Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nowe żony rozwodników są tak głupie i zazdroszczą eks żonom

Polecane posty

Gość gość

swoich mężów szczęśliwego życia rodzinnego z prawdziwym, zaradnym mężczyzną? Znieść nie mogą, że związały się z głupolem, którego pozbyła się ze swojego życia inna kobieta, czy dotarło do takiej, że sama z siebie zrobiła frajerkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa żonka mojego eksa wlazła w patologią i teraz wychyla jedną puszkę piwa za drugą, żeby jakoś wegetować. :D Alkoholem zabija smutki kretynka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego była żona interesuje się byłym mężem i ma wielkiego ból d**y o pijaństwo obecnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból dopy to ma nowa żonka eksa, dlatego tak żłopie to piwsko i o wszystkie swoje niepowodzenia obwinia byłą żonę swojego niedołężnego mężulka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Już zaraz interesuje się byłym mężem. :D Wy neksiary szmaciary macie spaczoną psychikę i ze strachu sracie w gacie, zeby ten wasz rozwodnik nie spotkał się tylko z byłą żoną, a przecież eks żona i eks mąż to ludzie, którzy się znają, żyli ze sobą jakiś czas, tylko im nie wyszło i postanowili się rozejść i na życzenie stukniętej nowej żonki nie będą robić z siebie idiotów i udawać, ze nigdy wcześniej się nie spotkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My? Coś ci się pod garem gotuje za bardzo. Mój jedynie z odzysku będzie. Recykling taki. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod garem to się tobie gotuje, że ten z odzysku nie chce dla ciebie dostać amnezji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostanie w swoim czasie. Dobra zmiatam stąd bo kto z kim przystaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak go zmusisz nieszczęśliwa pseudo kobieto bez godności i honoru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jak? awanturę mu zrobi na pół osiedla aż chłopu się mózg zlasuje od jej wrzasku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci powiesił kobiecino że będę kogokolwiek do czegokolwiek zmuszać? Nie nadinterpretuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo była żona to tępa schizofreniczka której brakuje wielkiego bolca eX meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój eks jak się spotkał z naszym dorosłym już dzieckiem, to opowiadał, że już nie wyrabia z tą wariatką nową żonką. O wszystko awantury mu robi, nawet o to, że na ulicy powiedział dzień dobry byłej teściowej u której kiedyś mieszkał przez jakiś czas. Jak przypadkowo spotkał w sklepie wspólnych znajomych z jego eks żoną i ci zwyczajnie się zapytali w rozmowie, co tam słychać u Xxxx - jego byłej żony, to nowa żonka w taki szał wpadła w tym sklepie, że aż ochrona ją wyprowadziła na zewnątrz. Wstydu takiego mu narobiła, że facet przez rok nie pokazał się w tym sklepie, a teraz chodzi tam sam, bez żonki furiatki. Ogólnie żali się chłopina komu tylko może, że żałuje, że się ożenił z wariatką i na poważnie myśli o rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo była żona to tępa schizofreniczka której brakuje wielkiego bolca eX meza xx Marzy ci się wielki bolec tępa schizofreniczko neksiaro? Trzeba było się nie wiązać z kaleką, co ma korniszonka. Teraz dłuuugo trzymaj w ręku ogórka, którego obierasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Spójrz w lustro desperatko to zobaczysz kobiecinę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kumpel z roboty to się wstydził na ślub znajomych zaprosić gdy się żenił powtórnie. Nie wiem po co on to zrobił ale jak chcieliśmy żeby pokazał zdjęcia ślubne to przyniósł zdjęcia córki z psem i te ślubne ale z pierwszego małżeństwa. Jak go spotkałem na ulicy z nową żoną i przyszło mu przedstawić mi ją to chłopina ze wstydu nie wiedział gdzie ma głowę wsadzić a minę miał taką jakby gowno zjadł. Natychmiast przestałem się jemu dziwić gdy tylko spojrzałem na twarz jego nowej żony a ona się uśmiechnęła. Nie dość że morda paskudna to jeszcze krzywe czarne zębiska miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne te nowe żonki są hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś ty myślał człowieku że ładna i atrakcyjna kobieta zwiąże się z rozwodnikiem alimenciarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko najgorsze qrwy się wiążą z rozwodnikami. znajomy rozwodnik przyprowadził raz taką narzeczoną na sylwestra. jak sobie dziffka pochlała to obciągać chciała po kątach wszystkim facetom gdy rozwodnik zasnął pod stołem nawalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w bloku mieszka rozwodnik, który ożenił się powtórnie. Znamy się, bo to mój sąsiad. Odkąd pamiętam odwiedza go córka z pierwszego małżeństwa. Kiedyś jak była młodsza przywoził ją do siebie, a odkąd jest dorosła przyjeżdża sama do ojca. Wszystko było fajnie dopóki sąsiad się nie ożenił. Za każdym razem, gdy jego córka przyjechała, to cały blok słyszał przez dobry tydzień wrzask i bluźnierstwa jego żony. Co za wulgarne, okropne babsko. Nie dość, że dopsko wtryniła do jego mieszkania, to jeszcze piekło mu z życia robiła. Sąsiad z rozpaczy się rozpił, a alkohol szybko zrobił z niego kalekę. Do tego doszła jeszcze nerwówka i o mały włos nie zszedł na zawał. Tak mu wyszło bokiem drugie małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:20 Kobiecine to zobaczę za jakieś 50 lat o ile dozyje. Póki co widzę zgrabna laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrego kobiety nie będą nigdy rozwodkami :) ale suchar fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre kobiety to się wiążą na stałe z mądrymi mężczyznami, a tymczasowych głupoli oddają sfrustrowanym kretynkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mądry facet nigdy nie weźmie sobie przechodzonej rozwodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko brzydką starą pannę alkoholiczkę, którą każdy przeleciał za remizą, gdy pijana była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój brat opowiada wszystkim jak cię nawaloną, całą obspermioną, obrzyganą i bez gaci do domu tachali nad ranem po wiejskiej zabawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnik też musi tak robić, czy już nie dajesz każdemu jak leci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat nawet się nie zdążył urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne to może to któryś z twoich roochaczy zza remizy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×