Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deq24212qeq

jak ją odzyskać?

Polecane posty

Gość deq24212qeq

Witam! pewnie uznacie mnie za kolejnego szczeniaka który rozpacza po miłostce..może i tak jest..Mam 17 lat moja była dziewczyna 16,wczoraj rozstaliśmy się przez glupotę którą popełniłem..nieistotna sprawa dla większości dziewczyn,dla niej tak ; / miesiąc temu rozstaliśmy się na parę dni ni do kumpla na fb w żaratch napisałem,ze musze znaleźc inną sobie..ona miała hasło do mojego fb i to przeczytała..byliśmy razem przez ponad pół roku..dzień wcześniej w żartach bo żarach pisalismy o naszej wspólnejj przyszlości..a na następny dzień powiedziała mi ,ze mnie już nie kocha..Jestem cierpliwy i jestem gotów na nią zaczekać...czy mogę ją jescze kiedyś odzyskać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la la
po co tak piszesz skoro ja kochasz. Staraj sie o nia zabiegaj. Ale ja bym nie wybaczyla. A skoro nie kocha to wiele nie zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deq24212qeq
dzień wcześniej pisała,ze mnie kocha..przeszło ja tak z dnia na dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 166 cm
dlaczego gowniarzu uwazasz ze dla innej nie mialo by to znaczenia, rzucila cie i dobrze, i poszukaj sobie innej w takim razie.. a co bys sobie pomyslal jakbys ty takie cos przeczytal, i tez bys pomyslal ze w zartach tak do kolezanki pisze? a potem mialaby sdie zastanawiac kiedy ja rzucisz i znajdziesz inna,. dorosnij dzieciaku to nie bedziesz mial takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżyłem z kobietą 11 lat z tego 3 w małżeństwie Az w koncu spakowała się i odeszła... o pozostawionych facetach nikt nie mówi.........ja nie poddałem się. I ją odzyskałem. Zrobiłem to dzięki rytuałowi miłosnemu ze strony którą znalazłem w Internecie http://urokmilosny24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w odzyskaniu faceta pomógł Mahasiah z http://magia-anielska.pl , raczej nie ogłasza się on po forach aby zazdrośnicy nie zepsuli mu opinii. Chcę go jednak pochwalić żebyście wiedzieli, że są jeszcze tacy co umieją wykonać prawdziwy rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×