Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Świat według kiepskich, dobra, już nie będę o tym pisał, ale wytłumaczę coś

Polecane posty

Gość gość

Oto moje zdanie na temat tego serialu, myślę że sama prawda. Wypuścili taki kicz i amatorszczyznę do telewizji bo wiedzieli że i tak się przyjmie, bo skoro taki "klan" i "moda na sukces" się przyjęła, to czemu ŚWK by się nie przyjął? Niektórzy ludzie się do tej pory się zastanawiają komu takie coś się może podobać, wymyślają swoje teorie że np trzeba mieć wysoki iloraz inteligencji żeby takie coś śmieszyło, by dostrzegać w tym serialu ukryte prawdy (że też chce im się) i się z nich śmiać. Dla mnie sprawa jest prosta, ktoś miał pomysł na biznes, na zarobek bez większego wkładu i tyle, nie ma się nad czym zastanawiać, pewnie do tej pory kasa mu wpływa na konto za taką produkcję. Szczerze? NA PRAWDĘ nie wiem JAK można się takim czymś jarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Twój wujek co filmował. Wspominałes że cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pisac na prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:56 podobnie to widzę, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się nie podoba, to nie oglądaj. Chyba proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest serial dla ludzi inteligentnych, którzy potrafią odczytywać podteksty. Film przedstawia Polaków w krzywym zwierciadle. Ludzie naprawdę chcą oglądać normalne osoby z ich wadami niż ugładzone seriale z papierowymi postaciami. I tak jak ktoś wyżej napisał - nie podoba się, nie oglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie sobie wymyślać jakieś teorie żeby usprawiedliwić tą kiepską produkcję. Ja np mogę napisać że inteligentni ludzie się takim czymś brzydzą i myślę że będę miał więcej racji od was. Dobrze że chociaż ja jestem na tyle mądry że nie karmię się takimi treściami i nie obrzydzam sobie takim czymś życia. Niby serial komediowy a trudno mi powiedzieć z czego się można tam pośmiać. A tak poza tym, jaka w tym serialu jest zawarta mądrość? Jakie refleksje mogą człowieka najść po obejrzeniu takiego byle czego? Może dla was to trochę śmieszne, ale kojarzy mi się to trochę z szerzeniem stereotypów. Oglądając takie coś można już sobie wyrobić zdanie o nas, Polakach, raczej niezbyt pozytywne, ale o tym mało kto pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Dobrze że chociaż ja jestem na tyle mądry(...)'' ,,Ja np mogę napisać że inteligentni ludzie się takim czymś brzydzą i myślę że będę miał więcej racji od was.'' Mądrzy i inteligentni ludzie się nie chwalą. ,,Jakie refleksje mogą człowieka najść po obejrzeniu takiego byle czego? '' Komedie są po to, by się pośmiać, a nie po to, by człowieka naszły refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sówka1313
Żadna satura, Kiepscy to obecnie dno i nie da się tego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie połknęłaś kij i wszystko uważasz za dno, albo doszłaś do wniosku, że w serialu naśmiewają się z takich ludzi, jak Ty i jesteś oburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie Kiepskich (te nowe odcinki niekoniecznie, głownie część z pierwszego sezonu i sezony 4/5-7) i oglądam żeby sie pośmiać i nikt mi nie będzie pieprzyć że to głupi serial i szkoda na niego czasu bo "jest głupi". Swoją role spełnia dobrze czyli komediową i tego sie trzymajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×