Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkllllllllllllllllllllllllllll

co jaki czas podwyzszenie alimentów ?

Polecane posty

Gość kkllllllllllllllllllllllllllll

nasze dzieci rosna i stad coraz większe wydatki .... niestety... w listopadzie ubiegłego roku "dostałam " rozwód i były zasadzone alimenty , po jakim czasie moge złozyc wniosek o podwyższenie alementów ? a moze termin nie ma znaczenia tylko potrzeby dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamusiaaa
a ile Tobie przyznali??? ja raz wystapiłam o podwyższenie alimentów i po wielkiej walce i udowadnianiu- pani sędzia przyznałmi 50zł więcej żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
650 zł dziecko w liceum , dojazdy , ksiązki , podreczniki , - wiecie ile to kosztuje a ojca stac i to bardzo , wiec moze troche dołozyc , abym ja nie musiala pracowac na dwa etaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on daje 650 zł
a ty drugie tyle. 1300 zł na nastolatka to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
a duzo ? a dlaczego ja mam dac 650 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak z ludźmi
Ona nie drugie tyle, bo jeśli dziecko mieszka z nią, to wkłada całą pracę przy nim. Opranie, jedzenie, opieka, organizacja zajęć itp. Jak tatuś będzie brał dziecko na dokładnie połowę czasu, to wtedy owszem, powinien finansować tylko połowę. Ale na ogół tak nie jest, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
legalnie zarabiam 1 200 zł ojciec ok 8 000 zł a ja za co mam zyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
wkurzaja mnie sady jesli licza po połowie ..... ten gnojec odkad ma inna babe spotyka sie z dziecmi raz na pól roku i podjezdza fura za 70 000 zł ja pracuje na drugi etat , piore , prasuje , chodze na w ywiadówki , etc zero zainteresowaniwa gnojca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znajdź pracę gdzie
będziesz zarabiać 8 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
och jakis/as mądry / a dzieci maja ojca to niech płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to cię boli
z eks układa sobie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
a ciebie co boli , ze tutaj siedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie roszczeniowa postawa
takich kobiet jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matki nie boli to że ex układa sobie życie. Boli to że nie interesuje się swoim własnym dzieckiem. Taki "tatuś" powinien finansować dużą cześć wydatków. Ta matka, autorka, wg prawa spełnia swój obowiązek alimentacyjny. To ona w 100% zajmuje się dzieckiem. Nawet gdyby nic nie zarabiała, utrzymywała się z minimalnego zasiłku dla bezrobotnych, to i ta była by lepszym rodzicem niż zasrany "tatuś" w ogóle nie dbający o swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
pojebani jestescie,że piszecie,że matkia mają "roszczeniową postawę" zachowujecie się śmieci jakby matki same sobie zrobiły dzieci i to dla swojej przjemności- a gnojki nawet nie wiedzą ile prac treba i nerwów wkładać w takie dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
Uważam,że połowa za wydatki na dziecko od ojca to stanowczoo za mało, ojcowie powinni opłacać minimum 80% bo kobieta szczególnie jak jest samotną matką poświęca swoje całe życie dziecku !!! ale zrozumieć to to dla nich wyższa filozofia bo to prostactwo jest z reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co kobiety zachodzą
w ciążę z prostactwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
to po co masz dzieci prostaku ? teraz docinasz innym, którzy sa szczesliwi a ty nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
bo te prostactwo wychodzi z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
tez uwazam , ze ojciec powinien pokrywac 70 -80 % kosztów utrzymania dziecka , tym bardziej ze go stac ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
a czy spotkałyscie sie z tym , ojciec ponosil takie koszty utrzymania dziecka ? oczywiscie pzrez sad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bialystok
jaki powod rozwodu ??? jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
znam kobiete, która ma 2 dzieci z facetem mającym bogatą rodzinę i rzeczywiście pokrywają nie tylko 80% -ale wszystko łącznie z rachunkami za dom, do mieszkania z resztą też się jej dorzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
a co ma powód rozwodu do alimentów ? a moze ma ? chce by pokrywał 80 % kosztów utrzymania dzieci , nie ich zachcianek tylko kosztów utrzymania , abym ja mogła pracowac na jeden etat - rozumiem gdyby nie było go stac na wieksze alimenty - spróbuje złozyc dokumenty o podwyzszenie , chyba alimentów nie obniza .... choc wszsytko jest mozliwe ..... same skladalyscie dokumenty o podwyzszenie alimentów czy mialyscie adwokata ( nie bardzo mnie na niego stac ) podpowoedzcie cos ... bo na sama mysl o sądzie dostaje drgawek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
dziekuje kochanie za szczerosc ... buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole ...
kolejna ktora chce wyludzic pieniadze od faceta, SKORO TAK CIEZKO WAM UZBIERAC TE DRUGA POLOWKE pieniedzy to moze decydyjcie sie by tatus wychowywal dziecko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
wychowywac ? heh nie badz smieszny ... on nie potrafi spotkac sie dwa razy w miesiacu z dziecmi .. aty o wychowaniu mówisz ? dziecko.... wiesz kiedy dzieci go ostatnio widzialy ? pól rolu temu... dlaczego ? zajety jest nowa miłoscia .. zapomniało mu sie sie o dzieciach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllllllllllllllllllllllllll
i nie wyłudzic .. to jego zasrany obowiazek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
Ja Ci mogę podpowiedzieć - jeżeli czujesz się zupełnie nieporadna to weź adwokata a jeżeli isama jesteś w stanie napisać pismo i w sądzie udowadniać ile Twoje dziecko potrzebuje pieniędzy od ojca to nie bierz- proste :) Powiem Tobie jeszcze jedno - sąd niestety zawsze dzieli po połowie koszty związane z utrzymaniem dziecka - z reguły chodzi tu o koszty miesięczne oczywiście. Uwarzam to za niesprawiedliwe bo taki "tatusiek" jedyne co musi zrobić to raz w miesiącu przelew !!! a na głowie matki jest wszystko !!! rozwój odpowiedni dziecka, poświęcony mu czas, być może rezygnacja z własnej pracy jeśli akurat praca koliduje z wychowaniem dziecka, często dużo nerwów !!!! stres jak dziecko chodzi już do szkoły!!! Niestety w Polsce nie Ameryka :) a w sądach zasiadają zwykli ludzie mający różne pobudki - trafisz na panią sędzie na poziomie będzie ok a trafisz na jakąś bestie i będzie kiepsko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×