Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przeżyć rozwód

Polecane posty

Gość gość

niebawem mam pierwszą rozprawę, jak to przeżyć żeby się nie rozkleić, żeby nie pokazać że boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pies czy wydra? Ty gonisz czy ciebie gonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma recepty dla kazdego . Ja zafundowalam sobie wczesniej domowe spa .a poniewaz lubie jesc (i moge bo szczupla jestem) godzine przed rozwodem pozwolilam sobie na wypad do restauracjii .No kurcze zamowilam sobie najbardziej ulubione dania .Endrofiny poszly w gore i na sprawie rozwodowej zjawilam sie rozluzniona i zadowolona . Ale to moj sposob na sprawe rozwodowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zamiar łyknąć tabletkę uspakajającą, do knajpy przed nie pójdę (bo będę w pracy, nie chce sama siedzieć przed), chce wjść z tego z honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze mam stracha stanie przed sędzia i opowiadania o swoich prywatnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy honor ? Ze sie nie rozkleisz ? To jest honor ? Mylycie definicje .Zwyczajnie chcesz mu pokazac ,ze wcale cie nie boli rozwod . No to kombinuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy - wydra która goni. Goni i dostała sraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha i roznimy sie tym ze ja nic nikomu nie chcialam pokazac .Ja chcialam sie dobrze czuc dla siebie .To nie zarzut .Kazdy ma swoje priroytety .Nie lepsze ,ani nie gorsze .Inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro boli to dlaczego się rozwodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że on chce ???.Lo matko co za glupie pytanie jakby mozna bylo powiedziec nie dam rozwodu :):0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim trzeba nastawic sie psychicznie, jakos to bedzie. to pierwsza rozprawa? licz sie z tym ze moze sie nie skonczyc na jednej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twój psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on nie chce ze mną być , ile można trzymać kogoś u swojego boku. Jak się mówi jeśli kochasz puść wolno- nie można zmusić kogoś do bycia z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to pierwsza rozprawa, oczywiście liczę się z tym że może się nie skończyć na pierwszej rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Byk
Aby rozprawa rozwodowa przebiegłą szybko i sprawnie, musimy znaleźć odpowiednio dobrego adwokata, który wszystko załatwi i będzie godnie reprezentował nasze imię. Ostatnio słyszałam o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, która znajduje się w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×