Odpowiedz na ten temat

streszczenie Następnych Odc.NA WSPOLNEJ dla ciekawskich...

• gość 2018.11.07 [10:30]
    XXXX
  • gość 2018.11.07 [11:46]
    nawet podobna, mam nadzieje ze będzie mnie irytująca niż oryginalna Uleńka
  • gość 2018.11.07 [13:38]
    Scenarzysci niby usuneli / usmiercili natalie bo nie byla lubiana z powodu rozbicia malzenstwa.
    A teraz chyba nie ma ani jednej osoby ktora chcialaby zejscia danki i marka a ich pchaja do lozka.
    Nie wiem czy marek jest takim dobrym aktorem i ma narzucona taka role czy po prostu jest taki prywatnie, ale jak patrze na te jego miny, spojrzenie i wyraz twarzy to to jest chyba najwieksza p*****la jaka kiedykolwiek byla w tym serialu.
    A moze usuwaja janusza bo ludzie zorientowali sie ze juz kiedys gral inna role i nie chca teraz ciagnac jego roli. Ogolnie dziwne rozegranie.
  • gość 2018.11.07 [14:04]
    Marek kiedyś taki nie był. Jak jeszcze Olka były w wieku nastoletnim i mieszkała z nimi, to Marek był dosyć ostrym ojcem i raczej takim twardym facetem, ale z dobrym sercem. Mam wrażenie, że wszystko zaczęło się jak zaczął prowadzić restaurację, później powoli to postępowało jak robił maślane oczy do Natalii, w czasie romansu to coraz bardziej cieplutki się robił, aż apogeum pisdowatości osiągął, gdy urodził się Szymon. Był chłop, nie ma chłopa smiech.gif
  • gość 2018.11.07 [15:06]
    No wlasnie Beata nie chciala usuwac ciazy ja tez nigdzie tego nie slyszalam od niej. Ona wrecz przeciwnie byla zadowolona z tej ciazy. Nie wiem czy takie parcie na dziecko miala ze posunela sie do roli surogatki aby miec zajsc w ciaze a przy okazji zgarnac kase... Ale w takim razie po co by pozyczala pieniadze....Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi bo jeszcze ani slowa o ojcu dziecka nie bylo
  • gość 2018.11.07 [18:20]
    Dokladanie; Tez uwazam ze nie bylo mowy o usuwaniu ciazy; W sumie jako surogatka to moze miala kase dostac pozniej a ona zrezygnowala? Bo chce miec dziecko?
    apogeum pisdowatości u Marka, haha, niezle!
  • gość 2018.11.07 [18:49]
    Myślicie że będzie coś więcej między Kinga a Tymonem?
  • gość 2018.11.07 [22:51]
    ja zrozumiałam, że Beata pojawiła się na wspólnej żeby pożyczyć pieniądze od Anastazji, właśnie na aborcję. ale może coś pokręciłam oczko.gif
    co do Marka... trudno mi teraz w to uwierzyć... trudno nawet się przyznać do tego... ale kiedyś... kilka lat temu... uważałam, że on jest... bardzo przystojny! pechowiec.gifsmiech.gif
  • gość 2018.11.08 [06:17]
    Na sto procent Beatka mowila, ze chce akse by sie gdzies przeprowadzic i urzadzic; Oni nawet sie zdziwili ze tak malo. A ona na to ze w mniejszej mejscowosci; Czyli jakby przed czyms chcala uciec. Tym bardziej to dziwne, ze zostala w Warszawie .
    Marek mi sie jakis przystojny nie wydawal; Moze nie najgorszy, ale czegos mu brakuje. Ma to jedno oko jakies mniejsze, nie ma dobrej sylwetki- generalnie facet jest zaniedbany.
  • gość 2018.11.08 [09:29]
    22.51
    Nie nie pokrecilas oczko.gif ona chciala pozyczyc na wynajem mieszkania usmiech.gif
  • gość 2018.11.08 [11:03]
    Marek ma coś miłego w twarzy, jak na swój wiek jest nawet ok, to nie znaczy, że bym się z nim umówiła smiech.gif Wierzę, że może się podobać kobietom.
  • gość 2018.11.08 [11:11]
    Sandra czuje się upokorzona na urodzinach Szymona przez jego matkę, specjalnie przyprowadziła jego dziewczynę z dzieciństwa, chwali ją ,że taka mądra , wspaniała, nie dziwię się, że wyszła, zauważyłam, że Eliza jest sama w mieszkaniu, dawno nie ma Jarka, Norbert i Bruno pracują, czasami wpadają.
    Na filmie z Kaśką był inny z młodą dziewczyną, takie wymieszane, ten Rafał to maniak seksualny, a on to nazywa sztukąsmiech.gif .
    Aneta znajdzie te płyty u Darka, ciekawe co zrobi?
    Marek grał w serialu Radio Romans, takiego niemiłego typa, zazdrosnego brata przyrodniego.
  • gość 2018.11.08 [13:09]
    To chyba stary ten serial to Radio Romans? Nie kojarzę Marka z żadnego filmu. A matka tego Miłosza to stara debil ka. Ot co. On d**ek.
  • gość 2018.11.08 [14:20]
    On prowadził kiedyś taki program i była piosenka Filip tu Filip tam... Filip to supermen znika zjawia się jak sen.
  • Hohokooko 2018.11.08 [19:47]
    Sandra trochę przesadziła. Oni tylko rozmawiali. Nie zauważyłam żeby natka coś knuła przeciwko niej.moze nie jest do końca normalna , ale nie zauważyłam żeby była dla niej niemiła czy niechętna do niej.
  • gość 2018.11.08 [20:22]
    Chyba żartujesz? Ta kobieta to taki cukierek maczany w truciźnie... Pozornie miła, że niby nie ma się o co przyczepić, na każdym kroku okazuje Sandrze pogardę i to, że uważa ją za gorszą. Choćby podkreślanie, że ta druga dziewczyna studiuje w Harvardzie, że Sandra będzie miała płytę "jak Miłosz ją wyda", przyniesienie albumu ze zdjęciami tamtej dwójki - takich sytuacji było mnóstwo!
  • gość 2018.11.08 [20:40]
    To przecież oczywiste, ze matka chciała pokazac Sandrze gdzie jest jej miejsce i że nie jest mile widziane jako dziewczyna Miłosza. Rozbawia mnje jak ludziom trzeba pokazać cos prosto i dosadnie, bo inaczej nie zakapują.
  • gość 2018.11.08 [21:07]
    zmienili aktorke ktora grala Ulę. ojejsmutas.gif
  • gość 2018.11.09 [07:06]
    Oczywiscie , ze ta matka Milosza to wredne babsko i ta aktorka do tej roli nadaje sie idealnie. Znam takie- moja tesciowa np
    Jedyna rada sie wyprowadzic od takiej jak najdalej ale nie wie czy ten Milosz by potrafil.
    Beatka jako zakochana co?
  • gość 2018.11.09 [10:12]
    Ja troche rozumiem matke Milosza...byc moze byly takie lecace na jego kase i moze ma babka jakies uprzedzenia. Chociaz moglaby tych uprzedzen nie okazywac w tak ostentacyjny sposob. Po za tym ona chyba nawet mowila Sandrze ze byly dziewczyny ktore interesowaly sie Miloszem tylko dla pieniedzy.
  • gość 2018.11.09 [10:46]
    Beata wspomina jak facet dobiera się do jej majtek, to ojciec dziecka,
    pokażą to w zwiastunie, dalej ucieka przed nim, a może on jest handlarzem dzieci?
  • gość 2018.11.09 [12:40]
    czemu w 2778 odciku Ula to nie Ula? zasatpili ja nowa aktorka? dlaczego?
  • gość 2018.11.09 [14:03]
    widzialam odcinki z przyszlego tygodnia. ten wątek Marka i Danki staje się coraz bardziej żałosny i przekombinowany. Mareczek stary lowelas już zaciera rączki na kolejną młódkę, aż tu nagle wpada Danka i zaraz hop do wyra, oczywiście nastepnego dnia foch na zdezorientowaną opiekunkę smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2018.11.09 [18:12]
    Drewniana wieża ze śledztwa w sprawie śmierci chłopaka Antosi, która pojawi się w przyszłym odcinku to ta sama wieża gdzie odbywały się urodziny Honoraty. Żadna rewelacja, ale ciekawostka usmiech.gif
    Linki są całkowicie bezpieczne, ze strony do hostingu zdjęć:
    https://images91.fotosik.pl/71/ba349c3546f7a5 5d.png
    https://images89.fotosik.pl/70/a50b98cf69691a a7.png
  • gość 2018.11.09 [18:45]
    Skojarzyłam ją ale chyba jeszcze wcześniej też grała? Ktoś na niej był, Kasia i "artysta", Natalia i Marek?
  • gość 2018.11.09 [20:38]
    Jak policjant odprowadza Antosie do szkoły i w tle idą kolorowi... taki przekaz podprogowy oczko.gif
  • gość 2018.11.09 [22:23]
    ale podprogowy przekaz czego? że ludzie są różni?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...