Odpowiedz na ten temat

czy są tu może byłe żony policjantów???

• gość79 2017.08.31 [15:23]
    Jest jakaś dziewczyna z Krakowa?
  • gość79 2017.08.31 [15:25]
    Życie z policjantem to jeden wielki koszmar.. Bije się z myślami co robić
  • gość 2017.08.31 [17:03]
    dzialac a nie myslec co robic,od tego nic się nie zmieni smutas.gif
  • gość 2017.08.31 [18:25]
    Do Pani z UOP i CBŚ .Moje małżeństwo rozpadło się przez Tą drugą , mąż pił od samego początku , usprawiedliwiał że geny i co tydzień imprezy z kolegami i koleżankami,gdybym pracowała w CBŚ lub ABW dawno bym Go załatwiła siedział by 11 lat temu. Jest Pani w lepszej pozycji nie widzi Pani tego.Ba nawet psychiatrą bo Oni w większości się leczą . Proszę nie pisać głupot do żon bitych znęcanych się nad nimi psychicznie , upokarzanych , tylko na forum dla policjantów ,ja myślę że w większości boją CBŚ.
  • gość 2017.08.31 [20:40]
    Do gość79. Ja jestem z Krakowa. Jasmine
  • gość 2017.08.31 [20:49]
    18'25,
    nie ja tylko on pracownik d.UOP i CBŚ.
    Nie licytujmy się (tez byłam bita,z obdukcjami,ze sprawa karną w sadzie),odeszłam kiedy wyłączylam głowę z lękiem.Gdy nabrałam wiedzy o psycholach,ich profilach.
    Itd.
  • gość 2017.08.31 [22:55]
    Przepraszam myślałam że to Pani pracuje w tej instytucji ,czy można wiedzieć czy sprawa o pobicie została umorzona. Pozdrawiam
  • gość 2017.09.01 [08:58]
    Tak,była umorzonasmutas.gif
    A inna sprytem i podstępem doprowadzona do mediacji i naturalnie podobnie j/w.
    A został ukarany (wyrok) za inną .Wtedy już się nie bałam więc poszło inaczej, czyli ze skutkiem .
  • gość79 2017.09.03 [10:30]
    Do Jasmine od gość 79 napisz annaalicja800@interia .pl
  • gość 2017.09.04 [06:37]
    Doprowadzić do tego by dostał wyrok nie jest trudno, ale wyleci z pracy i co wtedy z alimentami na dzieci? Błędne koło.Poza tym chronią sobie tyłki jak żadna grupa zawodowa. Sfora po prostu.
  • gość 2017.09.08 [19:35]
    12 września mam sprawę o rozwód, bardzo to przeżywam !!! Pomocy byłe żony policjantów
  • gość 2017.09.08 [20:38]
    Pałuj się kochana. Pałuj sie czym tylko możesz: pałą, kijem, ogórem, cukinią, koniem, kotem, psem... A po rozwodzie to już sobie jakoś znajdziesz kolejnych pałkowników do pałowania.
  • gość 2017.09.08 [21:10]
    Co tu robią PSY na tym forum ? i psychopaci !!! trzymaj się kochana ja wygrałam z Psem i Ty wygrasz
  • gość 2017.09.09 [19:53]
    Dasz rade, psy to tylko zaszczyt kundlu. Ja też wygrałam z psem. To erotomani i psychopaci.
  • gość 2017.09.09 [21:30]
    A w co wy gracie z tymi psami że wygrywacie?
    To jakaś gra w stylu: kto złapie suke i ją przeleci zanim dalej poleci?
    W dziwne gry gracie.
  • gość 2017.09.09 [21:38]
    To prawda, mój to kupował nakładki na penisa jak latał do kochanki [ Ewa] żeby jej zrobić dobrze , ciekawe cz jej mąż o ty wie ,zdzira nie wstydziła się rozmów prowadzić w obecności żony , oboje pracują w KWP. Jak myślicie czy nikt tego nie widzi?
  • gość 2017.09.09 [21:45]
    Sukami to oni jeżdżą na d**y , dupku żyłeś kiedyś z psem?
  • gość 2017.09.09 [21:55]
    Dziwne pytania zadajesz!
    Oni na tobie jeżdżą na d**y? Na oklep???
  • gość 2017.09.11 [16:47]
    Nie martw się, takie są zdziry on bez tych nakładek mógłby tylko ją posmyrać , zobacz jakie zboki pracują w policji ,mam pytanie czy ona też jest policjantką ciekawe czy wibratory też były w robocie?
  • gość 2017.09.13 [19:46]
    zalecal sie do mnie policjant.dawal mi kwiaty.ciekawe jakim by byl mezem.
  • gość 2017.09.14 [09:53]
    witam.Jestem po pierwszej sprawie,zostały mu przedstawione zdjęcia ze wspólnych spotkań jak się z kochanką trzymają za rączki, opis ze wspólnie spędzonych nocy , przez detektywa kawiarnie itp. I on chce rozwodu z mojej winy . Sam mi się przyznał do kochanki opowiadał szczegóły ich związku intymnego ,oboje pracują KWP, ona pracownik BHP.Będzie powołana za świadka i jej mąż.Wiecie ile razy plecy mu drapała on mi wmawiał że jak się mył to sobie podrapał.Mało tego chce ogołocić mnie ze wszystkiego jego ciotka jego kłamała jak z nut w sądzie.Zresztą ma syna policjanta który zadał się z najlepszą koleżanką żony , zostawił dwoje dzieci i ożenił się z koleżanką żony,jego brat też zostawił żonę oni to komentują nowymi dziewczynami ,a dziewczyny po 45 lat, smutne ich matki dają aprobatę dla tych dziewczyn .Pozdrawiam was serdecznie
  • gość 2017.09.14 [19:23]
    Zapamiętaj . Zło wróci do tej rodziny ,to patologia wiem to jest przykre, życzę Tobie wytrwałości .
  • gość 2017.09.18 [19:41]
    Ja myślałam , że w Sądzie nie można kłamać, widocznie policjanci i ich rodziny mają inne przywileje ?
  • gość 2017.09.18 [21:13]
    W sądzie jest sąd, a nie sprawiedliwość ! Sprytniejszy wygrywa, a oni wszyscy przeszkoleni , bo bywają w sądach co drugi dzień. Dokształcają się też między sobą, bo to w większości rozwodnicy. Kłamią jak z nut by nie być winnym, no i jeszcze alimenty jak najmniejsze żeby płacić na dzieci. Zero ambicji i honoru !!!
  • gość 2017.09.19 [00:39]
    Mam pytanie od pół roku czułam że coś jest nie tak, jesteśmy razem od 12 lat ,małżeństwem od 6 . Mamy cudownego synka 5 lat. mąż jest Policjantem od 2013 roku i od kąd pamiętam jeździ z nią w patrolu smutas.gif Byłam zazdrosna jak to kobieta , ale ok to praca . W końcu pojechaliśmy na wspólne wakacje było ok, spotykaliśmy się Ja z mężem i ona ze swoim i nasze dzieci . od początku roku coś było nie tak. Mąż się ode mnie odsunął i w sprawach małżeńskich jaki domowych wiecie o czym mowa . więc zaczełam pytać co się dzieje zrobił ze mnie warjatkę ponieważ . gdy kiedyś zostawił swoją pocztę znalazłam rezerwacje hotelowe na Buking com stwierdził że to reklamy . Nie dając wiary postanowiłam zadzwonić do tego hotelu i rezerwacja była na Jej nazwisko z jego kąta, potem prezent na jej urodziny za 150 zł kupił karte podarunkową w sklepie sinsey postanowiłam mu wybaczyć w sierpniu tego roku pojechaliśmy na wakacje było ok w miarę możliwości . Ale ciągle czukałam co jest mąż się ciągle wypierał że z nia nic . Jak poszedł się kąpać zajrzałam do jego telefonu i odkryłam prawdę, że jednak coś ich łączy. Pisała że go Kocha że jakmugł ze mną pojechać na urlop że jak myśli że ze mną rozmawia że mnie dotyka albo się ze mną kocha ty rzygać jej się chce itp. spakowałam się od razu i wróciliśmy do domu . Mimo wszystko że mąż wyprowadził się ode mnie i nadal jeździ z tą ,,pania,, nadal go kocham on daje ni nadzeje że wierzy że nasza historia się dobrze skończy ale ja już nie mam siły czekać a czekam od sierpnia smutas.gif a on dalej z nią pracuje smutas.gif wykańczam się psychicznie smutas.gif podjęłam kroki i poszłam do Komendanta w tej sprawie i obiecał mi że zajmie się tą sprawa i że na pewno jedno z nich zniknie ze swojej jednostki na jakiś czas . Jestem zmęczona tą sytuacją i to jest najgorsze w tym wszystkim że nie potrafię przestać go Kochać tak po prostu po 12 latach ,bo to nie Ja mam pocieszyciela tylko on ma ją praktycznie na co dzień smutas.gif czy ktoś miał podobną sytuację ?
  • gość 2017.09.19 [12:43]
    Ja proszę CIĘ zbieraj dowody , pisałam wyżej myślę że ona zrobi tak żeby Twoje małżeństwo się rozpadło,tak było u mnie ,też koleżanka z pracy . Pozdrawiam
  • gość 2017.09.19 [23:30]
    Do " gość " powiem tobie tak: zapomnij już o nim odetnij się od niego bo jeśli jesteś słaba psychicznie zwariujesz. Ja jestem 9 lat po rozwodzie i jedynym błędem jakim zrobiłam to to, że nie odcielam się od ex. Staram się być silna psychicznie ale to tylko dla córki bo to ona jest najważniejsza w moim życiu. Radzę tobie zakoncz to małżeństwo. A przełożony zobaczysz nic nie zrobi w tym temacie bo będzie uważał, że to jego sprawa.
  • Na smyczy 2017.09.20 [16:58]
    Jest naprawdę ciężko tym bardziej że ja kochałam go do końca i najgorsze jest to odcięcie się od niegosmutas.gif Wczoraj zapisałam synka na Judo więc dobry tatuś obiecał mu kupić kimono, syn zadowolony że dostanie prezent i dostał ale nie zgadniecie po kim to kimonosmutas.gif po synu kochanki. Ok upokarza mnie ale że syna to już przegięcie, mąż wypiera się że kimono kupił na OLX lecz zapomniał chyba że jeszcze mam wgląd na jego konto OLX i żadnego kupionego kimona tam nie ma taki z niego cwany pan policjant
  • gość 2017.09.27 [15:36]
    Życie z policjantem-to alkohol,zdrady,rąbanie na kasę,awantury,a jak Pan Bóg Policjant zostawi Cię to wtedy zobaczysz klasę o kasę .Dno bez honoru!!!
  • gość 2017.09.27 [18:22]
    Odejdź od niego bo Cię zniszczy. Uderza w dziecko bo wie, że to najbardziej Cię boli. Oni tak robią. To czubki bez ambicji i honoru ! Mój, jak toczyły się sprawy rozwodowe, zabierał dzieci ,,od urzędu". Teraz udaje, że ich nie widzi jak spotkają się na ulicy. To psychopaci.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...