyłkę, ta druga aktorka z prawej miała raka
    mózgu, nie widzi na jedno oko, zgadza się tylko, że razem wystąpiły w serialu
    http://i.iplsc.com/konrad-stanie-jak-wryty-gd y-zobaczy-spiaca-nago-na-sianie-i-/0002IQBXP82JKBT7-C122-F4. jpg
  • gość 2017.10.09 [12:36]
    2570
    Marek spędził upojną noc z Natalią! On ma wyrzuty sumienia, ona nie. Kiedy dzwoni Danka, Natalia prosi kochanka żeby nie odbierał. Niespodziewanie, Zimińska wraca do Warszawy. Czyżby się czegoś domyślała? Prezes garbarni podejrzewanej o trucie ludzi niespodziewanie zaprasza Weronikę do firmy. Chce jej pokazać, że nic nie można zarzucić jego zakładowi. Tymczasem Robert tłumaczy synkowi, że się przeprowadził i zabiera Stasia do domu Weroniki. Nagle wpada tam jego zirytowana żona! Basia dostaje polecenie od szefa. Ma stworzyć czasopismo dla młodzieży. Kiedy słyszy o tym Kuba - wybucha śmiechem! Według niego mama to "lamuska". Co innego Krzysztof! Basi jest przykro. Czy się podda?
    2571
    Elżbieta oznajmia Igorowi, że zdecydowała się przyjąć wielomilionowy spadek po Jakubie. Nowak nie wie już w jaki sposób powstrzymać partnerkę. Dzięki podsłuchowi ukrytemu w maskotce Julki, o decyzji Elżbiety dowiadują się gangsterzy. Natychmiast postanawiają porwać córkę Nowaka! Marek ponownie spotyka się z Natalią. Kochanka robi mu wyrzuty, że zapomniał o jej urodzinach. Zimiński przygotowuje dla niej niesamowitą niespodziankę. Kiedy Marek zakłada kochance piękny naszyjnik, Danka niespodziewanie pojawia się w restauracji! Smolny radzi żonie, żeby odpuściła sobie pracę nad młodzieżowym pismem. Basia jednak się nie poddaje - prosi Kubę o inspiracje. Oglądając w Internecie filmiki polecone przez syna, ocenia ****ardzo nisko. Oburzony Kuba stwierdza, że w takim razie niech sama założy vloga! Basi nie trzeba dwa razy tego powtarzać.
  • gość 2017.10.09 [14:17]
    Czy tego Igora powalilo juz do reszty?? Ela ma takich pieniedzy nie przyjac? Niby czemu? Zazdrości ze takich jej sam nigdy nie zapewni? A ex mąz owszem? Jak sie juz tak bal to trzeba za granicę byle dalej wyjechac dom tam kupic i po sprawie.
  • gość 2017.10.09 [15:46]
    Są z nielegalnego źródła, Ela da na fundację, mama Jakuba doceni jej gestlapka.gif
  • gość 2017.10.10 [07:05]
    Są ze spadku wiec na legalu. On nawet nie chce aby ona je na szczytny cel przeznaczyla. Chce aby ich wogole nie przyjela.
  • gośćgość Katka 2017.10.10 [11:04]
    hhahhahahaahaha ten serial schodzi na psy hahaahahhahaha
  • gość 2017.10.10 [19:44]
    Franek ciągle mdleje , wychodzi to nienaturalnie, pada jak struna na trawę, wszystko to przez narkotyki Mai, on dowie się
    jak umarł pracownik Joasi, przerazi się, że tak może skończyć
    przyzna się Bogdanowi, czy powie od kogo je dostaje?
    Ela i Igor będą mieli kłopoty przez pieniądze, są wplątani w nieczyste interesy, Igor ma racjęlapka.gif
  • gość 2017.10.11 [19:16]
    Biedny Tomek, Anastazja mogła powiedzieć prawdę, nawet wstydliwą, ta Beata to świnia, fałszywa przyjaciółka, cieszyła się z nieszczęścia Anastazji, jej również żal, bo kocha Tomka
    Myślę,że Natalia nie kocha Marka, tylko chce męskiego oparcia
  • gość 2017.10.11 [20:31]
    Witam serdecznie
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • Juussta 2017.10.11 [20:57]
    Zawiodłam się na Markusmutas.gif
  • gość 2017.10.11 [22:04]
    to tylko serial, wyluzuj usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [07:38]
    Żal mi tego Tomka. Czemu ta Anastazja mu sie nie przyznala. Wtedy nikt by jej nie szantażowal. Woz albo przewoz.
  • gość 2017.10.12 [14:06]
    Natalia z Markiem. bleeee. przecież on jest paskudny i 2 razy starszy od niej. I taki porządny był. Strasznie naskakiwal na Błażeja od Gosi. A tu proszę, co sam wyczynia.
  • gość 2017.10.12 [20:18]
    Mi się ten ich cały romans podoba smiech.gif
  • gość 2017.10.12 [22:12]
    Mi też smiech.gif Dobry wątek! A ta cała Natalia jest naprawdę śliczna. oczko.gif
  • gość 2017.10.12 [23:04]
    Niech Danka zadba o siebie, na nowo uwiedzie swojego męża
    Była żona Roberta dziwna jest, nerwowa, czuję,że będzie chciała odzyskać męża, zawsze prosi go pomoc, nie może znieść,że jest szczęśliwy z Weroniką, kochanek zostawił matkę Staszka, w dodatku z długami, niech sama płaci za swoje błędy, ta aktorka jest siostrą Olgi Frycz
  • gość 2017.10.13 [10:39]
    Ta co gra ex zone policajta jest niby corka Frycza? Tego aktora?
  • gość 2017.10.13 [11:13]
  • gość 2017.10.13 [11:58]
    Marek powinien zostawic Dankę. Wiecznie nie ma dla niego czasu, o rocznicy rownież zapomniała. usmiech.gif wydaje mi sie jednak, ze Natalia bawi sie nim jezyk.gif
  • gość 2017.10.13 [13:59]
    Dla Danki teraz liczy się tylko Goska i maly Mareczek. Dla starego Mareczka nie ma juz czasu. Za pewna go jest a faceci w jego wieku wlasnie zaczynają za mlodszymi sie oglądać. Taki kryzys wieku średniego.
  • gość 2017.10.13 [16:08]
    Wątek mi się podoba, ale szczerze, to zaskoczyli mnie tym romansem Marka.
    Kilka lat temu był podobny wątek z Endrju i Jagodą, pamiętacie? Historia podobna, jakby nie spojrzeć. Facet w średnim wieku i zdrada żony z młodszą laską. Ciekawe jak tym razem to poprowadzą.
  • gość 2017.10.13 [17:01]
    Ciekawe kiedy się skapnie o romansie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...