Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość samurajski miecz

tzn. jak wysokie płacicie alimenty na swoje dzieci,ja na dwójke płace 1000zł,czy wg. Was to mało,czy dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajski miecz
ale 600 zł. na jedno,czy na dwoje dzieci?i przy jakich zarobkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy ...
jaki kto ma dochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
mój Ex ma zasądzone wyrokiem sprzed 5 lat 300 zł.... których nigdy ani ja ani dziecko nie widziałysmy Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostaję od ojca 400zl ale teraz zakladam sprawe o 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup
500 na jedno to takie minimum optymalne przy średnich zarobkach. mniej to tylko jak się mało zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego pytasz
boisz sie,ze zaduzo dajesz na dzieci?nie mysl,ze za ta kase twoja ex szaleje na solarium i po drogich butikach:((bo 500 zl na 1 dziecko jeszcze jak chodzi do szkoly to na styk-ty zapewnaisz im podstawowe srodki do zycia,mamtka utrzymuje mieszkanie itpto chyba fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na eks
? jeszcze czego! a niby z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zonaa
mnie sie tez naleza alimenty po 15 latach malzenstwa , a mam na dwojke dzieci 150 zl,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnaq
mój mąż ma zasądzone 1 600 zł na 2 dzieci a płaci jej 2 tyś, ex chciała 5 tyś (!) mimo że pracuje i zarabia na rękę ok 2,5 tyś.No cóż pazerność...ale dzięki temu ex chodzi uśmiechnięta i nie narzeka że kasy na dzieci nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200 na dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarnaq - ile chciała? A twój mąż ma taki dorobek? No bo musiałby zarabiać chyba z 7 tyś co najmniej, żeby walnęła taką sumę. Pazerność to mało powiedziane. Jeśli chciała 5 tysięcy na dójkę dzieci to musiałaby udowodnić, że miesięcznie wydaje 10 tysięcy na dzieci. Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnaq
Wando1 to fakt, zarabia nawet więcej ale do wszystkiego doszedł sam i tylko dzięki swojej wiedzy. Ja nie narzekam, bo jak widzę ile większość kobiet dostaje kasy to jest mi przykro, że jest aż tak duża dysproporcja. Przyznam się że gdyby nie było go stać na utrzymywanie 2 rodzin nie związałabym się z facetem z dzieciakami (mimo że je kocham i cieszę się że są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, teraz ja stanełam przed podobnym problemem, rozmchodzę sie z męzęm, narazie nie ma jeszcze rozwodu, wypraowadził się. Nie wiem ile powinnam chceć alimentów, sama opiekunka do dziecka kosztuje nas miesiecznie 1000 zł.Rachunki miesieczne to 960 zł. Mamy dużą dyspoporcje finansową ja zarabiam 2600 on 6500. Dał mi na sama opiekunkę. Czy to fair? Ciekawa jestem Waszej opini. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezona
moj ex maz ma placic na dziecko 350 pln - nie daje mimo ze ma kase ... zeby dostac pieniązki na dzieci trzeba wykazac ile kosztuje ich utrzymanie od nani/przedszkola, poprzez jedzenie az do rozrywek np weekendowe wyjazdy, ... placa rodzice po polowie... mi na kasie nie zalezalo ... alimentow na oczy nie widzialam ... weryfikacja to juz inna sprawa......... komornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusy
ja 7oo przy dwojga. Zar. 1900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka18
a jak myslicie ile moge dostac alimentow na malutkie dziecko,jesli ja nadal sie ucze i nie mam zadnych dochodow, a moi rodzice sa taakze w ciezkiej sytuacji materialnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka18
ex zarabia 2,5 tys, nie ma zadnych zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka90
Mąż zarabia 3000 brutto, do tego ma 1100 premii, niedawno został kierownikiem więc i pensja może się zmienić. Ja chciałam 600 zł. On proponuje 300 zł. Są jakieś reguły? Za przedszkole zapłacę prawie 300 zł.....Wydatki na dziecko liczę skrupulatnie, miesięcznie wychodzi ok 800 zł bez opiekunki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojne mozesz domagac sie
600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka90
Podpowiedzcie proszę, wydatki na dziecko pogrupowac jakoś czy zrobić cała listę jak leci wg paragonów? Chodzi mi o to czy zrobić Wydatki na książki: kwota, wydatki na jedzenie: kwota. Czy każda pozycję zakupiona wypisać i podpiąć paragony? Plus dopisać wydatek który będę ponosić np na angielski czy rytmikę w przedszkolu? Bedą też wyjazdy na basen...ale będą dopiero? To też uwzględniać? Ma ktos może taka rozpiske dla sądu? Jak ona wyglada? Byłabym wdzieczna o przeslanie na mail.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka90
mój adres lipka90@interia.eu Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję, za pomoc i podpowiedź. Mam juz wzór rozpiski iwszystkie rachunki, paragony. Wiem teraz jak spojrzeć na sprawę. Mam też adwokata. Chciałam aby obyło sie bez niego ale skoro przyszły eks wziął wzięłam i ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×