Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

tatuaż

Polecane posty

chcę sobie zrobić tatuaż na plecach konkretnie na łopatce ale zupełnie nie wiem jaki wzór wybrać przegladam różne wzory ale jakoś żaden mnie specjalnie nie zaintrygował może ktoś mi doradzi coś fajnego a zarazem oryginalnego czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam anioła tuż pod karkiem :) nie patrz na innych bo ile ludzi tyle opini.. Tatuaże są indywidualne, może sama coś wymyslisz? np jakis napis. Jesli to pierwsza dziarka to uważaj bo to naprawde wkręca.. ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska rzecz
proponuję swastykę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem w tym że sama nie wiem co bym chciała tzn wiem na pewno jedno że nie chcę napisu to już coś prawda heh kurczę chce jakiś fajny motyw i zgadza się że to pierwszy tatuaż ale już dawno chciałam go mieć a cenowo jak to wychodzi?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffrrrrrrrr
Wszystko zależy od wielkości tatuaży. Za taki wielkości paczki papierosów trzeba zapłacić minimum 200 zł. Ja na pewno nie wybrałabym tribalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za jakikolwiek odzew;) no tribal też do mnie nie przemawia no sama nie wiem może jeszcze gdzieś poszperam i znajde coś ciekawego jak ktoś ma jakiś oryginalny pomysł to proszę a linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaz to zawsze kwestia indywidualna. Zastanów sie co chcesz mieć. Nie patrz na wzory tylko pomyśl o motywie. co ma przedstawiac, Co do ceny. Zależy to od wielkości tatuazu i osoby która Ci go robi. moze byc tatuaz prosty, niezbyt szczegółowy, moze byc tez odwrotnie. Sesja dniowa u najlepszych to wydatek rzędu 1200 zł. znowu najmniejsze, ale dobrze wykonane to jakies 150-200 zł. Jak chcesz robic u kogos dobrego to sie po prostu zapisz na termin i zastanawiaj. do najlepszych czeka sie od roku do dwóch lat na termin. Napisz skad jestes to Ci polecę jakies dobre studio. Mozesz sie przejść popatrzeć jak robią, jaka atmosfera itd itp. Tatuator przygotuje Ci indywidualny wzór, po co powtarzac cos co juz zostało zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to wszystko wiem tylko chodzi właśnie o to że ja nie mam pomysłu co do wzoru nie chcę wymyślać sama bo nie chcę aby to było coś banalnego a z drugiej strony nazbyt wymyślnego ehhhhsssssssssss no i właśnie sama nie wiem czego chcę jestem z małopolski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdefgahc
Zaraz chwileczkę, fora się chyba komuś pomyliły - to jest miejsce na komentowanie seriali a nie na doradzanie w sprawie tatuażu. Przenieście swoją dyskusję do działu o kosmetyce, urodzie, itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale nawet nie wiem jak to sie stało że akurat tutaj zamieściłam swój temat wydawało mi się że zamieszczam go w dyskusji ogolnej ale czy to az tak bardzo wam przeszkadza nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powiedz jak duży ma to być tatuaż. Z branżą mam tyle wspólnego ze po prostu lubię tatuaze, sam mam kilka więc tez zdążyłem sie zorientować u kogo warto robić. Na pewno mogę polecic studio kult w Krakowie skoro mowa o Małopolsce. Jak nie wiesz co chcesz zrobić i szukasz wzoru który Ci po prostu wpadnie w oko to moze sobie na razie odpuść ;) moze byc tak, ze Ci sie znudzi wzorek po pewnym czasie i stwierdzisz ze jednak to nie to. Jakbys miała jakies pytania to pisz na maila azkres@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaże podobają mi się od dawna w zasadzie od zawsze i od zawsze chciałam coś mieć na sobie ;) tak najbardziej to bym chciała mieć skrzydła zaczynając od góry łopatek aż do dołu pleców ale na to fundusze nie pozwalają niestety wiem że może to banalne no ale nie ważne no więc pozostaje mi jakiś malutki wzorek na jednej łopatce ;) dzięki za odpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie poprzeglądaj sobie strony o tematyce tatuazu, moze znajdziesz cos ciekawego. Wejdź na strone Kultu z Krakowa, Tam jest sporo informacji o różnych tatuatorach i ich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×