Odpowiedz na ten temat

CIĄGLE SIĘ KŁÓCĘ Z MOIM MĘŻEM I MAM TEGO DOŚĆ

• gość 2017.02.19 [22:17]
    Durne pytanie bo kazda sytuacja mimo podobienstw na terapiach przebiega inaczej.
    Na pewno warto,ale 'caly w tym ambaras zeby dwoje chcialo na raz'.
  • MałgorzataDulęba 2017.09.07 [13:12]
    Ja z moim mężem chodziłam na terapię dla par do pani Jolanty Szczepaniak!Na prawdę godna polecenia pani pscyholog.Bardzo nam pomogła!Nasza terapia zaczeła sie wywiadem,sporo spraw wyszło na zewnątrz,wiele sobie z męzem przez to uświadomiliśmy!Zdaliśmy sobie sprawę jacy jesteśmy dla siebie ważni i jak to nasze kłótnie źle wpływają na nas i nasze dziecioczko.gif
  • gość 2017.09.23 [15:27]
    Witam moj mąż to drań.Wszyscy sie go w domu boją nawet pies.Dzieci uciekaja a ja przez niego wykańczam sie psychicznie.Jednak nie potrafie od niego odejsc on tez zawsze wraca i mowi ze....kocha?
  • gość 2017.09.23 [15:36]
    To fajnie. Co nie? oczko.gif
  • gość 2017.11.01 [10:49]
    Kocham męża ciągle mi go mało ciągle odtrąca nie brak szacunku no i te ciągle kłótnie on kierowca do domu jak do hotelu przyjeżdża teraz mówi że to już koniec .nie chce mnie znac .życie zemna to porażka zmarnował 17lat .ostatnio przy kłótni robił kanapki ja podeszłam bo czekałam na ten dzień miłość przytulanie i oczywiście źle .Bo mówi że mi ciągle mało no i doszło chlasnął mnie niechcący nożem.
  • gość 2017.11.01 [11:12]
    Tak właśnie będziesz miła kafe gowno rozwodnika po 17 latach wegetacji z menelem, psycholem i bandziorem smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...