Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Temmofor

CO MOGE ZROBIĆ TW TAKIEJ SYTUACJI......chodzi o dziecko

Polecane posty

Gość Temmofor

nie mieszkam z zoną ( nie mamy rozwodu), a on uniemożliwia mi kontakt z dzieckiem, co mogę z robić w tej sytuacji? Nie wiem gdzie mieszka, jestem w mieście tylko w weekendy i tylko wtedy mogę zobaczyć sie z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złozyc wniosek do sądu o wyznaczenie wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
mozna tak bez rozwodu?, kompletnie się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkacie razem a nie masz kontaktu?:O to chyba w pałacu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
prezciez napisałem,że nie mieszkamy razem ponad 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie rozwiedz to wtedy bedziesz mógł w sadzie zarzadac takich wizyt. Nie ujestes pozbawiony praw rodzicielskich jesli bez informowania jej wezmiesz dziecko na spacer to ona nic zrobic nie moze proste:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez sądownie załozyc sprawe o separacje to ułatwia wiele rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
ale nie mam takiej możliwości, jestem tylko sob-nd w mieście, nawet nie wiem gdzie mieszkają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
separacja kwestie dzieci tez reguluje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak załozysz sprawe o separacje czy rozwód to sie dowiesz gdzie mieszkają :) gdzies zameldowana napewno z dzieckiem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda sprawa w sądzie reguluje sprawe nieletnich dzieci i alimenty i to kto nad =nimi ma sprawowac opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
zameldowana na nasz adres, teraz gdzies wynajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty jej zrobił ze tak ucieka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz być niezłym gnojkiem
skoro tak ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
oto chodzi, że nic, twierdzi, że już nie nie kocha i nie chce ze mną być, ale nie wiem czemu miesza w to dziecko, ja nie chcę rozwodu, bo kocham ja wiec pozwu składał nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas taka
do musisz byc Jasne, faceci to gnojki, a my, kobiety same święte. Z Tobą na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temmofor jesli cię nie kocha to powinna nie emitowac wobec Ciebie żadnych emocji nawet nienawisci :) to logiczne i nie przeszkadzałoby jej ze kontaktujesz sie z dzieckiem skoro tak skrzetnie scjhowała sie przed Tobą i stara sie unikac to musiało to byc jakies drastyczne dla niej zdarzenie:) Czemu nie chcesz sie rozwiesc na siłę nikt nikogo nie zatrzymał...ponadto rozwód i tak nastąpi po upływie 3 lat od momentu jej wyprowadzki i to po pierwszej rozprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temmofor
teraz oczywiście się kłócimy i trochę jej pojechałem ale nic nie zrobiłem złego, nie kazałem jej się wyprowadzać, gdyby wina była po mojej stronie nie zakładałbym tematu, ona nie chce ze mną rozmawiać, a jak już się zgodzi to i tak się pokłócimy więc to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz być niezłym gnojkiem
ona nie postępuje jak kobieta która nie kocha, możesz tu mydlić oczy, ale v33 ma rację to nie te emocje nie ukrywamy się przed tymi których nie kochamy, których przestałyśmy kochać ona ucieka przed Tobą i niestety nie liczę na to, byś napisał nam dlaczego zakładasz temat i myślisz, że kobietki podobnie to jakieś tam zaczną opuwać Twoją żonę i judzić i radzić jak ją dopaść ano nie, bo już nie dużo mniej naiwniaczek chodzi po świecie i nie wszystkie kobiety uwierzą w łaszenie się byle faceta i odpowiedzą na to głaskaniem jego ego kobiety nie są święte, ale ukrywanie się przed mężem nie świadczy o tym, że to akurat Twoja żona nie jest śięta ona ucieka przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zapomniałeś
tu napisać, że w trakcie "małej" wymiany zdań wykrzyczałeś jej, że jest beznadziejną żoną i matką i że odbierzesz jej dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×