Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jata

31 lat rozwodnik

Polecane posty

Gość Jata

Czesc, jednego nie rozumiem u Was kobiety. Mam jedno dziecko, nie jestem jakims pasztetem, a nie moge w dalszym ciagu znalezc sobie kobiety, zebyscie mnie nie wzieli za desperata, po prostu mi brakuje rozmow chociazby wieczorami. A rzecz jest w tym, ze kobiete po rozwodzie trudniej "zdobyc" hmmm? Dlaczego tak jest bo ja je czasami nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo cie wyrzucili spod jednego młota, już sie pchasz pod drugiego? Trudno nie uznać cię za desperata. I za kilka lat założysz temat: Mam czworo dzieci w czterech końcach Polski i jeszcze troje za granicą. Nie stać mnie na żeby je odwiedzać, ani płacić alimenty. I na dodatek nie mogę znaleźć kobiety. Jest mi tak smutno. Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie brakuje ci jednego a mianowicie pieniędzy. Zostałes z jedną wymiętą koszuliną i teraz szukasz naiwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw maila, ja tez nie mam z kim pogadac wieczorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jata
jami04@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey jata skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jata
Czesc! Jestem z Burdeli w malopolskiem. Piekne widoki tu momy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to niby za atrakcja????? Alimenciarz a co za tym idzie, ex, i problemy! Jest duzo wolych, wyksztalconych i bez przeszlosci facetoog. Rozwodnik i dzieckiem, pewnie jeszcze bidok jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że bidok. Jeszcze nie spotkałam kasiastego rozwodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się właśnie kończy jak człowiek związuje się z osobą z patologicznej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:15 chociaż wiadomo, ze nie jest jakims pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale suma summarum faceci też nie chcą rozwódek z dziećmi hahah. Szukaj rozwódek z dziećmi to może będzie łatwiej, te bezdzietne zostaw w spokoju bo i tak na ciebie nie polecą - masz dziecko, ex i alimenty i wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
= Mam jedno dziecko, nie jestem jakims pasztetem, a nie moge w dalszym ciagu znalezc sobie kobiety, zebyscie mnie nie wzieli za desperata, po prostu mi brakuje rozmow chociazby wieczorami. = No i co z tego ? Jesteś desperatem i płaczkiem . Pogadać to można i z sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, wieczory, kobieta, do pogadania - dziecko by nie uwierzyło. Gadka szmatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes alimenciarzem facet za dzieckiem to sa problemy i klopoty z ex po co to komus????? jestes az taki gloopi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Problem alimentacji dziecka z jego strony , może być problemem w ułożeniu sobie dalszego życia. Dlatego albo alimenty należy zlikwidować albo alimentami należy obciążyć wyrokiem sądowym obojga rodziców a nie tylko jednego. I poddawać kontroli alimentacji obojga a nie tylko jednego . W przeciwnym wypadku jest to sprzeczne z zasadą równości wobec prawa no i z równouprawnieniem. Myślę też ,że jego problem istnieje w jego mentalności . Chyba chce na siłę kogoś znaleźć , powiedzmy do rozmów. To najszybsza droga do ponowienia swoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zzz jestes piert/olnięty ! Wiele lat wklejasz to samo ! Gość pisze o kobiecie, która chcialby poznać a nie o alimentach! Trollu paskudny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×