Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruba

Dlaczego kobiety zniszcza swoje dzieci by dowalic bylemu ?

Polecane posty

Gość ruba

Jak w temacie. Dlaczego kobiety . Dlaczego kobiety, matki ?? ??? dowala swoim dzieciom zeby zemscic sie na ich ojcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, 90% kobiet dzieci traktuja jak autko na sterowanie ile razy ja uslyszalem, od jeszcze mojej zony, ze to moje dzieci, to ja je rodzilam! To ty masz placic!Tak jakby powiedziec to moja zabawka, niby sa dorosle, a mozgi maja poziomem dziewczynki z przedszkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kiego grzyba zakladac kolejny temat ,jeśli na ten temat na rozwodnikach są takie aktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężczyźni niszczą swoje dzieci by dowalić byłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę aby facet tak robił. To eks kobiety zawsze minipuluja dzięki, krzywdzą je emocjonalnie. Niszczą poczucie bezpieczeństwa skazują je na kary i niechęć aby poczuć się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, mnie matka uczyła ze dobro dziecka to rzecz naważniejsza, a facet to rzecz nabyta-jest to dobrze, nie ma to też można z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam facetów, którzy podczas wizyt nastawiaja dzieci przeciwko matceprzekupuja kasą i prezentami zeby dzieci były po ich stronie,zalezy od charakteru człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez "polityke" taty dzieci i jego next wylądowaliśmy na terapii,bo dzieci nie umialy odnależć sie w sytuacji pełnej rodziny a potem nagle matka be,ohydna,mowiac najkrócej i najdelikatniej zohydzania mnie jako matki,kobiety,żony. Rownoczesnie nigdy nie starał sie o dobry z nimi kontakt czy bodaj np.naprzemienną opiekę. Też kombinacje w sadzie o rzekomym bezrobociu,niewydolności finansowej gdy firma dobrze prosperowała i takie tam (alimenty ? 2x 300 zlotych) . Nigdy tez nie obchodzily go egzystencjalne/psychiczne/emocjonalne potrzeby,klopoty dzieci. Efekt ? - przestały sie z nim spotykać,mówia "ojciec" nie "tata" i wiedza jaką negatywną rolę odgrywa next,ktora za jegozgodą wlazła w małżeństwo z efektem pozniejszego rozwodu i tego co wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni gościu napisz po polsku bo nie wiadomo o co chodzi dokładnie. Tylko tyle że eks beee i next beee Ty cacy i pokrzywdzone dzieci. PRAWDĘ NAPISZ bo ja tego nie kupuje jak i więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprzyklad duzo poswiecam dzieciom czasu i oprocz placonych alimentow, zapewniam im rozrywki, baseny itd. Czy ja je chce przekupic? Nie mysle w tych kategoriach. Chcialem miec ich naprzemiennie, ale niestety ona twierdzi, ze dzieci musza miec jeden dom. Cczy ich buntuje?, czy ona buntuje dzieci przeciwko mnie? Czasmami mam takie wrazenie!jak beda madre to same beda wiedziec, ze jezeli ta "wiedzma" cos mowi na moj temat to powinny same ocenic sytuacje. Jezeli beda miec jakies ALE do mnie no to trudno, poczekam az zmadrzeja,poki co odpukac jest dobrze, sa male, nie wiem jak bedzie pozniej, wielka niewiadoma. U mnie bylo tak, ze to ona opiscila dom, powinna za to beknac. Trzeba sie pogodzic z sytuacja, ze dzieci beda sie oddalac ode mnie?trudno, chociaz w te dni co ich mam chce byc najukochanszym ojcem i tego sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'10,klopot ze zrozumieniem ? prosty przekaz,nie musisz go kupować,bo nie jest na sprzedaż.Piszesz 1 a mówisz za ileś tam innych ? masz dzis jakieś rozdwojenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te nieszczęścia spowodowane zostały upodmiotowieniem kobiet. Do początków XX wieku kobiet znały dwoje miejsce w szyku. Moda na "g->(r)ównouprawnienie" uwolniła cycki, pochwy i zamontowała sprężyny w damskich majtkach. O ile przez wieki kobiety zajmowały się tym na czym się znały i do czego się nadają, to dzisiaj biorą się sprawy o których nie mają zielonego pojęcia i do których się zwyczajnie nie nadają. I z tego, i tylko z tego, panuje taki rozpi/ździel na całym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 nie dosyć że nie umiem dobrze napisać o co chodzi to jeszcze musi wyzywać by podnieść sobie morale. Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tee,wróż Maciej hihi,pokaż gdzie cię ktoś wyzywa ? na anonimowym kafe podnosic sobie morale,fiu fiu. Że zacytuję pewnego polityka :"chyba blekot komus tu zaszkodził",przekaz jest mega prosty,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko te glupie :( dlatego nie zen sie z glupia kobieta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wspólnego zen z glupia kobieta? Glupizen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Twój bełkot szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×