Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamip

Czy nadal mnie kocha i czy wróci jeszcze do mnie

Polecane posty

Gość Kamip

Witam. Przepraszam za wszelkie błędy Postaram się powiedzieć wszytko bardzo krótko i zwięźle: Byliśmy razem 8 miesięcy a nie jesteśmy już że sobą od 4 m, zerwalismy wspólnie ale to ja wyszedłem z tą propozycją moja głupota. Przyszedłem z kwiatami 2 miesiące po rozstaniu chciałem żeby wróciła rozmawialiśmy normalnie. Zauważyłem ze bardzo ją skrzywdziłem bo po rozstaniu rozmawiałem z jej szkolna przyjaciółka(nie najlepsza) dowiedziała się o tym i mi to wtedy na spotkaniu powiedziala czy myślałem że sie o tym nie dowiem. Na snapie z tego co wiem daje od czasu do czasu smutne cytaty piosenki Widziałem się z nią tydzień temu rozmawialiśmy, śmialiśmy się tak jak za czasów kiedy byliśmy razem, potem wyjaśniłem jak to wyglądało z jej przyjaciółka ... widziałem że była w szoku bo jej nie powiedziała że ja się z nią widziałem kilka razy. Wiedziala tylko tyle że ja cały czas pisałem a ona nie chciała pisać że mną.... tak jej ta przyjaciółka powiedziała Musiała już wracać do domu i kiedy odwozilem ja do domu mogłem ja trzymac za nogę, wcześniej zabierała ja nie chciała żebym ja dotykal. Potem kiedy dojechalismy to położyłem głowę na jej nogach zlapałem ja za rękę, powiedziałem że chciałbym żeby się czas zatrzymał potem wstałem przytuliła się na pożegnanie i przyłożyła mi rękę do policzka i patrzyła na mnie tak smutno i widziałem że prawe oko zaczęło jej się szklic chciała płakać. wyszła z auta i poszła do domu. Zależy mi na niej bardzo, i jej chyba też mimo iż powiedziała że mnie nie kocha ,skoro mogłem ja trzymać za noge rękę położyć się na jej nogach a wcześniej nie mogłem to coś znaczy no i to że mnie złapała za policzek.Proszę pomóżcie mi jak to dziewczyny wygląda z waszego punktu widzenia, czy moja była chce zobaczyć czy będę się o nią starał bo jednak daje mi znaki że coś czuję do mnie a tego się nie zapomina tak z dnia na dzień mimo iż skrzywdziłem ja pisząc do jej przyjaciółki i proponujac jej czy by nie poszła jako os tow na wesele. Miała kilka krótkich związków przede mna ale sama powiedziała ze tylko do mnie sie tak zblizyla i się zawiodła. Mieliście coś podobnego kiedyś, co byście poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×