Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoka1234

Czy dostane rozwod nagrania

Polecane posty

Gość Apoka1234

Witam, mam nagrania na dyktafon awantur i wyzwisk meza w moja strone, czy moge zlozyc pozew z wylacznej winy meza przy rozwodzie?nie bylo u nas nigdy policji, ani nie zalozylam jemu niebieskiej lini, mam tylko te nagrania pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienieską kartę zakłada się doświadczającym przemocy domowej, czyli rodzinie agresora, a nie odwrotnie. Same nagrania chyba nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka123
Maz wyzywal mnie od szmat od po....ch, uderzal reka w stol probowal mnie wyrzucic z domu wielokrotnie szarpiac przy tym mam to nagrane, mam kilka takich nagran. Ograniczal mi pieniadze, ja nie pracowalam opiekowalam sie dziecmi corka 5 lat syn 8, musialam sie wyprowadzic do rodzicow poniewaz boje sie o nas, ze znowu zacznie sie awanturowac. Maz nie pije nigdy mnie jesCze nie uderzyl, ale popychal wielokrotnie. Nie chce temu bydlakowi popuscic, zmarnowal mi 6 lat zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomozcie mi bo nie wiem co robic? Skladac pismo z orzekaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kłótni i awantur trzeba dwojga - przecież sam ze sobą sie nie awanturował. A opowiedz nam: czym ty go tak wqrwiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Zwykle robi mi awantury o pieniadze, sporo zarabia, a i tak wiecznie jemu bylo malo, ja nie pracuje i to go bolalo, ale zajmowalam sie dziecmi! Rozgraniczal mi pieniadze wiecznie bylam pod kontrola, podejrzewa mnie o romans, fakt wyjezdzam bardzo czesto, ale do swojej rodziny i nie widze w tym nic zlego, ostatnio byla awantura rzucal wszystkim wyzywal bo przyszedl z pracy a obiadu nie zrobilam, zarzuca mi brak wspolrzycia, ale ja z tym czlowiekiem nie chcialam, nie szanowal mnie. Na nagraniach sa awantury, gdzie on wpada w szal ja sie tam nie kloce on caly czas krzyczy wyzywa. Bardzo czesto dogryza mi opowiada o mojej matce, ktora zdradzila mojego tate, ze jestem taka sama nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednym słowem - ..uj z ciebie nie żona. I z twojego opisu jasno wynika że to ty jesteś winna rozpadu małżeństwa. Nie pracujesz, nie gotujesz, wozisz dope ..uj wie gdzie, współżyć nie chcesz.... i za co mąż ma cie szanować? Za to że leżysz i pachniesz (pewnie też nie pięknie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Nie osadzaj mnie w ten sposob, to, ze czasami nie ugotuje bo nie mam czasu jest powodem do wyzwisk? Zajmuje sie dziecmi praktycznie caly czas, mam wolne tylko wredy, gdy sa w szkole, przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet i dzieci mają z tobą przej..ane! Mogą tylko w szkole/przedszkolu odetchnąć od ciebie, a jak tylko wrócą to mamusia STALE sie nimi zajmuje. I to do tego stopnia że czasami nie ma nawet czasu im obiadu ugotować. Biedne te dzieci. Myśle że sąd szybko sie połapie jaki los zgotowałaś swojej rodzinie i nie tylko orzeknie twoją winę, ale orzeknie o pozostaniu dzieci z ojcem. Zresztą to raczej oczywiste - bo z czego ty zamierzasz je utrzymać, jak ty do pracy sie nie garniesz? Dobry adwokat poradzi sobie z tobą w try-miga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat życia ci zmarnował, a syn ma 8 lat? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie zwracaj uwagi na powyzsze wpisy desperatów. Pracując w domu masz takie same prawa jak mąż, tak do pieniędzy jak i do odpoczynku. Obiad nie jest obowiązkiem, bo to obowiązek służącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna mądra i porządna... inaczej. A jakie w/g ciebie są obowiązki żony "pracującej" w domu? Tylko nie pier..l że zajmowanie się dziećmi które chodzą do szkoły i do przedszkola!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to są obowiązki niani ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij na miesiąc sprzątaczkę, bonę do dzieci i prostytutkę na każdy wieczór, a zobaczysz, ile jest warta praca żony w domu. Ale po co to robić, kiedy można mieć żonę? darmową pomoc i nałożnicę na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że "praca" żony w domu polega na: - sprzątaniu - zajmowaniu się dziećmi, które chodzą do szkoły/przedszkola? - dawaniu dopy i przeliczaniu tego na pieniądze jak prostytutka? Fajna robota. Nie kurzy sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odniosę się przykładowo do jednego punktu - zajmowaniu się dziećmi, które chodzą do szkoły/przedszkola? Dzieciom w wieku szkolnym nie trzeba gotować, prać, prasować, pomagać w lekcjach? wychowują się same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile czasu w przeliczeniu na 1 (słownie: jeden) dzień te czynności zajmują? 1 (słownie: jedną) godzinę? Bo żeby zajmowały więcej czasu to trzeba być totalnie nie zorganizowaną niemotą i tumanem. Poza tym, jak autorka sama przyznała, ciągle gdzieś jeździ - więc kto te czynności wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiodłam się z wyłącznej winy męża - trwało to 5 LAT i kosztowało ok 6-7 tys. na adwokata. Na pewno chcesz orzekać o winie? Nagrania mogą być dowodem w sprawie ALE - sąd ich nie odsłucha ot, tak z twojej komórki czy dyktafonu. Sąd może wymagać, aby zatrudnić biegłego, który zrobi z niego dokument a to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nagrania będą dowodem. Ale na winę autorki. Że swoimi zachowaniami doprowadziła męża do granic wytrzymałości. Nie widzę tu żadnej winy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko-a maz dlugo juz zneca sie nad Toba psychicznie? nie szanuje Cie? jaki jeszcze jest w domu dla Ciebie?zajmuje sie dziecmi?sprzata czasem,co robi dla domu?Daje pieniadze?macie wspolne konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona znęca się nad nim psychicznie. A jakby nie dawał jej pieniędzy - to by z głodu zdechła 6 lat temu. Durne pytania zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólne konto? Wspólne konto może być wtedy kiedy obie strony je zasilają. A NA PEWNO nie wtedy kiedy mąż je zasila, a żona TYLKO opróżnia!! A już szczególnie w sytuacji kiedy żona wykorzystuje pieniądze męża nie tylko na potrzeby rodziny, ale w dużej mierze na wożenie swojej dopy ...uj wie gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Dziecmi sie zajmuje, od czasu do czasu zabierze je ze szkoly, i je wykapie, wiem, ze go kochaja, ale widza jego zachowania i czasami sa przestraszone. Pierwsze wyzwiska zaczely sie od jakiegos pol roku, juz raz ucieklam z domu na cztery dni nie mowiac jemu, gdzie jestem, akurat w ten dzien nie bylo zadnej awantury, ale myslalam, ze moze sie otrzasnie, jak wrocilam powiedzialam mu zeby zaczal mnie szanowac, ale on jeszcze bardzie sie rozwscieczyl za to, ze ucieklam z domu powiedzial, zenigdy nie bedzie tak jak wczesniej za tydzien kazal mi wyp...c do pracy, zwyzywal mnie i szarpal. Konto mamy wspolne czasami dawal mi karte , ale mnie rozliczal z tego co kupilam. Zaadoptowal mi dziecko stad jedno ma 8 lat. O czasu do czasu umyje naczynia na tym sie konczy jego pomoc w domu. Awantury, klotnie byly mniej wiecej 6 razy w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Widze duzo negatywnych opini, traktuje mnie jak smiecia, oddalilam sie od niego nikt nie zasluguje na wyzwiska i popychania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Wiem ze zle zrobilam uciekajac wtedy z domu ale potrzebowalam wsparcia! Opowiedzialam o tym mojej rodzinie! Namawiali mnie na rozwod pokazalam im filmiki i oni sami powiedzieli ze to psychopata kazali mi uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
On teraz blaga przeprasza mowi dla dobra dzieci proponuje terapie,ale ja nie chce juz z tym czlowiekiem! Nie po tym co mi zrobil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie pracy, chociaż na pół etatu na początek. Nie możesz wiecznie liczyć na męża, być zależna od jego humoru i widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką pracę wykonuje Twój mąż, że wraca do domu i musi się wyładować na Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Po tym jak odeszlam kazal oddac samochod, bo wszystko bylo na niego. ciezko bedzie mi cokolwiek znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×