Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy spowiadacie sie z seksu

Polecane posty

Gość gość

Bo ja nie. To prywatna sprawa i ksiedza nie powinno to obchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co chodzisz do spowiedzi, przecież reszta grzechów to też Twoja sprawa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ty się spowiadasz księdzu? Aha - nie wiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie za to zawsze ciekawiła w tej kwestii inna sprawa. Otóż warunkiem spowiedzi jest szczery żal za grzechy więc czy jeśli już ktoś chce wyznać księdzu np że uprawiał seks przedmałżeński to czy szczerze żałuje swoich orgazmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiści że nie ;) Jak ktoś zaczął sie pieprzyć, to sie wyspowiada i pójdzie sie dalej pieprzyć. I będzie jeszcze pieprzyć jak to kocha najświętszą panienkę (zawsze dziewicę) i papieża polaka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej grzeszyc i zolowac, niz zalowac ze sie nie grzeszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A grzeszyć i nie żałować też dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to w ogole się nie spowiadam bo nie widzę sensu zwierzania sie obcemu facetowi z moich grzechow ( glupi wymysl ludzi), i pozostawiania mu decyzji czy mnie rozgrzeszy. Wierzę wBoga, ale uważam, ze najważniejsze jest to co sie ma w sercu, a nie mowienie obcej osobie grzechow. Ale jeśli już ktoś się w ogole spowiada to uważam, ze powinien i z tego bo skoro wierzy w sens spowiedzi, to powinien sie dostosować do jej zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo jaki ma sens spowiadanie się ze wszystkiego, ale nie z seksu? Wg religii katolickiej seks przedmalzenski jest grzechem, wiec i z tego powinno sie spowiadac. Ja jestem wierzaca, ale nie katoliczka jak pisalam nie uwazam spowiedzi za sensowną, wiec wcale sie nie spowiadam, ale nie rozumiem tych osob, ktore sie spowiadaja, ale zatajaja jakiś grzech, przeciez to nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej religii jest logika? A już katolicyzm to totalna porażka: - księża głoszą pokój i miłość, a święcą karabiny i czołgi - żyją w celibacie, a rochają dzieci i mężatki (że o panienkach nie wspomnę) Jaka wiara tacy wierni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie największy sens ma np. buddyzm, on zaklada miedzy innymi że człowiek może robic wszystko dla wlasnego szczescia pod warunkiem, ze nikogo przy tym nie krzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spowiedz przez internet juz mozliwana stronie: ojciec.dyrektor.pl lub e-mailem: grzechy@radiomaryja.pl Koszt 25,- lub 20,- zl. Zycze udanego rozgrzeszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spowiedz przez internet to w ogole smiech na sali :D A w ogole spowiedz to tylko glupi wymysl ludzkosci, co niby to da ze powien swoje grzechy jakiemus obcemu facetowi, ktory ma mi prawic moraly i mowic co jest dobre, a co nie? Wg mnie np. seks przedmalzenski nie musi byc zly. Uwazam, ze jesli istnieje Bog to będzie raczej patrzyl na to jakim ogolnie bylo sie czlowiekiem czy dobrym czy zlym, a jakieś bezsensowne msze czy klepanie paciezy wcale o tym nie swiadcza. Adolf Hitler tez chodzil do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. wazniejsze jest wg mnie na ile robimy cos bezinetersownie dla innych ludzi. czy jestesmy w stanie komus bezinteresownie pomoc, jacy jestesmy dla zwierzat itd. A te pobozne staruszki co chodza co niedziele do kosciola wcale nie robia tego bezinteresownie bo przewaznie to albo zeby pokazac jednej czy drugiej sasiadce, ze chodzą, albo dlatego, ze faktycznie w to wierza i boja sie isc do piekła. Ale za to wiekszosc z nich nie pomogla by drugiej osobie np. glodnej czy chorej. Za to na ofiarę już tak bo wtedy ksiadz pochwali i może pojdzie do nieba po smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo obchodzi co jest ważniejsze wg ciebie? Kościoła na pewno nie! Albo sie słuchasz i robisz co kościół każe, albo nie zawracaj księdzu dopy. Tak by chyba było uczciwie. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie wyspowiadalem przez internet, dostalem rozgrzeszenie. Grzechy odpuszcza sam Bog a nie ksiadz. Ksiadz jest tylko posrednikem, tak samo jak internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×