Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zawalczyć o mężczyznę po rozstaniu.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jak zawalczyć o mężczyznę po rozstaniu? Chciałabym zawalczyć o ten związek ponieważ bardzo mi na nim zależy i go kocham mamy razem śliczną córeczkę. On zadecydował o rostaniu tak z dnia na dzień powiedział źe coś w nim pękło i już dalej tak nie może... jak w każdym związku były kłótnie,byliśmy ze soba 7 lat. Chciałabym o to zawalczyć ale nie wiem jak... bardzo mi na nim zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ty wiesz dlaczego odszedł. Wiesz czego nie mógł dłużej znieść. Mówił ci o tym wielokrotnie. Wymień nam tutaj twoje zachowania, których dłużej nie mógł znieść: 1... 2... Słuchamy... znaczy czytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej o to że robiłam kłótnie czasem o byle co... ja wiem że wina leży po mojej stronie dlatego teraz to ja chciałabym to odbudować starać się o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wierzysz w to że jak on wróci, to już nigdy nie zrobisz mu kłótni. CZY SAMA W TO WIERZYSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz tylko jeden problem - przekonać go żeby i on uwierzył. A z tym może być problem, skoro prosił cie o to tysiące razy. Bez rezultatu. Ale próbuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak? Jak każda moja próba porozmawiania z nim o tym jest ciężka bo zamykam się w sobie i nic nie mówię bo boję się że będzie jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha - katowałaś chłopa latami, a teraz zamknęłaś się w sobie. Biedactwo. Skrzywdzona biedna, bezbronna kobietka.... Chyba jest robota dla psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie latami. Bo powiedział że wszystko się zaczeło psuć jak urodziła się córka czyli rok temu. Po drugie boję się źe jak zaczne nalegać z tym przepraszaniem to w ogóle nie wróci a nie że odrazu chcesz mnie do psychiatry oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluchaj kobieto , psychiatra jest dla ludzi . Tobie jest potrzebny ze względu na Twoje zachowanie względem męża. Skoro mąż miał dośc Twoich kłotni to znaczy że z Tobą jest coś nie tak , bo normalna osoba nie wszczyna notorycznie kłótni z osobą którą to jak twierdzisz bardzo kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecaj że jak wróci to pójdziesz na amputacje języka i poluzowanie strun głosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hit dnia na kafe ten ost.post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli facet odszedl, to znaczy ze mial powody. Bez wzgledu jakie one byly, trzeba to uszanowac/pogodzic sie z tym. Nie ma nic bardziej zalosnego, jak kobieta narzucajaca sie mezczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×