Odpowiedz na ten temat

TYLKO Z TOBĄ

• dzika żmija 2017.04.06 [20:38]
    Fajnie by było zobaczyć nowy serial z aktorami z Tylko z tobą smiech.gif
  • gość 2017.04.07 [11:37]
    Jeśli chodzi o odtwórców postaci Firata, Iclal, Elmas czy Nazan to spoko, ciekawi aktorzy
  • gość 2017.08.13 [01:25]
    A polska telewizja puszczała flaki z olejem jak Tylko z tobą a nie kupiła Kara Sevda, śmieszne.
  • gość 2017.08.13 [14:43]
    No dobrze, główne postaci i ta trzecia, oficjalna żona były w porządku ale fryz głównego bohatera za bardzo przypominał znaną mi gnidę i czemu oni się tak kłócili oczko.gif
  • gość 2017.08.15 [15:52]
    Nie, główna para bohaterów była akurat wybitnie nie w porządku... A zgadzam się z tym, że Kara Sevda zdecydowanie bardziej wartościowy serial niż Tylko...W Kara też mocno namotali, ale aktorstwo, montaż itd. super
  • fanka tureckich seriali 2017.10.26 [19:51]
    Serial jest ponownie na antenie. Nie wiem, czy ktoś ogląda, bo ja już sobie daruję oczko.gif
    Przejrzałam sobie opis serialu na wikipedii z ciekawości, bo przecież znam fabułę i wiecie co tam napisali?
    ,,Dla syna i męża Iclal będąca w śpiączce nie liczy się, jakby już umarła. Wówczas pojawia się ta druga, młoda i brzydka - Nur(...)''
    Że co proszę??? Brzydka??? Ciekawe kto to pisał.
  • gość 2017.10.26 [21:10]
  • gość 2017.11.18 [15:54]
    Widzialam jeden odcinek i odrazu co rzucilo mi sie w oczy to to ze aktorzy graja bez zadnych emocji. Ci zakochani,nie znam imion to rozmawiaja jakby nie mogli. Ta glowna bohaterka z trudem otwiera usta i jak na turczynke? To jest brzydka. Sa tam inne ladniejsze dziewczyny. Wszyscy tam makijaz bez skazy,. Ta z niskim glosem kasy jak lodu a zeby zolte jak slonce.
  • gość 2017.12.07 [06:11]
    Brzydka jak na Turczynkę? Dobre sobie... Amine Gusle, czy jak jej tam, to była Miss Turcji, więc raczej jest uważana za jedną z najpiękniejszych. Nie znam wielu Turczynek, ale chyba ma mało turecką urodę, przypomina mi Irinę Shayk usmiech.gif Ale pomimo jej urody, nie znoszę Nur - jest miałka, nudna, nijaka, słodko-pierdząca a do tego gra aktorska tej pani pozostawia sporo do życzenia pechowiec.gif Powinna zostać przy modelinguoczko.gif
  • fanka tureckich seriali 2017.12.08 [19:18]
    Postać Nur przeszła metamorfozę. Nie będę zdradzać, bo być może nie wszyscy oglądali, ale grzeczna Nur też pokaże pazurki.
    Co do Amine Gulse - jej matka jest Turczynką, a ojciec irackim Turkmenem, dlatego aktorka może nie mieć 100% tureckiej urody.
    Wg mnie w Tylko z Tobą kobiety są bardzo ładne - Nur, Iclal, Elmas, Yaren, nawet wiedźma Nazan i w późniejszych odcinkach Yagmur.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...