Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byly maż a nowa rodzina

Polecane posty

Gość gość

Witam dzis dowiedzialam sie ze moj byly maz bedzie mial dziecko z nowa kobieta. Jak dla mnie nie ma problemu ale mam z bylym mezem syna ktory ma 6lat. I tu jest obawa jak nasze dziecko da sobie rade z nowa sytuacja. Moj byly ma kontakt z dzieckiem przez wideo a raz do roku na 2-3 tygodnie zabiera go do siebie. Widze ze dziecku brakuje ojca.. Moja byla tesciowa poinformowala mnie o tym ze jej syn bedzie mial dziecko i ze leci juz 9 tydzien ciazy i ze musze przygotowac sie o walke o alimenty ktore mi placi w wysokosci 600zl a mieszka i pracuje moj byly w Anglii i jeszcze podobno chce mi placic mniej bo nowe dziecko i ogolnie mowila ze jego partnerka chce w cwany sposob zrobic aby moj byly nie mial kontaktu calkowicie z naszym dzieckiem bo po co jak beda mieli wspolne.. Mam metlik w glowie jak mam sie zachowac.. Zwlaszcza zeby nasz syn nie cierpial i na nim sie to nie odbilo .. 9 tydzien ciazy a on nawet nie raczyl pisnac ani mi ani dziecku slowa aby jakos naszego malucha przygotowac na nowa sytuacje..Byl moze ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia normalnie, jak ty zajdziesz w ciążę to będzie ok zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to on nie ma obowiązku tłumaczenia się Tobie o swoim życiu. 9 tydzień ciąży to bardzo wczesna ciąża, pewnie dlatego też nic nie mówi. Tesciowe jak Tesciowe... Nic dobrego. Zapewni jesteś tym kafelki g****o co tu lata bo śmierdzi prowo na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obnizy Ci alimentow, mnie sąd nawet podwyzszyl wszystko drozeje, moj eks nie zajmowal sie dziecmi tylko ja ,o to sie nie martw. A co do zycia prywatnego to ma prawo sobie ukladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachowanie ojca nie masz wpływu. A co do alimentów - to płaci ci tak mało, że nie ma szans na obniżenie, tym bardziej że pewnie pobiera child benefit, czyli większość alimentów płaci rząd UK, a nie on sam (zasiłek to coś ok. 20 funtów tygodniowo). Dziwię ci sie, że nie podnosiłaś tak niskich alimentów, skoro opieka spada praktycznie niemal w całości na ciebie, to masz prawo wnioskować o wyższe alimenty, tzn. żeby ojciec pokrywał np. 70-80% kosztów utrzymania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A PO CO robiłaś sobie dzieciaka z nieodpowiedzialnym facetem ?? PO CO brałaś Ślub z nieodpowiedzialnym facetem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroCznia i znawca
A PO CO robiłaś sobie dzieciaka z nieodpowiedzialnym facetem ?? PO CO brałaś Ślub z nieodpowiedzialnym facetem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę bez sensu, masz problem bo twój były ma nowe dziecko? Nie rozumiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna glupia suka co zniszczy zycie blego,swojego dziecka. Zrobi wszytko ,bo byly chce normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z ostatniego posta to nowa dup*ka dzieciatego rozwodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwod jest po to zeby nie miec kontaktu z eks, czyli z toba. Nie twoj interes ile dzieci i zkim bedzie mial. Ufam ze sama zadzwonisz do eksa ze jestes w ciazy, wlasnie wyszlas za maz. A co sobie pomyslisz ? Gowno go to obchodzi , to nie jego zycie. Wiec sama odwal sie od od BYLEGO meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem po rozwodzie z dzieckiem. Mój były założy rodzinę szczerze to nie utrzymuje z nim kontaktu. Dziecko go nie widzi bo on nie chcę. Nic mnie on nie obchodzi rozwód był z jego winy miał dziecko z inną. Myśl o sobie a nie o ich dziecku twoje i tak będzie poszkodowane ponieważ wziełaś rozwód i nic już tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie nowego partnera a synek się przyzwyczai z biegiem czasu. Ten twój były mąż i tak jest już spisany na straty. Zapomnij o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrałyście. I wasze dzieci też przegrały. Mozecie sobie założyć klub przegrańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kórwiszony damsko męskie po co zakładacie rodziny płodzicie dzieci a póżniej się rozwodzicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję autorko,wiem doskonale co czujesz mój były mąż (na szczęście jesteśmy po nieważności małżeństwa) również zapomniał o naszych dzieciach... zostawił nas kiedy dzieci były malutkie i w miarę mogłam liczyć na niego kiedy nie miał własnych dzieci- dziś ma dwoje z dwiema różnymi kobietami :-/ z naszymi dziećmi ma dość słaby kontakt, nie mogę liczyć na niego kiedy dzieci chorują (jedno leczy się w CZD w Warszawie) ani jeżeli chodzi i naukę dzieci mimo, że super zarabiał to strasznie się zadłużył, a obecna partnerka nigdy nie pracowała... po 6 latach proszenia aby częściej zabierał dzieci do siebie postanowiłam wystąpić o wyższe alimenty - polecam :) dziś sama sobie się dziwię, jak mogłam tyle lat tracić nerwy na błaganie byłego o czas z dziećmi dziś co prawda nasze dzieci nie spędzają więcej czasu z ojcem który nie zabiega o ten kontakt ale za to mam ciut więcej piniędzy i mogę przeznaczyć je na leczenie dziecka i korepetycje więc, radzę Ci autorko wystąpić na drogę sądową o podwyżkę alimentów i nie daj się zastraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty musi Ci placic, jeżeli spoźni się z placeniem to pisz do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:10 też jestem po rozwodzie mój rozwodnik spłodził troje dzieci. Każde innej kobiecie w czasie naszego małżeństwa. Cieszę się że nie ma kontaktu z naszym dzieckiem( on nie chciał ). Nie ma to jak integracja kobieca kiedy odnalazłam każdą z kobiet i wszystkie złożyliśmy alimenty jego miną była cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na marginesie. Dlaczego drugie zwiazki wychodza . Ojcowe sie sprawdzaja ,nie chca widziec dzieci z pierwszego zwiazku. ? ktoras pomyslala ? Przewaznie wasze "planane "ciaze byly zmuszeniem faceta do zawarcia zwiazku na wieki wiekow i ament. A tu zonk, dziecko nie zatrzyma faceta . Na szczescie juz nie ma prescji bycia zona albo mezem i to jest zdrowsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt dziecko nie uratuje zwiazku. Ale jsk autorka pisze bedzie mial 2 dziecko wiec ok fajnie fajnie ale niech nie zapomni o tym 1 dziecku bo to rowniez jego dziecko a chyba autorka tego najbardziej sie obawia krzywdy w jakis sposob swojego dziecka a nie tego ze nie powiedzial jej o nowej dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie że jesteś zazdrosna o to że twój były będzie miał nowe dziecko. twoje dziecko nie będzie już na pierwszym miejscu bo będzie musiało dzielić się tatusia z drugim dzieckiem. Zazdrość! A co myślałam że twoje dziecko zawsze będzie numerem jeden! Wziełaś rozwód facet ma prawo mieć jeszcze nową rodzinę i nowe dzieci. Taka jest kolej rzeczy i ciesz sie że odwiedza twoje dziecko bo moze to nie długo sie zmienić. Przy małym dziecku jest wiele obowiazków, a kto wie czy tatuś nie ma jeszcze w planach drugiego dziecka? Tobie na pewno nie musi się tłumaczyć z tego. Będzie się tłumaczył swojej nowej żonie kiedy będzie je płodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj uważniej a potem pisz ostatni gościu : przecież pisze,ze widuje się tata 1 raz w roku ze swoim dzieckiem,to o jakim nr jeden/najwazniejszym ty mówisz? Rzeczywiscie powalajaca statystyka,by dziecko odczuwalo te ważność. Nie myśl za dużo nim nast.reazem coś napiszesz,taka rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'13 nexia jesteś,co ? A ostatnie zdanie to hicior wieczoru na Rozwodnikach.Jeszcze raz : z czego będzie się tlumaczyl on w trakcie płodzenia?! ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 ale idiotyczna odp autorka mowi ze dziecko widuje raz do roku. RAZ DO ROKU a Ty piszesz ze autorka zazdrosna ze ich dziecko nie bedzie najwazniejsze itd te dziecko juz nie jest. Nie ma podzialu na dzieci kazde kocha sie tak samo i tak samo poswieca sie im czas. To ze dziecko widuje raz do roku to nawet nie powinien nazywac sie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko on nie musi dziecka przygotowywać na informacje o jego nowym dziecku, ponieważ dziecko nie ma z nim kontaktu. To Ty byś chciała wszystko wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mu umiliłas życie autorko że nawet nie chce kontaktow ze swoim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wskazuje na to że wkrótce załatwisz swojemu synkowi 2-3 tygodniowe wakacje za granicą. Na wideło ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'55 najpierw uważnie czytaj, potem pisz.Nie odwrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż dał nogę...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×