Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EMPATYCZNA22

Co robic

Polecane posty

Gość EMPATYCZNA22

Jestem prawie od 2 lat z rozwodnikiem,ktory ma 2ke doroslych dzieci 18;20 lat .miedzy nami jest 22 lata roznicy.. ukrywa mnie przed cala swoja rodzina-nikt o mnie nie wie :( juz nie usmiecham sie jak kiedys ciagle chodze smutna przygnebiona nic mnie nie cieszy ciagle placze- jak nie ja. czesto mnie oszukuje - ostatnio powiedzial ze jedzie do hiszpanii w sprawch biznesowych a tak naprawde pojechal nad morze z byla zona i dziecmi- dowiedzila sie przypadkiem - najpierw ze byl na wakacjach z dziecmi a potem ze z dziecmi i byla-chcialam umrzec. po tym incydencie POSTANOWILAM zerwac ale powiedzial kocham ozenie sie z toba. zmieklam -niepotrzebnie . on nadal nie potrafi mi odpowiedziec na pytanie kiedy pojdziemy do ołtarza, kiedy zamieszkamy razem , założymy rodzine, nadal na kazdym kroku oszukuje. jestem zupelnie sama na nikogo nie moge liczyc rodzice i tak maja zbyt wiele problemow. czesto jak siedze w tym swoim malym mieszkanku mam ochote popelnic samobójstwo... PROSZE O PORADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleczka ona
oj współczuje, wytrzepałabym go po mordzie za ten wyjazd nad morze z była, bo chyba nie trzeba być głópim, zeby sie domyslec co tam robili ehhh i za te klamsto ze jedzie do hiszpanii ehh... a z drugiej strony to nie masz go jak skontrolowac czy cos w tym stylu, tylko sie cos przypadkiem o nim dowiadujesz? np bylo poprosic o pokazanie biletu do hiszpanii, rezerwacjii hotelu, poprosic zeby zadzwonil do Ciebie z budki, zeby hiszpanki kierunkowy sie wysiwtlił... ehh nie wiem co jeszcze pisac, ale hamek troche, najbardziej mnie ta jego była zapieniła... bo chyba sa po rozwodzie wiec nie powinien z nia nigdzie jezdzic... powinnov ograniczac sie do sporadycznej rozmowy o dzieciach chociaz i takiej nie widze sensu sokoro dzieci dorosle wiec same z ojcem moga pogadac, a jej na oczy wiecej nie powinien chciec oglądac... i jak lepiej? nie sądze :( kiepskim pocieszaczem jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijajac wszelkie inne kwestie to czy jestes pewna, ze sie rozwiedli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten związek to pomyłka
Jesteś młoda i tak jak napisałaś chcesz stworzyc z nim rodzinę - ale on już ją ma (nawet jeśli mają rozwód to tak naprawdę tylko na papierku bo emocjonalnie nadal jest związany z rodziną). Twój partner od związku z Tobą oczekuje zupełnie czegoś innego niż Ty. On nie chce stworzyc z Tobą rodziny, domu, nie chce miec już dzieci bo to już ma w swoim życiu. Nie marnuj sobie życia i nie daj się wykorzystywac dłużej! On nie szanuje Twoich potrzeb założenia rodziny i nie zmieni tego. Od Waszego związku oczekuje innych doznań niż tych rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vefbefbsnrn
daj se z nim spokój, nie jest ciebie wart bo najwyraźniej nie o miłośc mu chodzi a o sex. wykorzystał cie. znajdz sobie innego o to latwo w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej empatyczna
ty tak naprawdę na serio traktujesz takiego o tyle starszego i zarodzinowanego faceta jako kandydata na wicie gniazda? zastanawiam się czym może się kierować ktoś taki jak ty, a może ty brzydka jesteś? - i to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPATYCZNA22
prosze wejdz na link do str i sam ocen czy jestem brzydka http://www.serducha.com/2008/08/06/sprawy/ tu w gre wchodzi milosz tylko milosc - moge miec kazdego jesli zechce. Najgorsze jes to ze ja kutfa swiata poza tym szalencem zdrajca i klamca nie iwdze - pograzam sie - zbyt wrazliwa by zniesc kolejny cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPATYCZNA22
wiem na 100 ze ma rozwod widzioalam papierek ostatnio coraz czesciej powarza ze kocha ysle ze nie robil by tego nie jest az takim draniem by podawal mi trucizne - wie ze mam mysli samobojcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algomo
Jesli cHcesz mieć dzieci i udane życie to zostaw tego człowieka.Po pierwsze nie jest uczciwy w stosunku do ciebie,po drugie zobaszysz tą róznicę wieku za 10-15 lat.Po trzecie na ogół faceci w tym wieku nie chcą więcej dzieci.Wiem co piszę sama mam faceta 18 lat starszego.Mimo,że był po rozwodzie,zamieszkaliśmy razem wspólnie wychowywaliśmy razem jego dziecko z pierwszego małżeństwa.mamy super sytuacje materialną mimo-to.........strasznie mi brakuje dziecka MOJEGO-NASZEGO.Jestem w tym wieku,ze jeszcze mogę zaryzykować i mieć je,ale jest problem.... z kim?????Teraz tak naprawdę jestem kobietą dojżałą pragnącą żyć,a mam u boku męszczyznę,który jest już prawie dziadkiem.Zastanów się czy tego chcesz w życiu.Lata upływają cholernie szybko.................Potem zostajesz sama,zdana tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×