Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxasia18

Bolesne rozstanie. Jak dalej zyc?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Jestem... A raczej bylam (chociaz ciezko w to uwierzyc, ze juz w czasie przeszlym) z moim chlopakiem prawie 3 lata. Ja mam 18 lat, on 19. Byly to moze TYLKO 3 lata, ale bardzo intensywne 3 lata, wspolne wyjazdy, wspolne dni, noce, poranki, wieczory. Moja rodzina traktowala go jak syna, a jego rodzina mnie jak corke. Na poczatku bylo idealnie. Ale od 6 miesiecy wszystko zaczelo sie psuc. Byl nerwowy, potrafil nazwac mnie "suka, d****a"... Po co? Bo poszlam na ognisko. Na nasz wspolny wyjazd zabral kolege, upil sie z nim, cala noc rzygal. Oklamywal mnie... Przesadzal z alkoholem... Na 18nastce mojej kolezanki klepnal ja w tylek za moimi plecami. Klamal, ze nie. Nie chcial sie przyznac. A jak zaczelam sie na niego drzec popchnal mnie, upadlam i rozcielam sobie noge. Byl chamski. Jechalam z nim motorem, zawadzil o murek, podarlam spodnie i kolano krwawilo. Zostalam zwyzywana "po co sie tak kur** wychylalas?!". Ale nie zawsze taki byl... Czasem przynosil kwiaty, byl mily, czuly, zabieral mnie na kolacje. W srode mnie oklamal. Dowiedzialam sie o tym w czwartek. Wygarnelam mu, ze to koniec, ze ma nie dzwonic, nie pisac, itp. Olal to, nawet nie napisal. Chyba myslal, ze znow tylko to mowie. Chodzi o to, ze zawsze po tych jego wybrykach grozilam mu, ze go rzuce. Ale zawsze nie potrafilam odejsc. Pozniej mna manipulowal "jak moglas pomyslec o rozstaniu?!" itp, mialam wyrzuty sumienia i szybko mu wybaczalam. W sobote przyjechal po swoje rzeczy. Prosil abym mu wybaczyla. Bylam sklonna wybaczyc. Pozniej pisalismy, juz bylo prawie dobrze. Gdy on nagle wypalil "jednak zepsulas wszystko, wszystko co budowalismy 3 lata, to koniec". Poczulam okropny bol, czulam sie taka bezsilna. Bylam gotowa zrobic wszystko byleby tylko zmienil zdanie. Dzwonilam do niego. Wiecie co zrobil? Odrzucil i napisal "daj spokoj". Od czwartku leze w lozku z opuchnietymi oczami, ciagle wije sie z bolu i wyje. Wiem, ze to zly czlowiek, ale pokochalam go na tyle mocno, ze bylabym zdolna oddac wszystko byleby do mnie wrocil. Nie spie cale noce oczekujac sms. Ale go nie ma. Weszlam wczoraj na jego profil na fejsie... On zmienil status zwiazku, rozumiecie? Jak podniesc sie z tego dolka? Jak zyc normalnie, dalej? Wiem, ze nie pokocham nikogo juz tak mocno, ale chcialabym kiedys dac jeszcze szanse innemu chlopakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobnie. Pierwsza miłośc....nie dałam rady żyć bez niego. Żeby go odzyskać zamówiłam urok miłosny ze strony http://magicznerytualy.pl - całe szczęście pomogło. Jesteśmy znowu razem, szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On zmienił status w związku" O LOL, to już pozamiatane, koniec. Tak na poważnie: walnij się w łebi przestań się płaszczyć przed chamem. Sama z siebie zrobiłaś d***ę i szmatę skoro pozwoliłaś tak do siebie mówić. Typ jest zerem. Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt że istnieją takie strony jak magicznerytualy.pl - czy urokmilosny24.pl (i pewnie całkiem nieźle zarabiają), świadczy o jednym - że kobiety w tym kraju są coraz głupsze. Rodzą coraz głupsze dzieci, przez co mamy coraz głupszych przywódców, polityków, lekarzy, stolarzy i parkieciarzy. Róbta tak dalej!! A wasze wnuki będą latać z gołymi dopami po lasach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się odzyskać chłopaka po rytuale zamówionym na stronie http://magia-anielska.pl Uwierzcie są jeszcze rytualisci którzy znają się na magii i są uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×