Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

SUROWI RODZICE

Polecane posty

Gość cytrusova
jak dla mnie śmieszny program, chcieli zrobić coś w typie amerykańskich show ale im się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
bo te wszytskie polskie podrobki amerykanskich programow sa do du...py...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam,że będzie jak w "Kuchennych rewolucjach" - odwiedzą ich za jakiś czas i sprawdzą,czy coś się zmieniło :P ogólnie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy ten surowy ojciec mówił do młodych nie dam wam zadzwonić macie wybór albo się zgadzacie na moje warunki albo pakujcie się i wypad mi z mojego domu młodzi niby tacy zbuntowani a jednak zostali albo z tymi pajęczynami też lipa niby taki surowy ojciec z niego jego dzieci o czystość muszą od małego dbać a tu kazał młodemu pajęczyny wymieść wszystkie to co jego nie zbuntowane dzieci nie wymiatały ? że mieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
specjalnie do programu wyhodowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Program lipa fakt ale pomysł super. Też przygarnę zbuntowane nastolatki przed świętami na tydzień, niech mi za free mieszkanie wypucują.Może by takie ogłoszenie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ten ojciec
swoim dzieciom by powiedział - albo się słuchacie, albo wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhjhkjfhvkdrjhgrkjhr
moim zdaniem to aktorzy a jak to są surowi rodzice to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie pamiętniki z wakacji młodzież po lat 16-17 cały czas pili palili niedobrzy byli a tu raptem w 5 dni się zmieniają o 180 stopni kpina jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaRaksaIPiesSzarik
Beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluewaterpro2.0
a mnie sie podobało, przynajmniej miało jakiekolwiek przesłanie, cel, - nie to co te bezmuzgie programiki typu dlaczego ja, trudne sprawy, czy pamiętniki z wakacji, które są prawdziwym dnem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciwniczka takich metod wyc
Program okropny, musiałam - nie... nie musiałam - chciałam! wyłączyć po kilku minutach, bo po prostu nie da się tego oglądać. Sztuczne, benadziejne, tania podróba, praca kamery do przyjęcia, reszta do kitu. Ja juz pomijam kwestię, że na szacunek i autorytet się pracuje a nie wymaga bo tak! Podejście rodzica do dziecka jak z dwudziestolecia międzywojennego. Ja rozumiem, że praca nie hańbi, że jeśli ktoś lubi pracować w gospodarstwie rolnym to ok, nie mam nic przeciwko, ale nie popadajmy w paranoję, że tylko taka uszlachetnia. Przesłanie? A jakie? Ta kwestia: "albo robisz to, co ja chcę albo żegnaj" mija się wogóle chyba z celem programu - no przeciez wiadomo, że skoro podpisali umowę, to MUSZĄ zostać. Jestem przeciwna takiemu stawianiu sprawy. Mojemu dziecku tłumaczę albo przekonuję - nie wykorzystuję tego, że jest ode mnie zależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.I.P.
to wszsytko wina bezstresowego wychowania. Dawniej dostali by takie manto, robotę w polu i nie w głowach było by im takie zachowanie. Rozpieszczone bachory. Zabrać pieniądzie, telefon, komputer&internet ... i wnet by spokornieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy.
fajna czarna lala dzisiaj byla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Nie lala tylko rozwydrzony bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikuncia ! ;-*
Ci Surowi rodzice sa za lagodni ! Ciagle ten sam schemat - zabranie komorek itd... Powinni byc bardziej stanowczy i wymagajacy ;D o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tyvh 2 powyzej
a mi ten ojciec dzisiaj sie nie podobal, troche byl chamski, matka tez nie, jacys tacy dretwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten surowy ojciec byl
w Ugotowanych ;). nie mogl za mily bo w koncu ma byc surowy ;). moim zdaniem fajny odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tyvh 2 powyzej
kurde dzieki... zastanawialam sie skad znam tego typa, no jasne, ten rubaszny smiech i bufonada. Nie podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 33 lata
Po pierwsze! Jeżeli ,bohater programu''ładuje zmywarkę '' a dzieci ,,surowych rodziców'' stoją obok,albo dziewczyna układa książki alfabetyczne,albo Bartek( BOHATER YOU TOUBE,GOŚC EWY DZRZYZGI) wkłada płyty do pudełek,to pytam się,czy to wychowanie,czy wyrobnicy???? Jeżeli moje dziecko chcę czegoś nauczyć to:: ONE ZMYWA ,JA OBIERAM ZIEMNIAKI,JA UKŁADAM P LYTY OD A-H ,A DZIECKO DALEJ. P raca to zachęta, rozmowa,PRZYKŁAD. To tresura psów,a kontaktu z TVN pewnie nie mozna zerwać , i nie wierzę w te zmiany w 7 dni. A Bartek i tak będzie sobą....do zobaczenia na Tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorsuQ
Po ostatnim odcinku jestem trochę rozczarowany. Chciałem napisać o tym na oficjalnum forum, ale tam moderatorzy akceptują tylko entuzjastuczne pochwały :( TVN chyba powinien staranniej dobierać "surowych" rodziców. Ci dzisiejsi to po prostu zwykli ograniczeni despoci, nie znają środków wychowawczych wykraczających poza inwigilację i wrzucanie idiotycznych robót (sortowanie biblioteczki alfabetycznie!). I do tego jakże inteligentne i naukowe podejście do rzucania papierosów przez wprowadzanie zakazu palenia bez wyjątków i zrozumienia. A zwyczaj przeglądania SMSów dzieci w tym domu to już przegięcie! Jakakolwiek zmiana w zachowaniu dzisiejszych "niesfornych" dzieci jest w miminalnym stopniu zasługą gospodarzy, a raczej efektem chwilowego rozstania z rodzicami pobudzającego do refleksji... Aby mieć szacunek trzeba sobie na niego zasłużyć, dotyczy to również relacji rodzic-dziecko. Mam kilkuletnią córkę i wiem o tym bardzo dobrze. Ja tylko czekam aż dzieciaki zostaną spuszczone ze smyczy i zaczną dopiero korzystać z życia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tyvh 2 powyzej
tez mi sie ten ojciec nie podbal. Nie pozwolil bartkowi dojsc do slowa gdy chcial cos powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Ci wczorajsi rodzice to porażka. Jak usłyszałam "a ty to mi oznajmujesz czy pytasz?" Biblioteka książek a babsko pewnie w życiu nic nie przeczytało, oznajmujesz bożesz ty mój. A z drugiej strony nie rozumiem palenia gówniarzy. Przecież na to trzeba mieć kasę. Skoro mają to znaczy że od rodziców a potem pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiki miki fiki miki
mnie wkurzalo, ze sie czepiali o wyglad Bartka i kazali mu wyjmowac kolczyki. przygladzic wlosy, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likyhugt
ej a czy ten grajacy jednego z rodzicow gosc , nie byl juz kiedys w tvn? chyba w teleturnieju milion w minute, przeciez go juz gdzies widzialam, gosc taki ciapoaty grubszy, ja go ju gdzies widzialam, cyrki,ze robia z nas idiotow, to zwykli statysci i gra aktorska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likyhugt
o kurcze wlasnie w ugotowanych chyba, wlasnie doczytalam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha,,,,
wczoraj byl prima aprilis wiec zrobili sobie taki jajcowaty odcinek ;-) Ogolnie calosc - PORAZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×