Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba tata

czy można założyć sprawę o zaprzeczenie ojcostwa jeśli odbyła się już sprawa o

Polecane posty

Gość chyba tata

ojcostwo. 13 lat temu uznałem dziecko, ale tak naprawde nie miałem pewności czy to moje. Byłem młody, głupi więc się przyznałem, teraz chciałbym się wkońcu dowiedzieć czy to moje. Ale nie wiem jak. Może można założyć sprawę o zaprzeczenie ojcostwa, mogę zapłacić za badania. Tylko czy można założyć taka sprawę po tym jak już kiedyś się przyznałem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dLady
Chyba Tato - prawo polskie niestety jest okrutne, aby założyć sprawę o zaprzeczenie ojcostwa miałeś 6miesiący od momentu kiedy dowiedziałeś się, że dziecko przyszło na świat, teraz niestety będziesz musiał poczekać aż dziecko skończy 18lat, jedyną osobą która może wystąpić do sądu teraz jest prokurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest kiedy kochanka mojego jeszcze meza urodzila mu dziecko...nadal mieszka jednak z mezem ktory ja utrzymuje ...kto powinien zalozyc sprawe biologiczny ojciec o uznanie czy nazwijmy go jeleniem jej maz o zaprzxeczenie? bo z tym zaprzeczeniem bedzie raczej trudno bo on tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dLady
sprawę o zaprzeczenie ojcostwa zakłada albo mąż matki dziecka (mimo, ze nie jest ojcem, ale jego sprawa sie dotyczy) albo matka dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dLady
maiuczydełko - uznanie a zaprzeczenie to coś zupełnie innego, najpier trzeba aby jeden "ojciec" zrzekł się dziecka a matka udowodnila, ze dziecko nie moze byc jej meża...a dopiero pozniej Twój jeszcze maż je uzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvsdabf
dziecko urodzone w malzenstwie automatycznie jest meza matki, jwesli w ciagu 6 miesiecy nie bedzie sprawy o zaprzeczenie i ustal;enie prawdziwiego ojca, w papierach ojcem bedzie maz matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa Mikana
Polecam skontaktować się z kancelarią Legaleo, bo ja włąśnie wróciłam z wizyty u nich i wiele sie dowedzialam, prawnik tez obiecal zlozyc pozew. Przeszukalam internet w poszukiwaniu jakiegos rzetelnego prawnika od tych spraw i wszyscy polecaja Legaleo. Potwierdzam - wiedze maja ogromną i doświadczenie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×