Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Chciałem wrócić do swojej byłej ale ona chce odpoczac od chlopakow

Polecane posty

Gość gość321

Bylem z nia 8 miesiecy, zerwalismy 2-3 tygodnie temu, po tygodniu bylem z inną przez tydzien i po tygodniu chcialem wrocic, gadalem z nia przez telefon i wysmiewala sie z mojej bylej z ktora zerwala ze mną ostatnio i powiedzialem, że wole do niej wrócić, ona powiedziala mi że sie zaczerwieniła, i powiedziala ze odpoczywa od chlopakow, ja sie zasmucilem i mnie przepraszała, że przez nią smutny sie zrobiłem a wczesniej to chciala normalnie do mnie wrócić, ja tego nie rozumiem i sie boje ze znajdzie innego i ja bede znów sam w wakacje bo też rok temu zerwała ze mną jeszcze inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mowila ze chce wrocic i ze cos do mnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepełnosprawna umysłowo gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki za warta odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jadł szczupaka? Jak nie jadł szczupaka to masz za malego siusiaka. Jak zjesz szczupaka to nie bedziesz sie smutał i se zwalisz siusiaka. Joł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×