Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alimenty na pełnoletnia córkę

Polecane posty

Gość gość

Ojciec nie zapłacił juz trzeci miesiac alimentów na mnie Wie ze pracuje w weekendy i wakacje i dalje sie uczę . Dla mnie te 700 zł to ogromna suma , dla niego raczej niewiele . Stwierdził ze mam sie zabrac za robote i studiowac zaocznie , a kiedy zaczynałam studia koniecznie miałam studiowac dziennie a on mi reszte zapewni ... no to mi zapewnia ... od roku juz płacil bardzo nieregularnie a teraz wcale Co mam robic ? Zarabiam niewiele , nie starcza na wynajem mieszkania , opłaty etc . Pracuje cale wakacje , moze pojade tylko na weekend nad morze , ale w tej sytuacji pewnie wcale ... Przed studiami obiecał ze kupi mi mieszkanie , potem sie wycofał bo ma problemy w firmie . A teraz nic . Nie dosc ze całe życie go nie było to nawet przelewu nie potrafi zrobic . Beznadziejny człowiek . Co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paść do nóg i błagać. Przecież to twój OJCIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on by tego chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na jakies forum prawne i podpytaj a nie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prawnika idź po poradę a nie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma faktycznie problemy w pracy. Porozmawiaj z nim w końcu to ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ne ma problemów w pracy . nie umiemy ze soba rozmawiac bo go w moim zyciu nie było . Poprostu cwaniakuje , abym kiwnela ręką na alimenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoje studia szkoda każdej złotówki. Jesteś za głupia żeby skończyć choćby markietynk i zamiatanie. Przecież każda alimenciara po gimnazjum wie że jak stary nie płaci to sie idzie do komornika./ ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piękny" przykład traktowania osoby młodszej ostatni gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Beznadziejny człowiek ." "Poprostu cwaniakuje " "Piękny" przykład traktowania osoby starszej ostatni gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mloda pisze co czuje a nie jak traktuje ojca,to robi różnicę w ocenie ostatni gościu. Za to ty nie masz prawa oceniać czyichś studiów,zachowań,etc. Ona pyta o alimenty a nie twoje emocjonalne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAWOHL! FRAU ORDERIN! A ruki też mają być po szwam? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×