Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka co nie płacze

Jakie szanse ma rozwódka po 30tce na znalezienie nowego partnera?

Polecane posty

Gość Ewka co nie płacze

Jak myślicie? Od rozwodu mija rok a ja dalej sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że masz szanse.Tylko bądź madra,tym razem wybierz "faceta idealnego".Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka co nie płacze
Ideału nie szukam bo tacy nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego masz nie miec szans..Polskie myslenie. Mieszkam w Austrii, tu n awet babki po 80 chodza na randki. Dlaczego wy w tej polsce umieracie po 30?? To najlepszy wiek dla kobiety! Korzystaj ze swojej kobiecosci i ciesz sie życiem. A facet ma byc idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie nie ma ideałów.A po co Ci facet???Upajaj sie wolnością.Pracuj,studiuj.baw się,a jak chce Ci się czasami,no wiesz,to przecież nie musisz za mąż wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka co nie płacze
Bo w Polsce jak potencjalny partner usłyszy słowo "rozwódka" to ucieka w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy panowie mają wymagania!:) Szkoda, że sami sobą niewiele reprezentują (mówię ogólnie), Może wyjedź po prostu jak nie masz dzieci. Co cię trzyma? Paryż, Wiedeń... swiat stoii otworem, a tu mężczyzn nie brakuje. Raczej kobiety wybrzydzaja i przebierają, mimo iż są najczęsciej otyłe i nieatrakcyjne, nei maja klopotow by znalezc przystojnego i troskliwego faceta, który bedzie je po rączkach calowal.. Cholera wie czemu tak jest ale kto by narzekal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka co nie płacze
Mam dziecko w wieku 10 lat i stałą pracę więc wyjazd odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Komin od roku nie czyszczony? Fiu...fiu.... To ja cie chyba wczoraj widziałem na dworcu. Stałaś pod filarem - ślina kapała ci z kącika rozchylonych ust, a wzrokiem pełnym desperacji na granicy obłędu wpatrywałaś sie w mój rozporek. Aż mi mrówki po plecach przeszły. Masz jak najbardziej szanse - tylko musisz tam jeszcze dłużej postać. W środy spotykają się na dworcu zbieracze surowców wtórnych, żeby wyhaczyć jakiś towar. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Superfiucie:)myslisz że swą wypowiedzią zabłysnełes ty? Te debilne teksty zostaw gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
No. Tak sobie właśnie myślę ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaróża
myślę? oj przesadziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako 30latek powiem ci, że bardziej od tego czy jest rozwódką faceci patrzą na to czy masz przychówek z poprzednich związków. ja chętnie mógłbym ożenić się z rozwódką, natomiast cudzych dzieci nie zamierzam utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa alimenty, poza tym zony pracuja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym z rozwódką nie mógł być jeśli ma dzieci Dwa powody: 1.Albo bym musiał utrzymywać jej dzieci-nie mam zamiaru-jakaś maskara 2.Albo ma bardzo duze alimenty-a to znaczy że żeruje na byłym i jest nieodpowiedzialna-kiedyś i na mnie by żerowała Wychodzi na to, że bym po prostu rozwódki nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, thanke you ! Rozwódka ? Nigdy ! To zazwyczaj zdesperowane panie, szukające zastępczego ojca a nie partnera. Sam jestem rozwodnikiem i patrzę na moją byłą i jej desperację że nikogo nie moze znaleźć i nikt jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Dave_Gahan -kulawy tygrys musi zadowolić się chorą antylopą.;) Ewka co nie płacze - musisz szukać bardziej kulawego tygrysa. Takiego co żre padline ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 29 lat jak zostawil mnie maz wyjechalam do NYC w ciemno. Po 10 latach moj bilans to drugi maz, 7 letnia coreczka I w miare spokojne zycie. Wszystko bedzie ok nie martw sie. Walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
"Walcz!" Aż nie sposób nie zadać pytania: - Z KIM?? - i CZYM? (pochwą? - bo miecza nie ma) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywany towar ? bleeeee po kims ? pożygał bym sie...Rozwodki to zazwyczaj wybrakowany i do tego uzywany towar no na 1-2 numerki sa dobre ale na dluzej odpada. A rozwodka z dzieckiem to juz calkowicie fail,r****c sie da ale nic na dluzej. Zaleta rozwodek jest ze latwo je zbajerowac w 99% lapia sie idiotki na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek35
Oj mylisz się kolego.Od kilku miesięcy jestem w związku z rozwódką (29 lat) i niedawno mi powiedziała że dała kosza co najmniej kilku facetom przede mną tak więc obalam mit że łatwo je zbajerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie co łatwo łykają a są takie co nie chcą więcej kretynów, bo wy faceci jesteście głupkami :) Mój bilans: jedno dziecko, dobra praca, fajne i spokojne życie i 7 lat odganiania durniów, którzy są pewni swojej "z***bistości" i myślą, że każdej kobiecie tylko r****nie w głowie :) Pozdrawiam was imbecyle :) Cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gościu
No ja akurat rozwódki z dzieckiem też bym nie chciał, one zazwyczaj są trochę zdesperowane i szukają pocieszenia. Do tego dzieci innego faceta, kobieta zazwyczaj żyje z alimentów i później by chciała jeszcze coś z mojego konta na swoje dzieci. Najgorsze są te koło 40stki z dziecmi. Byłem raz z jedną a ona zamiast żyć nami to żyła życiem i partnerką swojego byłego.A widziałeś ją, ładna?Chyb nie tak jak ja?Młodsza pewnie go zostawi , pewnie na kase leci i takie wieczne bla bla bla...Kurna, wieczne intrygi i głupie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że są laski które szukają jelenia żeby czyścic jego konto i takie które szukają tatunia dla swojego dziecka, i takie które ruch-ają sie z połową miasta i nie ma takiej tylko ten co nie chce ale nie wszystkie kobiety są głupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gościu
Oczywiście są różne kobiety.Natomiast jednak preferuję młodsze, i to nie dlatego że są pod jakimś względem lepsze albo mam kryzys wieku średniego.Tylko dlatego że nie muszę takiej wiecznie dowartościowywać i tłumaczyć się z każdego spojrzenia .Po 30stce ok.tylko bez dzieci i nie rozwódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gościu gościu
Nie chce cie martwić, ale panna po 30, to też za prosto w mózgu nie ma. A między nogami - jak każda w tym wieku: wyrąbany przodek. I to przez stada górników ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie porabane w glowach , sami mozecie miec tysiace panienek, a jak kobieta po rozwodzie to wybrakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie odbijaj innej kobiecie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedzi tych
marne, sądząc po stylu wypowiedzi tych pseudofacetów, którzy odpowiadają w tym temnacie.. z takim? nawet wstyd kawe wypić a co dopiero cos więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×