Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmiozkam

jaka kolejnośc działań - jak to załatwić?

Polecane posty

Gość mmmiozkam

Mój mąz się nade mną znęca psychicznie. Nakazuje mi pewien sposób ubierania i potrafi uderzyć jeżeli postapię inaczej. Nie chce z Nim dłużej żyć i nei ma szans na to że sie zmieni. Problemem sa finanse - zeby móc poczuc się znowu swobodnie musze się wyprowadzic. Jersli się wyprowadzę będe potrzebować całej sowjej pensji na życie. A mamy wspólne kredyty na dodtaek mój mąż zaciąga bez mojej zgody zobowiąznia, dowiaduje się o tym po fakcie (niskie kredyty konsupcyjne ale kilka po kilka tysięcy to spora suma). Jeśli się wyprowadzę to ei będe w stanie spłacać swojej części kredytów a on jako człowiek złośliwy będzie wpędzał nas w dalsze problemy finansowe - na sprzedaż mieszkania nie chce się zgodzic na to żeby go spłacic lub on mnie - tez nie. No i co wyprowadze się is tanę się dla wszystkich banków nierzetelnym klienetem??? Miałam nadzieję że załtwimy to jeszcze przed rozwodem u notsriusza - rozdzielność, podział majątku - ale to mrzonki skoro on sie nade mna zneca i jest złośliwy bedzie to przeciagał aż stanie się coś konkretnego . Pytanie jakie dokumemty do Sądu - pozew o rozwód, rozdzielnośćv majątkową podział... mimo wszystko chcve szybkiego rozwodu bez orzekania o winie - ale on nie popuści - zarzuca mi zdrade co jest bezpodstawne. Jak sobie z tym wszystkim poradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmiozkam
acha nei mamy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmiozkam
napewno nei tylko ja mam męża który nie chce się dogadać - jak najnormalniej załtwić sprawę?! pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas taka
Składając pozew o rozwód powinnaś dołączyć oryginał aktu małżeństwa. No i pozew w trzech egzemplarzach, każdy własnoręcznie podpisany. Co do kredytów. Jeżeli są zaciągane bez zgody małżonka- czyli bez Twego podpisu złożonego w obecności pracownika banku, to są one problemem tylko małżonka. Natomiast kredyt hipoteczny, czy jakikolwiek inny zaciągnięty wspólnie jest tez wspólnie spłacany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×