Odpowiedz na ten temat

Do kobiet po rozstaniu. Internetowe, anonimowe badanie psychologiczne

 • Ametyst26 2017.11.17 [20:13]
  Drogie Panie,
  Wiele z was ma za sobą rozstanie z mężczyzną, z którym były Panie w związku romantycznym. Znane są Paniom emocje i przeżycia związane z taką sytuacją.
  Zdobyta wiedza i doświadczenie mogą pomóc Paniom w budowaniu szczęśliwego życia. Mogą również być cenne dla innych kobiet, które doświadczają lub będą doświadczać rozstania.
  Zapraszamy Panie do udziału w internetowym i całkowicie anonimowym badaniu psychologicznym. Jego celem jest pogłębienie wiedzy o sytuacji kobiet po rozstaniu, co pozwoli na okazywanie im w przyszłości skuteczniejszego wsparcia.
  Do uczestnictwa w badaniu zapraszamy Panie, które doświadczyły rozstania w związku damsko-męskim niebędącym związkiem małżeńskim, w ciągu ostatnich 3 lat.
  Jeśli jest Pani zainteresowana, prosimy odwiedzić stronę badania: https://badanierozstanie.webankieta.pl/
  Będę wdzięczna za kierowanie uwag odnośnie badania bezpośrednio do mnie w wiadomości prywatnej (na e-mail: badanierozstanie@gm ail.com). To ważne, aby inne uczestniczki same mogły wyrobić sobie zdanie o nim.
  Już teraz bardzo dziękuję za okazaną pomoc.
 • gość 2017.11.18 [23:44]
  Ta ankieta to oszustwo .Pytania ogłupiające tendencyjne ,żeby pokazać jaki to facet zły a kobieta świętą jest jak Ewa w Raju.
 • Ametyst26 2017.11.20 [20:26]
  Każdy ma wiadomo prawo do własnej opinii.
  Jako autorka ankiety badawczej ręczę, że nie tak się sprawy mają. Celem ankiety jest poznanie sytuacji kobiet po rozstaniu, a nie zabawa w dowodzenie jakiś absurdów w stylu kto (kobieta czy mężczyzna) miałby być rzekomo lepszy.
  Pozostawiam innym Paniom, jeśli będą miały ochotę, samodzielne przyjrzenie się pytaniom ankiety i wyrobienie sobie o niej własnego zdania. Wszystkim, które będą chciały pomóc w badaniach bardzo dziękuję usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...