Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córcia, a widzwnie

Polecane posty

Gość gość

Sąd przyznał mi co drugi weekend widzenie córci:-( , nie jestem alkoholikiem, czy nie bedzie mieć mi miała za zle, że tak mało uczestniczę w jej w przyszlosci? Do tej pory brałem ją 2 tygodnie w miesiącu. Podstępnie Hydra wywalczyła to, żeby mieć większe alimenty. Nie chodzi mi o kasę, a o to dziecko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość spotkań jest też ważna. A co do wyroku - trzeba było składać apelację, proponować spotkania w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałeś dziecko 2 tygodnie w miesiącu - czyli PRAKTYCZNIE opiekę naprzemienną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie problemu, jak się zapyta, to powiedz że jej matka nie pozwala na częstsze spotkania. Obrócisz to w nią (ale za jakies 12 lat) A i możesz się odwołać. Jeżeli było wszystko normalnie, to sąd ci przyzna w tygodniu też (bez większych problemów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie by jej pasowało abyś brał córkę na dwa tygodnie w miesiącu tylko alimenty plać bo tego suka Ci nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki taki sdd
Córka ma 6 lat. Jak to powiedział mój adwokat chce "dwie pieczenie na jednym ogniu" alimenty wysokie i dziecko nadal dwa tygodnie, bardzo ją kocham i wie, że będę ją brać. Byłem na badaniach ZOSS, nie zgadzajcie się na to! Starałem się, ale już wysiadam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam elastyczna pracę jak przyjeżdża do mnie córka a ma baseny, kino itp. Naprawdę jest szczesliwa, nawet jeżdżę z nią na zajęcia dodatkowe. Nie zostawiam ja po babcia tylko na maksa wykorzystujemy wspólny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×