Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwa rozwody

dwa rozwody

Polecane posty

Gość dwa rozwody

od prawie 2 latjestem z facetem po dwóch rozwodach, wiem że obydwa były z jego powodu,z powodu zazdrosci. Ja przerabiam to samo, facet jest zaborczy,chorobliwie zazdrosny,kontroluje dosłownie wszystko a ostatnio mnie uderzył.zastanawiałam się się czy taki facet może się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE Nie Nie Nie
i nie licz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEA7A
gonić w cholere takiego !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie możliwe
Nie, ktoś taki nie zmieni się nigdy. Jeśli dwa nieudane małżeństwa nie nauczyły go niczego... jeśli Cię UDERZYŁ... to nad czym Ty się zastanawiasz? Chyba, ze lubisz być bita i szykanowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź se w googlach
jakżeż śmieszne i żałosne są kobiety które wierzą w takich facetów :O dwa rozwody + jego zachowanie NAPRAWDĘ nie dają ci nic do myślenia???? podziwiam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślepa jesteś, czy zaślepiona? Myślisz, że jak będzie z Tobą, taką wspaniałą i wyrozumiałą to się odmieni? Nie licz na to! Uciekaj od niego jak najszybciej, im szybciej i im bardziej zdecydowanie to zrobisz, to tym mniej będzie boleć, bo pewnie jesteś nim zakochana, ale musisz myśleć o sobie i o siebie dbać, siebie ratować, a im dłużej z nim będziesz tym będzie Ci trudniej zrobić cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa rozwody
napisał przepraszam kochanie, jestes zła? wiem że nie będziemy już razem, a ja......usycham,zaciskam zęby żeby wytrzymać w postanowieniu,to takie trudne.Kto kocha i sam decyduje się na odejście, chyba tylko desperat.Myslę że robie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej teraz zaciskać zęby żeby wytrzymać w postanowieniu, niż potem zaciskać zęby żeby wytrzymać w w związku z takim facetem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×