Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ona mnie zdradza?

Polecane posty

Gość gość

Zadzwonilem do zony z pracy podczas przerwy.Akurat mialem przerwe w innych godzinach niz zazwyczaj.Odebrala i probujac normalnie rozmawiać slyszalem jak sapala.Ten oddech jest mi dobrze znany.Albo sie bzykala albo podjela jakis wysilek fizyczny ze az tak sapala.Jednak zapytalem ja czy cwiczyla to powiedziala ze nie ze robila obiad.A wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że gotowała obiad. Właśnie sprawdzała czy marchew nie jest za miękka O:);):);):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie urlop w robocie a rano wstań normalnie jak byś jechał do pracy wyjedź i wróć za np. trzy godziny wtedy się przekonasz czy sapała wtedy z powodu zmęczenia czy bzykania. W razie jak by była sama to jej wciśnij jakiś kit że np. inspekcja wleciała na kontrole aby posprawdzać budynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wróciłeś wtedy do domu to był ten obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie był. Tylko marchew była niedogotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? No jak zapytalem ja przez telefon czy cwicza to jakby sie skapnela i zaczela to sapanie powstrzymywac.Dlaczego powiedziala ze robila obiad? Mogla powiedziec ze cwiczyla.Ale podejrzewam ze wpadla w panike bo zadzwonilem o innej porze niz zwykle.Przecierz mogla tez powiedziec ze robila ze dobrze.Chyba jednak cos jest na rzeczy.Z wczesniejszymi powrotami do domu juz probowalem ale niczego nie bylo.Musza miec to niezle obmyslane.Co mam pozakladac kamery w domu o ktorych nie bedzie wiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamontuj jej taką mał gilotynke do obcinania cygar - sam wiesz gdzie. Albo licznik do rowera, taki impulsowy. Tylko pamiętaj! - on będzie zliczał i w te i nazad. Więc nie łam sie że ty nie dajesz rady tyle za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie odp na najważniejsze pytanie czy obiad był zrobiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A marchew miękka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie podsłuch ze starego tel kom i wsadź go pod łóżko jak będziesz w robocie to zadzwoń parę razy i posłuchaj co się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko musisz nauczyć łóżko odbierać telefony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myślenie nie boli . Podłączasz słuchawki pod tel ustawiasz automatyczne odbieranie tylko musisz w kompie zrobić sobie cichy dzwonek można programem do nagrywania mikrofonu nagrywasz jako wyłączony mikrofon do mp3 wgrywasz do telefonu i ustawiacz jako dźwięk połaczenia z wyłączoną wibracją( profil wyciszony nie zadziała) .Potem jak dzwonisz na ten nr tel który jest w telefonie to sam odbiera połączenie i słyszysz co się dzieje .Tylko trzeba sobie jeszcze drugą karte sim zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.26 :) Bardzo ciekawe ;) nie pomyslalem o tym :( dzieki :) Z checia poslucham podobnych rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:26 ale bajer szkoda że cie nie znałam jak mąż mnie zdradzał. Sama bym tego nie zrobiła bo z techniką u mnie na bakier ale może dalbyś namiary na siebie wtedy. Teraz to już u mnie musztarda po obiedzie. Powinieneś zostać detektywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj . Dzięki dobre dzisiaj przetestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Telefony można na rożne rzeczy przerobić np alarm do dom , lokalizator pojazdu , sygnalizator temperatury ,zaniku napięcia w sieci . Teraz możesz nawet kamerę IP zamontować w domu i na smartfonie oglądać co się dzieje jak wyjedziesz ( kiedyś tak właśnie sąsiada wypatrzyłem że maliny mi kradł z ogródka jak w robocie byłem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz sprawdzić czy żona Cie zdradza to skorzystaj z pomocy detektywa, teraz to jest chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Ja korzystałem i ciesze się, że odważyłem się to sprawdzić i zakończyć. We Wrocławiu korzystałem z pomocy Detektyw Skrzypek. Bardzo miła, rzeczowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×